BetVictor Преглед на казино - Account

Age Limit
BetVictor
BetVictor is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Account

За да играте во Betvictor за вистински пари, треба да креирате сметка. Ова е многу едноставна процедура каде што треба да пополните формулар за да се регистрирате за сметка. Внесете некои од вашите податоци и вашата сметка ќе биде добра и подготвена за само неколку минути.

Дозволено е да имате само една сметка и ако се обидете да отворите повеќе сметки за да го искористите бонусот за добредојде, ризикувате да ви бидат суспендирани сите сметки. Многу важен чекор низ кој треба да поминете откако ќе ја креирате вашата сметка е процедурата за верификација. Мора да испратите копии од правни документи за да го докажете вашиот идентитет, адреса и начин на плаќање.

Бонус за нова сметка

Индустријата за онлајн коцкање е многу конкурентна, и за да останете на врвот на работите, казината нудат дарежливи бонуси за добредојде. Тука блеска Бетвиктор. Тие нудат два одделни бонуси за добредојде, еден за спортската книга и еден за казиното. Имајте на ум дека бонусите за добредојде доаѓаат со одредени ограничувања, па затоа е добра идеја да ги прочитате условите за даден бонус дури и пред да го прифатите.

Total score8.2
Добрите
+ Дневни Джакпот
+ Поддршка во живо достапна 24/7
+ 1000+ слот игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2000
ЈазициЈазици (1)
Англиски
БонусиБонуси (7)
High Roller бонус
Бесплатни облози
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (5)
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (8)
Ирска
Канада
Кина
Кувајт
Нов Зеланд
Обединети Арапски Емирати
Обединето Кралство
Саудиска Арабија
ИгриИгри (48)
Golden Wealth Baccarat
Greyhounds
Live Texas Holdem Bonus
MMA
Pai Gow
UFC
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Видео Покер
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Гребки
Евровизија
Еспорт
Кошарка
Крепс
Крикет
Мини Бакара
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСлотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Телевизија
Тенис
Трки со коњи
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (12)
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
FastPay
MasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
СофтверСофтвер (8)