22BET Преглед 2024

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусБонус $300
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
22BET is not available in your country. Please try:
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
Bonuses

Bonuses

Секој бонус добиен од казино доаѓа со прикачени низи, а бонусот за казино 22bet не е исклучок. Постојат одредени услови што треба да ги следите за да се квалификувате за бонусот на прво место, а потоа подоцна да ги повлечете вашите добивки.

Треба да се запознаете со условите дури и пред да го направите вашиот прв депозит, бидејќи која е поентата да барате бонус ако не можете да ги исполните условите за обложување.

Комплетна листа со бонуси од 22BET
Депозит бонусДепозит бонус
+3
+1
Затвори
Games

Games

На 22Bet можете да најдете огромен избор на достапни игри. Има по нешто за секого, без разлика дали сте почетник или сте експерт во областа. Ако никогаш претходно не сте играле казино, тогаш сте на вистинското место. Повеќето игри можете да ги пробате бесплатно и да се навикнете на нив.

Ова е одлична можност за нови играчи бидејќи не сакате да започнете да играте игра пред да ги знаете правилата бидејќи тоа може да се претвори во многу скапо искуство. Откако ќе го дознаете вашиот пат околу себе, можете да започнете да играте за вистински пари и да уживате во сите поволности што ги нуди казиното. Можете да изберете од различни категории на игри, вклучувајќи:

 • Рулет
 • Блек Џек
 • Бакара
 • слотови
 • Прогресивни слотови
 • Видео покер
 • Игри со дилери во живо

Software

Казиното 22Bet нуди игри од различни провајдери на софтвер со цел да има нешто за секого. Овде можете да најдете некои од најпопуларните наслови од воспоставени провајдери на софтвер, вклучувајќи:

 • EGT
 • Isoftbet
 • ЕЛК
 • Betsoft
 • Играње
 • Црвен тигар
 • Платипус
 • Игри во подем
 • Play'n GO
 • Тандеркик
 • 1×2 Играње
 • Nextgen Игри на среќа
 • Ендорфина
 • Железно куче студио
 • Спиноменални
 • Г-дин Слоти
 • Белатра
 • Netent
 • Игра уметност
Payments

Payments

Опции за плаќање во 22BET: Лесни се депозитите и повлекувањата

Како искусен ентузијаст за казино, ќе бидете воодушевени кога знаете дека 22BET нуди широк спектар на опции за плаќање и за депозити и за повлекувања. Еве што треба да знаете:

Популарни методи:

 • банкарски трансфер

 • Неосурф

 • Брз трансфер

 • Скрил

 • Нетлер

 • Iwallet

 • Мултибанко

 • Help2Pay

 • Pay4Fun

 • Интерак

 • UPI (Унифициран интерфејс за плаќање)

 • PhonePe

 • Google Pay

 • Плаќач

  Брзина на трансакција: депозитите се обработуваат веднаш, што ви овозможува да започнете да ги играте вашите омилени игри без одлагање. Кога станува збор за повлекувања, времето на обработка може да варира во зависност од избраниот метод.

  Надоместоци: Бидете сигурни, нема скриени изненадувања кога станува збор за такси во 22BET. Повеќето начини на плаќање не носат никакви дополнителни трошоци за депозити или повлекувања.

  Ограничувања: Ограничувањата за депозит и повлекување на 22BET се дизајнирани да се грижат за играчи од сите буџети. Детални информации за овие ограничувања можете да најдете на веб-страницата.

  Безбедносни мерки: Вашата безбедност е врвен приоритет на 22BET. Казиното користи напредна технологија за шифрирање и следи строги безбедносни протоколи за да обезбеди безбедни трансакции секој пат.

  Специјални бонуси: Со избирање на специфични начини на плаќање, може да ги исполнувате условите за специјални бонуси или промоции. Внимавајте на овие возбудливи поволности!

  Флексибилност на валутата: Без разлика која валута ја претпочитате, 22BET ве покрива. Во казиното се сместени различни валути, што го прави погодно за играчи од целиот свет.

  Ефикасност на услугите на клиентите: Доколку имате какви било грижи или прашања во врска со плаќањата, бидете сигурни дека тимот за услуги на клиентите на 22BET е секогаш подготвен да ви помогне навремено и ефикасно.

Со својот разновиден опсег на опции за плаќање, брзи трансакции, транспарентни такси и врвни безбедносни мерки, 22BET обезбедува беспрекорно и пријатно искуство со игри.

Deposits

Методи за депозит во 22BET: Практичен водич за играчите

Сакате да ја финансирате вашата сметка на 22BET? Имаш среќа! Оваа дестинација за онлајн игри нуди различни методи за депонирање за да одговараат на играчите од сите сфери на животот. Без разлика дали претпочитате традиционални банкарски опции или практичноста на е-паричниците, има по нешто за секого.

Различни опции за да одговараат на вашите преференции

На 22BET, ќе најдете низа опции за депозит на вашите прсти. Од дебитни/кредитни картички и банкарски трансфери до е-паричници како Skrill и Neteller, изборот има многу. Припејд картички како што се Neosurf и Rapid Transfer се исто така достапни за оние кои ја ценат анонимноста. Плус, постојат и други различни методи како Iwallet, Multibanco, Help2Pay, Pay4Fun, Interac, UPI, PhonePe, Google Pay и Payeer кои се грижат за одредени региони или преференци.

Гарантирано корисничко искуство

Загрижени сте за навигацијата низ сложените процеси на депозити? Не плашете се! 22BET гарантира дека нивните методи за депонирање се прифатливи за корисникот и без проблеми. Со јасни упатства и интуитивни интерфејси, финансирањето на вашата сметка никогаш не било полесно. Значи, без разлика дали сте искусен играч или нов на платформите за онлајн игри, бидете сигурни дека процесот ќе биде непречен.

Врвни безбедносни мерки на место

Кога станува збор за финансиски трансакции на интернет, безбедноста е најважна. Во 22BET, тие сериозно ја сфаќаат оваа работа со имплементирање на најсовремени безбедносни протоколи како што е шифрирањето SSL. Ова значи дека вашите лични информации и финансиски детали се заштитени од неовластен пристап или прекршување на податоците. Играјте со мир на умот знаејќи дека вашите трансакции се безбедни.

Ексклузивни поволности за ВИП членови

Дали сте ВИП член на 22BET? Потоа, подгответе се за некои прекрасни поволности! Како ВИП играч, можете да уживате во ексклузивни придобивки како што се побрзо повлекување, па дури и специјални бонуси за депозит. Овие поволности се дизајнирани да го подобрат вашето искуство со игри и да направат да се чувствувате како вистински ВИП. Значи, ако го барате тој дополнителен допир на луксуз, размислете да се придружите на ВИП клубот во 22BET.

Како заклучок, 22BET нуди широк спектар на методи за депонирање за да се грижиме за играчи од различни земји и преференции. Со процеси погодни за корисникот, врвни безбедносни мерки и ексклузивни поволности за ВИП членовите, оваа дестинација за онлајн игри гарантира дека вашето искуство со депозит е беспрекорно и пријатно. Затоа, напред, финансирајте ја вашата сметка со леснотија и подгответе се за возбудлива гејмерска авантура во 22BET!

Withdrawals

Постојат многу методи за повлекување достапни во 22Bet Casino, така што имате многу опции на располагање и можете да го изберете методот што најмногу ви одговара.

Минималниот износ што можете да го повлечете со повеќето од овие методи е 1,50 УСД и не се вклучени такси и трансферот се обработува за неколку минути.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+176
+174
Затвори

Languages

Можете да најдете 22Bet казино на 50 различни јазици. Тие навистина се потрудија да примат играчи од повеќето земји во светот.

Еве список на достапни јазици:

 • албански
 • арапски
 • австриски
 • германски
 • азербејџански
 • бенгалски
 • Бразилец
 • португалски
 • бугарски
 • кинески
 • хрватски
 • чешки
 • дански
 • холандски
 • Англиски
 • естонски
 • фински
 • француски
 • грузиски
 • германски
 • грчки
 • хебрејски
 • хинди
 • унгарски
 • индонезиски
 • италијански
 • јапонски
 • Казахстански
 • Кмер
 • корејски
 • латвиски
 • Литвански
 • македонски
 • малајски
 • монголски
 • норвешки
 • полски
 • португалски
 • романски
 • руски
 • српски
 • словачки
 • шпански
 • шведски
 • тајвански
 • тајландски
 • турски
 • украински
 • Узбекистански
 • виетнамски
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Орган за коцкање Курасао: лиценцирање и регулирање

Споменатото казино работи под јурисдикција на Управата за коцкање Курасао. Ова регулаторно тело го надгледува нивното работење, обезбедувајќи усогласеност со индустриските стандарди и прописи. За играчите, ова значи дека казиното е одговорно за фер игра, безбедносни мерки и одговорни практики на коцкање.

Мерки за шифрирање и сајбер безбедност

За да ги заштити податоците на играчите и финансиските трансакции од љубопитните очи, споменатото казино користи силни мерки за шифрирање и сајбер безбедност. Тие користат напредна SSL (Secure Socket Layer) технологија за шифрирање на чувствителните информации што се пренесуваат помеѓу уредите на играчите и нивните сервери. Ова осигурува дека личните податоци и финансиските трансакции се безбедно пренесени и заштитени од неовластен пристап.

Ревизии и сертификати од трета страна

За да се потврди правичноста на нивните игри и да се обезбеди безбедност на платформата, споменатото казино е подложено на редовни ревизии или сертификати од трета страна. Овие независни проценки ги спроведуваат реномирани организации како што се eCOGRA (обезбедување регулатива за онлајн игри за е-трговија) ​​или iTech Labs. Со добивањето на овие сертификати, казиното ја покажува својата посветеност да обезбеди безбедна средина за игри со фер резултати за играчите.

Политики за податоци за играчот

Споменатото казино има јасни политики во врска со собирањето, складирањето и користењето податоци на играчите. Тие ги собираат само потребните информации потребни за креирање сметка, проверка на возраста, усогласеност против перење пари и персонализирани искуства со игри. Податоците за играчот се складираат во безбедни бази на податоци заштитени со заштитен ѕид за да се спречи неовластен пристап.

Транспарентноста е важна за споменатото казино кога станува збор за ракување со податоците на играчите. Тие обезбедуваат детални политики за приватност во кои е наведено како ги користат информациите за играчите, а истовремено обезбедуваат усогласеност со релевантните закони за заштита на податоците.

Соработка со реномирани организации

Казиното споменато го цени интегритетот во своето работење преку соработка со реномирани организации во индустријата за игри. Тие се партнери со водечки провајдери на софтвер кои имаат воспоставено евиденција за правичност во развојот на игри. Дополнително, тие можат да соработуваат со одговорни коцкарски организации или да учествуваат во иницијативи кои промовираат безбедни практики за коцкање.

Овие соработки покажуваат посветеност на одржување на високи стандарди на интегритет во индустријата за онлајн игри.

Повратни информации и препораки

Споменатото казино собра позитивни повратни информации и сведоштва од вистински играчи. Играчите ја ценат доверливоста на казиното, наведувајќи ја фер игра, навремените исплати и одличната услуга за клиентите како причини за нивното задоволство. Зборот на улица е дека ова казино е сигурна и доверлива платформа за онлајн игри.

Процес за решавање спорови

Во случај играчите да имаат проблеми или проблеми, споменатото казино има добро дефиниран процес за решавање спорови. Тие обезбедуваат повеќе канали за играчите да ги изразат своите грижи, како што се е-пошта или поддршка за разговор во живо. Посветениот тим за поддршка на казиното веднаш ги истражува поплаките и се стреми да најде задоволителни решенија.

Достапност за поддршка на клиентите

Играчите можат лесно да се обратат до поддршката за корисници на споменатото казино во врска со каква било загриженост за довербата и безбедноста што може да ја имаат. Казиното нуди различни канали за комуникација како разговор во живо, е-пошта или телефонска поддршка за да се обезбеди пристапност за сите играчи. Нивниот тим за поддршка на клиентите е познат по тоа што реагира и дава навремена помош за решавање на прашања или проблеми на играчите.

Градење доверба во онлајн игри

Додека споменатото казино презема одговорност за обезбедување доверливост преку лиценцирање, безбедносни мерки, ревизии од трети страни, соработка со реномирани организации, позитивни повратни информации од играчите и ефикасен процес за решавање спорови; од суштинско значење е играчите да останат информирани за одговорните практики на коцкање и да донесуваат информирани одлуки кога се вклучуваат во активности за онлајн игри.

Лиценци

Security

22Bet Casino е доверливо казино кое се грижи за своите клиенти. Целата комуникација помеѓу вас и казиното е шифрирана со користење на 256 битна SSL шифрирање. Благодарение на овој систем, сите ваши информации се заштитени.

Казиното има GoDaddy SSL сертификат и тие исто така имаат одличен тим за измама и напредни системи кои откриваат и спречуваат сомнителни нелегални активности.

