22BET Преглед на казино - Affiliate Program

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусДо 600 долари
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
22BET
До 600 долари
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Affiliate Program

Affiliate Program

За да се приклучите на придружната програма во казиното 22Bet, треба да се регистрирате за една и да креирате сметка. Името на подружницата е 22Bet Partners.

Колку можете да заработите приклучувајќи се на придружната програма?

Колку можете да заработите приклучувајќи се на придружната програма?

Кога ќе се приклучите на affiliate програмата заработувате провизија. Ова значи дека казиното плаќа процент од нето приходот што го заработува од клиентите што сте ги донеле во казиното.

Секој месец ќе заработувате:

  • 30% провизија од нето приход од вашата избрана приоритетна група на производи
  • 20% провизија од нето приход од другите групи производи
1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот