Топ 10 Adoptit Publishing Онлајн Казино

Adoptit Publishing е замисла на двајца деловни партнери со долгогодишно искуство во индустријата за коцкање. Тоа објаснува зошто оваа компанија веќе направи такви пробиви на пазарот на онлајн казино и покрај тоа што беше основана само во 2016 година.

AdoptIt Publishing создава нови и возбудливи слот игри за казина ширум светот користејќи долгогодишно знаење од индустријата и вешти дизајнери. Со фокус на помагање на нивните развивачи на игри со употребливоста да креираат игри и да произведат низа слотови за онлајн казина. Со околу 20 игри, неговото портфолио покажува вистинска генијалност што ќе ги задоволи онлајн играчите да најдат нешто различно во која било од казино игрите на Adoptit.

Познавањето на казино индустријата го разликува AdoptIt Publishing како врвен добавувач на софтвер. Овој увид и помага на организацијата да создаде некои од најинвентивните слотови. Некои од нивните најпопуларни игри вклучуваат Crashing Cages, Trip Trap Troll и Reel Angels.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher

AdoptIt Publishing во живи казина

Adoptit Publishing користи долгогодишно искуство во индустријата и одлични дизајнери за да создаде уникатни и возбудливи слот игри за различни казина ширум светот. Компанијата исто така ја користи својата експертиза за објавување слот игри за многу различни клиенти. Што го прави Adoptit Publishing одличен развивач на софтвер? Тоа е едноставно; искуство во индустријата. Ова знаење ќе и помогне на компанијата да создаде некои од најдобрите, иновативни слотови во иднина.

Тие исто така нудат многу услуги што другите развивачи на софтвер не ги прават, што ги прави суштински дел од индустријата на казино во живо. Изгледа дека нивната база на Островот резултира со фантастични слотови, и без сомнение тие ќе продолжат со својата работа.

За AdoptIt Publishing

AdoptIt Publishing е приватна фирма со седиште во островот Ман што е создадено во 2016 година. Казината AdoptIt профитираат од страста на нов развивач на софтвер и тим од индустриски професионалци кои им обезбедуваат оригинални игри во куќата.

AdoptIt е основана од прекрасни умови во индустријата за коцкање. Денес, вработува тим со повеќе од 25 години експертиза во секторот. AdoptI е специјализиран за лиценцирање плус хостинг, а исто така им помага на различни провајдери да произведат некои врвни казино игри. AdoptIt е позициониран стратешки за да ги создаде најистакнатите слотови за гејмерите, благодарение на неговото искуство.

Компанијата има за цел да им обезбеди на играчите можност да тестираат нови игри во живо. Компанијата има голема корист од компетентноста на Мајк Хебден и Ешли Сендифорд-Сајкс. Двајцата специјалисти претходно работеле за најдобрите програмери во индустријата, вклучувајќи го Openbet Casino Microgaming.

Уникатни функции за издавање Adoptit

Додека развојот на онлајн слотови е од витално значење за бизнис моделот Adoptit, компанијата нуди и други услуги. Издавачкиот бизнис формираше партнерства со водечки индустриски компании за да обезбеди хостинг, помош за лиценцирање, а исто така и консултации за интелектуална сопственост. 1x2 Игри на среќа, NextGen Gaming, и Веројатност Џонс се само неколку компании кои тесно соработуваа со Adoptit. AdoptI објави некои од најпопуларните слотови на 1x2 Gaming и NextGen Gaming кои сега се на пазарот на казино.

Игрите во живо на AdoptIt Publishing се креирани во HTML и може да се играат на мобилни уреди. Овие слотови вклучуваат сè, од класични машини за овошје до пософистицирани игри со уникатни теми. Некои од нивните најпрепознатливи игри се од сосема различни жанрови кога станува збор за уникатноста. Карпа, хартија, ножици на светската доминација и Игри на тема рулет се достапни во казина кои ги носат нивните имиња.

Дивеење богатство

Rampage Riches, наслов на Adoptit, има четири чудовишта во јапонски манга стил кои се спротивставуваат на дизајн со пет ролни.

Покрај редовните диви, играчите откриваат радиоактивни дивини, експлодирајќи по случаен избор и претворајќи други симболи во дивини. Исто така, можно е да се освојат бесплатни вртења во чекори од пет вртења. Бонус за дивеење им овозможува на играчите да изберат чудовиште од Каиџу и потоа да го гледаат како со радост урива меѓународни локации како Лондон и Њујорк. Rampage Riches е одлична игра со 96–97% RTP плус бесплатни вртења.

Голема пауза рулет

Purple Games, ирска компанија за игри, објави Big Break Roulette, игра со спортска тема. Додека учесниците се натпреваруваат за однапред одредени џекпот, играта ги комбинира возбудата на снукерот и адреналинот на европскиот рулет. Страничниот облог наречен The Big Break Accumulator им дава шанса на учесниците да добијат награда ако виртуелниот снукер играч на екранот ја направи најзначајната пауза. Прогресивен џекпот е поставен на 100.000 долари како почетна точка.

Mahjong Размена

Mahjong Exchange е отворена за љубителите на древната кинеска игра со плочки. Тоа е игра развиена од Adoptit која ги меша традиционалната возбуда на Mahjong и возбудата за обложување на овој софтвер за казино во живо.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)