22BET Преглед 2024 - About

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусБонус за добредојде 100% до 300 €
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
22BET is not available in your country. Please try:
About

About

22BET е возбудливо казино кое нуди одличен избор на игри, безбедни опции за плаќање и професионална поддршка на клиентите. Сајтот работи од 2018 , и има изградено солидна репутација дека е доверлив и доверлив провајдер.

Казиното 22Bet ги има сите потребни лиценци и ќе бидете среќни да знаете дека веб-локацијата за обложување под истиот бренд е многу успешна и веќе ѝ веруваат илјадници. Причината зошто го избрале Курасао лиценцата е фактот дека дозволува многу различни начини на плаќање, вклучително и крипто валути. Уште повеќе, новите казина даваат се од себе и се трудат да добијат нови играчи, така што нема да бидете разочарани кога станува збор за добредојдени бонуси и промоции.

Сопственик и извршен директор

Сопственик и извршен директор

22 Bet Casino е во сопственост на TechSolutions Group Limited. Ова е компанија која е регистрирана во 2017 година на Кипар. Сегашниот извршен директор е TonyBet OU.

Број на лиценца

Број на лиценца

Казиното 22Bet има лиценца за Курасао бр. 8048/JAZ. Оваа лиценца обезбедува фер и безбедна игра во онлајн казината и во случај играчите да имаат какви било поплаки, можат да се обратат до Комисијата за игри на Курасао. Важно е да се истакне дека островската држава Курасао беше една од првите што издаде лиценци за игри од 1993 година и бидејќи тие беа под надзор на Curacao eGaming тие нудат универзална лиценца која ги покрива сите видови на коцкање.

Каде е базирано 22Bet Casino?

Каде е базирано 22Bet Casino?

Казиното се наоѓа на булеварот Абрахам Мендез Чумачеиро 50, Курасао.

Топ 5 онлајн блек џек казина во 2024
2023-08-21

Топ 5 онлајн блек џек казина во 2024

Ако сте уморни од играње и жив Блек Џек и вистински Блек Џек во вистински казина, веројатно треба да пробате онлајн Блек Џек. Играњето Блек Џек онлајн наместо неговите други видови има многу предности. Ќе добиете многу подобри приноси бидејќи чини помалку да водите игра на онлајн Блек Џек, ќе уживате во бесплатните обиди, имате различни опции за избор и многу повеќе.