22BET Преглед на казино - Affiliate Program

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусБонус за добредојде 100% до 300 €
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
22BET is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

За да се приклучите на придружната програма во казиното 22Bet, треба да се регистрирате за една и да креирате сметка. Името на подружницата е 22Bet Partners.

Колку можете да заработите приклучувајќи се на придружната програма?

Колку можете да заработите приклучувајќи се на придружната програма?

Кога ќе се приклучите на affiliate програмата заработувате провизија. Ова значи дека казиното плаќа процент од нето приходот што го заработува од клиентите што сте ги донеле во казиното.

Секој месец ќе заработувате:

  • 30% провизија од нето приход од вашата избрана приоритетна група на производи
  • 20% провизија од нето приход од другите групи производи
Топ 5 онлајн блек џек казина во 2024
2023-08-21

Топ 5 онлајн блек џек казина во 2024

Ако сте уморни од играње и жив Блек Џек и вистински Блек Џек во вистински казина, веројатно треба да пробате онлајн Блек Џек. Играњето Блек Џек онлајн наместо неговите други видови има многу предности. Ќе добиете многу подобри приноси бидејќи чини помалку да водите игра на онлајн Блек Џек, ќе уживате во бесплатните обиди, имате различни опции за избор и многу повеќе.