22BET Преглед на казино - Support

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусБонус за добредојде до $600
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
22BET is not available in your country. Please try:
Support

Support

Постојат неколку начини на кои можете да контактирате со казиното. Најзгодно за повеќето корисници е опцијата Разговор во живо. До казиното може да се стигне на овој начин 24/7, па секогаш кога имате проблем, можете да ги контактирате.

Друг начин на кој можете да стигнете до казиното е преку е-пошта и ќе добиете одговор за помалку од 24 часа. Причината зад ова е затоа што тие користат различна адреса за е-пошта за секој оддел:

Она што најмногу не изненади е фактот што не можете да стигнете до казиното по телефон, но тоа не значи дека ова нема да се промени во иднина. Сигурни сме дека ќе работат на проблемот и ќе ја додадат оваа опција што е можно поскоро за да се зголеми флексибилноста на опциите за контакт.

Топ 5 онлајн блек џек казина во 2022 година
2022-11-12

Топ 5 онлајн блек џек казина во 2022 година

Ако сте уморни од играње и жив Блек Џек и вистински Блек Џек во вистински казина, веројатно треба да пробате онлајн Блек Џек. Играњето Блек Џек онлајн наместо неговите други видови има многу предности. Ќе добиете многу подобри приноси бидејќи чини помалку да водите игра на онлајн Блек Џек, ќе уживате во бесплатните обиди, имате различни опции за избор и многу повеќе.