Секогаш кога мислите дека вашата сметка е загрозена, на пример, сте забележале невообичаени промени на вашето салдо, веднаш треба да контактирате со поддршката за корисници и да ги известите.

Responsible Gaming

Иако коцкањето е забавна активност, постојат одредени ризици. Казиното ги информира своите клиенти за шансите за победа, но тие исто така ги предупредуваат своите играчи за потенцијалните ризици. Затоа, поштено, навистина треба да бидете внимателни кога станува збор за коцкање, бидејќи лесно можете да се занесете.

Со цел да ви помогнеме подобро да ги разберете вашите навики, ве советуваме да ги разгледате овие едноставни прашања и искрено да одговорите на нив. Ако одговорот е „да“ на повеќето од нив, тогаш вашето однесување ве става во ризик:

 • Дали ги трошите парите неконтролирано?
 • Дали позајмувате пари за да се коцкате?
 • Дали поминувате доволно време со вашето семејство?
 • Дали се лутите кога луѓето ги спомнуваат вашите навики за коцкање?
 • Дали сè уште го имате истиот интерес за вашите хоби како пред да започнете со коцкање?
 • Дали се чувствувате очајно поради вашите неуспеси во коцкањето?
 • Дали лажете за да ја прикриете сумата на пари што ја трошите на коцкање?

Првиот чекор кон какво било закрепнување е да признаете дека навистина имате проблем. Затоа, запомнете дека никогаш не е доцна да признаете дека имате зависност и обидете се да се изборите со неа. Не можете сами да го направите тоа, па затоа треба да побарате помош и стручна и од вашето семејство.

За ваше добро, прочитајте ги следните информации дури и пред да започнете со коцкање за да го намалите ризикот од развој на зависност:

 • Не гледајте на коцкањето како главен извор на приход.
 • Поставете ограничувања за време и пари и никогаш не ги кршете кога играте.
 • Никогаш не се коцкајте ако сте под дејство на алкохол или други супстанции.
 • Никогаш не се коцкајте кога се чувствувате депресивни, бидејќи тоа може да влијае на вашето одлучување.
 • Коцкајте се со пари што можете да си дозволите да ги изгубите.
 • Никогаш не бркајте загуби.
About

About

22BET е возбудливо казино кое нуди одличен избор на игри, безбедни опции за плаќање и професионална поддршка на клиентите. Сајтот работи од 2018 , и има изградено солидна репутација дека е доверлив и доверлив провајдер.

Кратки факти

Година на основање: 2018

Account

Палестински територии, Камбоџа, Малезија, Индонезија, Ел Салвадор, Нов Зеланд, Оман, Финска, Полска, Саудиска Арабија, Турција, Гватемала, Бугарија, Индија, Бахреин, Мјанмар, Туркменистан, Еквадор, Тајван, Њуанголина, Гана, Гана, Бермуди, Авганистан, Швајцарија, Кирибати, Костарика, Кувајт, Палау, Исланд, Гренада, Аруба, Јемен, Пакистан, Црна Гора, Парагвај, Тувалу, Виетнам, Перу, Ирак, Катар, Албанија, Уругвај,Гаоргалија,Бруа ,Никарагва, Словенија, Бахамите, Нова Каледонија, Островите Питкерн, Аргентина, Ангвила, Тонга, Македонија, Самоа, Јамајка, Тринидад и Тобаго, Ниуе, Уганда, Монако, Соломонските Острови, Чиле, Киргистан, Нугобадру, Хаити, Србија, Непал, Лаос, Луксембург, Гренланд, Венецуела, Сирија, Норвешка, Шри Ланка, Маршалските Острови, Тајланд, Кенија, Белизе, островот Буве, Хондурас, Холандските Антили, Јордан, Доминика, Нигерија, Токелау, Островот Хонг Конг, Кејман Ирска, Лихтенштајн, Андора, Куба, Јапонија, Монсерат, Унгарија, Колумбија, Сан Марино, Кореја, Австрија, Азербејџан, Филипини, Канада, Јужна Кореја, Кукови Острови, Босна и Херцеговина, Суринам, Боливија, Боливија, Мексиканија , Иран, Малдиви, Вануату, Ерменија, Хрватска, Нов Зеланд, Сингапур, Бангладеш, Германија, Кина

Support

Преглед на 22BET за поддршка на корисници: Пријател на потреба

Разговор во живо: Брз и практичен

Ако барате инстант помош, функцијата за разговор во живо на 22BET е вашата опција. Како искусен ентузијаст на онлајн казино, бев пријатно изненаден од нивната реакција. Тимот за поддршка обично одговара за неколку минути, што го прави омилен меѓу корисниците како нас. Без разлика дали имате прашање за игра или ви треба помош со вашата сметка, агентите за разговор во живо се познавања и пријателски расположени, што гарантираат дека се чувствувате слушнати и разбрани.

Поддршка за е-пошта: длабинска, но одзема време

Иако поддршката за е-пошта на 22BET е позната по својата длабочина на информации, можеби не е најдобриот избор доколку ви треба итна помош. Врз основа на моето искуство, може да потрае и до еден ден за да добиете одговор од нивниот тим за поддршка на е-пошта. Сепак, откако ќе ви се вратат, бидете сигурни дека тие даваат сеопфатни одговори на вашите прашања. Значи, ако вашата загриженост не е временски чувствителна и бара детални објаснувања или документација, испраќањето е-пошта може да вреди да се чека.

Заклучок: Сигурен систем за поддршка

Генерално, каналите за поддршка на клиентите на 22BET нудат сигурна помош кога е потребно. Нивната функција за разговор во живо се издвојува како брза и удобна за непосредни грижи или едноставни прашања. Од друга страна, нивната поддршка за е-пошта може да потрае подолго за да одговори, но обезбедува длабински решенија за посложени прашања. Како страствен играч на онлајн казино, го ценам тоа што имам повеќе опции на располагање кога барам помош во секое време од денот или ноќта.

Запомнете дека дали ќе изберете разговор во живо или поддршка за е-пошта, на крајот зависи од итноста и сложеноста на вашето барање. Бидете сигурни дека 22BET ви го врати грбот со нивниот одговорен и ефективен систем за поддршка на клиентите!

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Бонус понудата што ја добивате од 22Bet Casino не е премногу комплицирана. Сепак, има неколку работи што треба да ги имате на ум. Најважно е да ги прочитате Условите и правилата на бонусот, а ако мислите дека не можете да се придржувате, тогаш не треба да го прифатите бонусот на прво место.

Секој бонус доаѓа со одредени барања за обложување и ако не го сторите тоа, тогаш ќе ги изгубите вашите добивки. Имате 30 дена да ги исполните барањата за обложување, што е добро време.

За да ја побарате понудата за бонус за добредојде, прво треба да се регистрирате за сметка. Откако ќе ја потврдите вашата сметка, направете депозит од најмалку 10 долари.

Внесете го промотивниот код %PROMOCODE за да се квалификувате за бонусот. Имате 30 дена да ги исполните условите за обложување. Бонусот мора да се користи на игри со коефициент од најмалку 1,65 и доаѓа со 10x барања за обложување.

Promotions & Offers

Откривање на бонусите и промоциите на 22BET: Вашата крајна мапа на богатство на казино

Откријте го бонусот за добредојде за дебитанти: впуштете се во вашата авантура во казиното со страшен тресок! Во 22BET, новодојденците се пречекуваат со примамлив бонус за добредојде што ќе ве остави гладни за повеќе. Подгответе се да ве опсипете со ексклузивни поволности и дополнителни пари додека се нурнувате во возбудливиот свет на онлајн игрите.

Наградена лојалност: Ве очекуваат уникатни промоции! За нашите верни играчи имаме нешто посебно во ракавот. Подгответе се за серија уникатни промоции и настани дизајнирани исклучиво за нашата посветена клиентела. Ние веруваме во одење над и подалеку за да се осигураме дека вашата лојалност е прилично наградена.

Нурнете во наградите за лојалност: Во 22BET, лојалноста не останува незабележана. Како посветен член, ќе отклучите прекрасни награди што ќе ве натераат да се враќате за повеќе. Од персонализирани бонуси до ВИП третман, сето тоа го покриваме. Подгответе се да бидете разгалени од нашата исклучителна програма за лојалност.

Демистифицирање на барањата за обложување: Иако сјајот на бонуси може да ве заслепува, важно е да ги разберете и барањата за обложување. Дозволете ни да го илустрираме ова за јасност - овие барања покажуваат колку пати треба да играте преку вашиот бонус пред да повлечете какви било добивки. Бидете сигурни, во 22BET, ние се стремиме кон транспарентност и правичност во сите наши одредби и услови.

Споделете ја радоста: поволности за воведување пријатели! Радоста за споделување е засилена на 22BET! Воведете ги вашите другари со возбудата од онлајн игрите и искористете ги фантастични придобивки на патот. Нашите придобивки за упатување ќе направат и вие и вашите пријатели да се чувствувате како победници!

