22BET Преглед 2024 - Withdrawals

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусБонус за добредојде 100% до 300 €
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
22BET is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Постојат многу методи за повлекување достапни во 22Bet Casino, така што имате многу опции на располагање и можете да го изберете методот што најмногу ви одговара.

Минималниот износ што можете да го повлечете со повеќето од овие методи е 1,50 УСД и не се вклучени такси и трансферот се обработува за неколку минути.

Овие се следниве достапни методи:

Банкарски картички

Банкарски картички

 • Виза
 • Mastercard
Е-паричници

Е-паричници

 • Совршени пари
 • Џетон паричник
 • Sticpay
 • Платежни системи
 • ecoPayz
 • Плаќач
Банкарски трансфер

Банкарски трансфер

 • Сепа
Криптовалута

Криптовалута

 • Биткоин
 • Лајткоин
 • Dogecoin
 • Цртичка
 • Етереум
 • Монеро
 • ZCash
 • НЕМ
 • Бајтекоин
 • ДигиБајт
 • Биткоин злато
 • Биткоин Кеш
 • Ethereum Classic
 • На работ
 • QTUM
 • СТРАТИС
 • Бран
 • Монета од американски долари
 • TrueUSD
 • Стандарден токен Паксос
 • Тетер
 • Основен токен за внимание
 • ТРОН
 • BitShares
Време на повлекување

Време на повлекување

Времето на повлекување може да варира во зависност од методот што го користите.

 • За е-паричници времето за повлекување е обично 24 часа
 • За кредитни и дебитни картички, времето за повлекување е помеѓу 3 и 5 дена
 • За банкарски трансфери, времето за повлекување е помеѓу 3 и 7 дена
 • За проверки, времето на повлекување може да биде доста долго, до еден месец
 • Периодот на чекање не е подолг од 24 часа.
Топ 5 онлајн блек џек казина во 2024
2023-08-21

Топ 5 онлајн блек џек казина во 2024

Ако сте уморни од играње и жив Блек Џек и вистински Блек Џек во вистински казина, веројатно треба да пробате онлајн Блек Џек. Играњето Блек Џек онлајн наместо неговите други видови има многу предности. Ќе добиете многу подобри приноси бидејќи чини помалку да водите игра на онлајн Блек Џек, ќе уживате во бесплатните обиди, имате различни опции за избор и многу повеќе.