22BET Преглед на казино - Promotions & Offers

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусДо 600 долари
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
22BET
До 600 долари
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Кога сакате да побарате бонус за добредојде, прво треба да користите промотивен код. Ако сте во можност да вратите код, можете да го поставите кога ќе се регистрирате во казиното и полето за промотивниот код е веднаш под кутијата за валута. Само кликнете на полето и внесете го кодот и продолжете на следниот чекор.

Највисокиот износ што можете да го добиете кога користите промотивен код е 122 евра, ако сте жител на ОК ќе добиете 50 фунти, жителите на Шпанија добиваат 100% бонус до 300 евра, германските играчи добиваат 300 евра, а жителите на Канада ќе добијат 300 долари.

Бонус за пријавување

Бонус за пријавување

Пријавувањето за 22Bet Казино е атрактивна опција бидејќи тие нудат широк спектар на опции за обложување и возбудливи промоции. Тие нудат 100% бонус за натпревар до 50 фунти.

Како да побарате бонус за добредојде

Како да побарате бонус за добредојде

Откако ќе се приклучите на 22Bet казиното, ќе уживате во многу предности што ги нуди казиното. Во секое време можете да најдете различни спортски настани на кои може да се обложувате и секако многуте казино игри достапни на страницата. Единственото нешто што треба да направите за да започнете да играте е да се регистрирате во казиното. Процесот на пријавување е многу едноставен и може да се направи во само неколку чекори.

  • Одете на веб-страницата на казиното
  • Направете минимум депозит од 10 долари.
  • Обложувајте го вашиот депозит во рок од 30 дена на игри кои имаат минимален коефициент од 13/20

Откако ќе го направите ова, ќе добиете 100% бонус за совпаѓање до максимум 50 долари. Исполнете ги барањата за обложување во рок од 30 дена. Барањата за обложување се 10x, а минималните шанси се повторно 13/20.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот