22BET Преглед на казино - Support

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусДо 600 долари
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
22BET
До 600 долари
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Support

Support

Постојат неколку начини на кои можете да контактирате со казиното. Најзгодно за повеќето корисници е опцијата Разговор во живо. До казиното може да се стигне на овој начин 24/7, па секогаш кога имате проблем, можете да ги контактирате.

Друг начин на кој можете да стигнете до казиното е преку е-пошта и ќе добиете одговор за помалку од 24 часа. Причината зад ова е затоа што тие користат различна адреса за е-пошта за секој оддел:

Она што најмногу не изненади е фактот што не можете да стигнете до казиното по телефон, но тоа не значи дека ова нема да се промени во иднина. Сигурни сме дека ќе работат на проблемот и ќе ја додадат оваа опција што е можно поскоро за да се зголеми флексибилноста на опциите за контакт.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот