BetVictor Преглед 2024 - Bonuses

BetVictorResponsible Gambling
CASINORANK
8.21/10
БонусБонус $500 + 100 бесплатни вртења
Дневни Джакпот
Поддршка во живо достапна 24/7
1000+ слот игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дневни Джакпот
Поддршка во живо достапна 24/7
1000+ слот игри
BetVictor is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Betvictor подготви многу различни бонуси за новите играчи и за постоечките.

За да ги започнете работите на десната нога, казиното нуди два различни бонуси за нивната спортска книшка и казиното. И штом ќе завршите со понуди за добредојде можете да ги зграпчите вашите раце за бонусите за повторно вчитување.

Услови и правила: 18+ нови клиенти

Бонусот за добредојде во казиното Betvictor е многу дарежлив и ќе добиете 200% бонус за депозит за совпаѓање кој достигнува 200 долари. Згора на тоа, ќе добиете 200 бесплатни вртења.

Минималниот депозит што треба да го направите за да се квалификувате за понудата за добредојде е 10 долари.

Имате 7 дена да уплатите и да ја побарате понудата за добредојде од моментот кога сте ја создале вашата сметка.

Можете да вложувате депозити само со кредитни и дебитни картички за да се квалификувате за понудата за добредојде.

Треба да ги исполните условите за обложување пред да побарате повлекување.

Мора да го обложите вашиот бонус 35 пати пред да се ослободат вашите средства.

Слот за Blood Suckers и Baccarat се исклучени од понудата за бонуси. Имајте на ум дека не сите игри ќе се вбројуваат во барањата за обложување во ист процент.

Игрите со видео слот со некои исклучоци ќе бројат 100%, додека другите игри ќе се вбројуваат во барањата за обложување во помал процент.

Понудата за добредојде не е достапна за играчи кои живеат во Ерменија, Аргентина, Азербејџан, Белорусија, Босна и Херцеговина, Бугарија, Кина, Хрватска, Франција, Грузија, Хонг Конг, Унгарија, Индија, Израел, Казахстан, Латвија, Литванија, Макао, Македонија , Малезија, Мексико, Црна Гора, Нигерија, Непал, Полска, Португалија, Романија, Русија, Србија, Словачка, Словенија, Јужна Африка, Шпанија, Тајван, Тајланд или Украина.

Бонус со висок ролери

Бонус со висок ролери

Во овој момент, нема достапни специјални бонуси за високи ролери. Но, ние сме сигурни дека ако го направите највисокиот депозит и го искористите максималниот достапен бонус, ќе бидете задоволни со понудата.

Бонус за регистрација

Бонус за регистрација

Во Betvictor мора да поминете низ многу брз и лесен процес на регистрација. Побарајте ја бесплатната понуда за обложување како дел од процесот на регистрација и не треба да се каже дека треба да ги пополните задолжителните полиња во формуларот за регистрација бидејќи подоцна, треба да ја потврдите вашата сметка.

Направете минимален депозит од најмалку $5, а бонусот за добредојде ќе биде префрлен на вашата сметка речиси веднаш. За да направите квалификациски облог, треба да направите облог од 5 долари за избор со коефициент од 2,0 или поголем.

Кога ќе се одлучат за бонусот за казино, треба да бидете многу внимателни, бидејќи списокот на исклучени видео слот игри е многу долг.

Ова се игрите што треба да ги избегнувате доколку имате барања за обложување за расчистување:

 • Пирамида од 100.000
 • 300 Шилдс Екстремни
 • 300 штитови
 • Сета таа парична моќ залог
 • Астро Кат Делукс
 • Бонанца за печење
 • Директен хит воен брод
 • Берибурст Макс
 • Голем 500 слот
 • Книга на Ра Делукс 6
 • Книга на Ра Магијата
 • Книга на Ирците
 • Капетан потфат
 • Парична грешка
 • Кеш Хаунд
 • Казино Цепелин
 • Космичко богатство
 • Компир на каучот
 • Опасност Висок напон
 • Мртов или жив
 • Мртов или жив 2
 • Ѓаволите уживаат
 • Дијамантска империја
 • Делфини бисер Делукс
 • Двојни џинови
 • Замокот змеј
 • Змејовото богатство
 • Египетски подем
 • Вечна среќа
 • Изборот на Екскалибур
 • Близнаци Фа-Фа
 • Дебелиот зајак
 • Дебелиот Дедо Мраз
 • Среќата на Ра
 • Чудата на гејша
 • Продавница за подароци
 • Боговите на Олимп Мегавејс
 • Златен куп
 • Гранд спин
 • Пиштол Slinger целосно наполнет
 • Џек за Ноќта на вештерките
 • Трага по богатството на Хансел и Гретел
 • Ледени чуда
 • Бесмртен еснаф
 • Ирска среќа
 • Дојде од Месечината
 • Џемини тегли
 • Џокеризер
 • Кралот на џунглата
 • Легендата за фараоните
 • Молња штрајк Мегавејс
 • господар на океанот
 • Делукс со шарм на Lucky Lady
 • Среќен тигар
 • Magic Merlin Megaways
 • Медуза II
 • Запознајте ги Meerkats
 • Монопол Гранд Хотел
 • Чудовиште победи
 • Мултиовошје 81
 • Mystery Spin Deluxe Megaways
 • Неонска џунгла
 • Командант на ореви
 • Пацифичкиот рај
 • Памплона
 • Панда златна гребаница
 • Пекиншка среќа
 • Фараонот Бинго
 • Пиратско злато
 • Моќта сила негативци
 • Примарни Мегавејс
 • Кралица на богатството
 • Бесниот носорог Мегавејс
 • Виножито богатство Megaways
 • Ранг Up Dragon
 • Ајкула жилет
 • Reactoonz
 • Red Hot Win Spin
 • Ресторан лудост
 • Повторно активирајте Happy
 • Враќање на Конг Мегавејс
 • Богатството на Ра
 • Јавачи на бурата
 • Трчај со Волците
 • Супер влоговите на Скудамор
 • Шест Апелација
 • Слинго монопол
 • Slingo Xxxtreme
 • Speed Cash
 • Потрагата на ѕвездите
 • Ѕвездени патеки против сите шанси
 • Star Wilds Hot Spins +
 • Камен до злато
 • Супер осум
 • Џокер со супер овошје
 • Супер графика Среќни мачки
 • Супер среќна жаба
 • Супер мистерија Џокер 6000
 • Super Nudge 6000
 • Куќата за кучиња
 • Редот во сенка
 • Тики Тамбл
 • Надгробна плоча
 • Тракторско зрак
 • Тројни Џокери
 • Triple Red Hot 7s
 • Нескротлив Бенгалски тигар
 • Valkyrie Fire
 • Валета Мегавејс
 • Вампири против волци
 • Викиншки судир
 • Викинзите одат во пеколот
 • Која е невестата
 • Диво сафари
 • Win Sprint Pull Tab
 • Понуда за добредојде на коњски трки

Може да добиете бонус за добредојде што можете да го користите на коњски трки. За да се квалификувате за оваа понуда, треба да депонирате најмалку 10 долари за да добиете бесплатни облози од 3 x 10 долари. Откако ќе го добиете бонусот, треба да го ставите вашиот прв облог за трки со коњи од 10 долари или повеќе со коефициент од 2,0 или поголем. Треба да го направите ова во рок од 7 дена, во спротивно вашиот бонус ќе истече. Можете да го користите вашиот бонус на пазарот за трки со коњи, на пазарот на шанси за продолжување или на пазарот на специјалисти за дневни трки.

Бонусот за добредојде за спорт нема барања за обложување, додека бонусот за казино има барања за обложување 40 пати повеќе.

Бонус без депозит

Бонус без депозит

Во овој момент, Betvictor не нуди бонус без депозит за своите играчи. Доколку ова се промени во иднина, ќе бидете известени веднаш.

Правила за повлекување бонус

Секој бонус доаѓа со барања за обложување што треба да ги исполните пред да побарате повлекување.

Барањата за обложување за бонусот за слотови се 35 пати, а максималната сума што можете да ја повлечете од овој бонус е 250 долари.

Условите за обложување за бонусот за блек џек и рулет се 40 пати, а максималната сума што можете да ја повлечете од овој бонус е 250 долари.

Условите за обложување за бонусот Game Show се 40 пати, а максималната сума што можете да ја повлечете од овој бонус е 250 долари.