Подгответе се да откриете ризница со бонуси на 22BET – од бесплатни вртења и понуди за враќање на готовина до награди со високи ролери и бонуси без депозит. Со нашата посебна палета на промоции прилагодени само за вас, има по нешто за секого. Па, што чекате? Започнете го вашето возбудливо патување во казино со 22BET денес!

FAQ

Какви видови игри нуди 22BET? Во 22BET, ќе најдете широк спектар на игри кои одговараат на вкусот на секој играч. Тие нудат широк избор на слотови, вклучувајќи класични машини за овошје и модерни видео слотови со возбудливи теми. Ако игрите на маса се повеќе во ваш стил, можете да уживате во класиците како блек џек, рулет, бакара и покер. Тие исто така имаат дел за казино во живо каде што можете да играте против вистински дилери во реално време.

Како 22BET дава приоритет на безбедноста на играчите? Безбедноста на играчите е главен приоритет на 22BET. Тие користат напредни методи за шифрирање за да се осигураат дека сите ваши лични и финансиски информации се чуваат безбедни и безбедни. Дополнително, тие имаат строги политики за приватност за да ги заштитат вашите податоци од неовластен пристап или откривање.

Кои опции за плаќање се достапни на 22BET? Ќе најдете низа практични опции за плаќање на 22BET. Тие прифаќаат популарни методи како што се кредитни/дебитни картички, е-паричници како Skrill и Neteller, банкарски трансфери, па дури и криптовалути како Биткоин. Ова осигурува дека можете да ја изберете опцијата што најдобро функционира за вас.

Дали има ексклузивни бонуси за нови играчи во 22BET? Да! Во 22BET, новите играчи се пречекани со возбудлив бонус пакет. Можете да уживате во дарежлив бонус за добредојде на вашиот прв депозит заедно со бесплатни вртења на избрани слот игри. Внимавајте на нивната страница за промоции бидејќи тие често имаат специјални понуди и за новите и за постоечките играчи.

Колку е одговорна поддршката за корисници на 22BET? Поддршката за корисници во 22BET е многу одговорна и посветена на обезбедување помош секогаш кога е потребно. Можете да ги допрете преку различни канали, вклучувајќи разговор во живо, е-пошта или телефонска поддршка. Нивниот тим е достапен деноноќно за да одговори на какви било прашања или грижи што можеби ги имате.

Live Casino

Live Casino

Казино игрите во живо се многу популарни во последно време. Секој сака да игра игра која ја води реално лице во студио или понекогаш во копнено казино. Причината зад ова е затоа што казина во живо ги комбинираат најдобрите карактеристики на казиното во реалниот свет со онлајн искуството. Не е изненадување што казиното во живо станува еден од најпопуларните избори во последно време.

Во казиното 22Bet можете да играте различни игри во живо, вклучувајќи:

 • Бакара во живо
 • Блек Џек во живо
 • Казино Холдем во живо
 • Француски рулет во живо
 • Во живо Hi-Lo
 • Рулет во живо
 • Слотови во живо
 • Во живо Texas Hold'em
 • Покер со три карти во живо
Mobile

Mobile

Мобилното спортско обложување е пригоден начин за обложување додека сте во движење. Достапни се многу спортски настани. Можете да се обложувате на фудбал, хокеј на мраз, кошарка, билијард, само да наведете некои. Списокот продолжува и продолжува со е-спорт настани како што се Call of Duty, eSports Golf, Street Fighter и многу други.

Мобилна апликација

Мобилната апликација 22Bet е достапна и за корисниците на Android и iOS. Може да се преземе од делот за мобилни телефони на веб-страницата. Играчите сега можат лесно да ставаат облози на пазарите за обложување пред натпреварот и во живо. Можете да ја поставите апликацијата да работи во ваша корист на многу начини. На пример, можете да добивате предупредувања секогаш кога ќе заврши еден од вашите облози или кога игра вашиот омилен тим.

Играчите не треба да ја преземаат апликацијата ако не сакаат. Тие едноставно можат да пристапат до веб-локацијата 22Bet на нивниот мобилен телефон и да се логираат на нивната сметка.

Affiliate Program

Affiliate Program

За да се приклучите на придружната програма во казиното 22Bet, треба да се регистрирате за една и да креирате сметка. Името на подружницата е 22Bet Partners.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)