BetVictor Преглед 2024 - Affiliate Program

BetVictorResponsible Gambling
CASINORANK
8.21/10
БонусБонус $500 + 100 бесплатни вртења
Дневни Джакпот
Поддршка во живо достапна 24/7
1000+ слот игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дневни Джакпот
Поддршка во живо достапна 24/7
1000+ слот игри
BetVictor is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

За да станете член на партнерската програма на Betvictor, ќе треба да пополните формулар за регистрација. Ако вашата апликација е прифатена, ќе добиете е-пошта со известување и можете да почнете да заработувате што е можно поскоро.

Откако ќе станете член на Betvictor Affiliates, автоматски ќе бидете запишани во нивниот план за споделување на нето приходи. Провизијата е поставена на паушална стапка и ќе заработите врз основа на сите директни упатувања на играчите до казиното. Ќе заработите процент од провизијата врз основа на вкупниот нето приход на играчот. Казиното работи со негативна програма за пренос, што значи дека вашето негативно салдо на крајот на месецот ќе биде пренесено во текот на следниот месец.

Која е партнерската програма на Betvictor Casino?

Која е партнерската програма на Betvictor Casino?

Филијалата на Betvictor Casino се нарекува Betvictor Affiliates.