Azur Преглед 2024 - Affiliate Program

AzurResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
БонусБонус $500 + 20 бесплатни вртења
Супериорни игри
Брзи плаќања
Ексклузивни ВИП програми
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Супериорни игри
Брзи плаќања
Ексклузивни ВИП програми
Azur is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

За да креираат партнерска сметка, партнерите треба да пополнат формулар со нивните лични податоци и да чекаат за одобрување. Има многу алатки кои играчите можат да ги искористат како банери од сите големини кои ја промовираат нивната понуда за добредојде и игри.

Стапките на провизијата на партнерите се засноваат на бројот на играчи испратени во приходите од Казино. Тие ќе започнат со провизија од 30% и таа може да се искачи на високо конкурентни 45%.

Сите плаќања се вршат на 15-ти, а филијалата се грижи за документацијата, така што партнерите не мора да се грижат за ништо, а можат да седат и да се релаксираат.

Како се вика придружната програма на Азур Казино?

Азур казино придружна програма се нарекува Казино приходи.