22BET Преглед 2024 - Software

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусБонус $300
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
22BET is not available in your country. Please try:
Software

Software

Казиното 22Bet нуди игри од различни провајдери на софтвер со цел да има нешто за секого. Овде можете да најдете некои од најпопуларните наслови од воспоставени провајдери на софтвер, вклучувајќи:

 • EGT
 • Isoftbet
 • ЕЛК
 • Betsoft
 • Играње
 • Црвен тигар
 • Платипус
 • Игри во подем
 • Play'n GO
 • Тандеркик
 • 1×2 Играње
 • Nextgen Игри на среќа
 • Ендорфина
 • Железно куче студио
 • Спиноменални
 • Г-дин Слоти
 • Белатра
 • Netent
 • Игра уметност

Тие исто така нудат игри од нови и не толку добро воспоставени софтверски провајдери. Тоа не значи дека немаат што да понудат, само значи дека сè уште се обидуваат да докажат дека вредат внимание во индустријата за игри:

 • Париплеј
 • Зевс
 • Спинматичен
 • Evoplay
 • Молња кутија
 • Играви
 • Том Хорн
 • Ka Gaming
 • Прагматична игра
 • експлозив
 • Фази
 • Август игри
 • Нолимит Сити
 • Сајд Сити
 • Interplay (победнички игри)
 • Ббин
 • Оми Гејминг
 • Игри со лопата
 • Ваздан
 • Игри на Аполо
 • Играјте бисери
 • Благородна
 • Приклучи се на Игрите
 • Суперлото
 • Slotmotion
 • Бетиксон
 • Ривал
 • Залог Дигитален
 • Игри Ко
 • Леандер игри
 • Каламба игри
 • Фугасо
 • Gii365
 • Мулти слот
 • Нектан наследство
 • Реални игри
 • Спиго
 • Ганапати
 • DLV
 • Топтренд
 • Светски натпревар
 • Револвер
 • Гении
 • Гамомат
 • Игри со фантазма
 • Концепт на игри
 • Бетсенсе
 • Носете казино
 • Сагаминг
 • Бунго
 • Раки игри
 • Орикс, Феликс
 • Казино технологија
 • Хабанеро
 • Играње на големо време
 • Плејсон
 • Играње
 • Планот
 • Црвено гребло
 • Dreamtech
 • Стр Мека.

Ова можеби звучи ризично за некои играчи, но мораме да кажеме дека тоа е направено со причина. Казиното 22Bet нуди и мејнстрим провајдери на онлајн слотови и нови, бидејќи тие сакаат да понудат нешто за секого.

Понекогаш, кога често играте онлајн игри, сакате да пробате нешто ново и да откриете нов скапоцен камен. Како што знаете, секоја игра има нешто посебно да ви понуди, само треба да откриете која игра е вашата шолја чај.

Сепак, некои од најпопуларните наслови доаѓаат од NetEnt и за некои играчи овие игри се „задолжителни“:

 • Ѕвездено избувнување
 • Џингл спин
 • Мртов или жив
 • Џек и гравчето
 • Вселенски војни
 • Елементи
 • Потрагата на Гонзо
 • Изгубени мошти