BetVictor Преглед 2024 - Games

BetVictorResponsible Gambling
CASINORANK
8.21/10
БонусБонус $500 + 100 бесплатни вртења
Дневни Джакпот
Поддршка во живо достапна 24/7
1000+ слот игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дневни Джакпот
Поддршка во живо достапна 24/7
1000+ слот игри
BetVictor is not available in your country. Please try:
Games

Games

Бетвиктор нуди различни видови игри да привлече играчи со различни вкусови во коцкањето. Откако ќе креирате сметка и ќе го направите вашиот прв депозит, можете да почнете да уживате во една од многуте игри што ги нуди Betvictor.

Добрата вест овде е што можете прво да ги играте игрите во забавен режим, што е одличен начин да научите како функционира играта или да ги практикувате правилата.

Бакара

Бакара

Baccarat е една од оние игри кои привлекуваат огромна публика поради неговата едноставност. Можете да најдете огромен асортиман на игри во Betvictor за да изберете. Но, предлагаме да ги научите правилата на играта пред да започнете да играте за вистински пари.

Има само една работа што можете да ја направите кога играте Baccarat, ставете го вашиот облог. Гледате, откако ќе го ставите вашиот облог и ќе ги примите картичките, дилерот ќе ги следи однапред поставените правила и за вашата рака и за банкаротраката на.

Така што сега е веројатно очигледно какви облози можете да поставите. Може да се обложувате или на раката на играчот или на раката на банкарот. Постои и трета опција, облог на нерешено, но ви предлагаме да го избегнете овој облог бидејќи шансите за победа овде се премногу мали.

Овој облог може да ви изгледа привлечен затоа што нуди најголема исплата, но освен ако не сте во среќна серија, треба да се држите настрана од него. Статистички гледано, банкаротОблогот на `s ќе победува почесто од кој било друг облог, па ако сакате бавна и стабилна игра, треба да се држите до овој облог.

Откако ќе ги добиете вашите картички, се пресметуваат бодовите и се одредува вредноста на секоја рака. Картите имаат малку поинакви вредности во оваа игра, асовите се бројат со 1, 10-те, а картите со лице се бројат како нула, а картите од 2 до 9 имаат своја вредност.

Ако вредноста на вашата рака е двоцифрен број, тогаш првата цифра се отстранува, а втората цифра ја покажува вредноста на вашата рака.

Ако двете карти што ги добивате се со вкупна вредност од 8 или 9, тогаш ова се нарекува природна победа и кој ја има оваа рака е победник, а кругот завршува тука. Ако никој не е природен победник, тогаш играта продолжува.

Можеби ќе ви треба дополнителна картичка за да ја подобрите вашата рака. Правилата за играчот се сосема јасни овде. Ако имате рака која изнесува помеѓу 0 и 5, ќе добиете уште една картичка, а ако вашата рака е вкупно 6 или повеќе, ќе застанете.

Кога станува збор за банкарот, тука работите се комплицираат. Ако не треба да извлечете трета картичка, правилата за банкарот се исти. Тие ќе извлечат трета карта на рака која изнесува вкупно помеѓу 0 и 5, и ќе стојат ако нивната рака е вкупно помеѓу 6 и 7.

Но, ако добиете трета картичка, тогаш правилата за банкарот стануваат покомплицирани. Добрата вест е што не мора да ги знаете овие правила бидејќи банкарот сам ќе си ја заврши раката. Но, ако сакате да знаете што се случува пред вас, прочитајте ги следниве правила:

Ако нацртате 9, 10, лице-картичка или Аце како трета картичка, тогаш банкарот ќе застане на оценката помеѓу 4 и 7, а тој ќе извлече трета карта на резултат помеѓу 0 и 3.

Ако извлечете 8 како трета картичка, тогаш банкарот ќе застане на резултат помеѓу 3 и 7, а тој ќе извлече трета картичка на резултат помеѓу 0 и 2.

Ако извлечете 6 или 7 како трета картичка, тогаш банкарот ќе застане на резултат од 7, а тие ќе извлечат трета картичка на резултат помеѓу 0 и 6.

Ако извлечете 4 или 5 како трета картичка, тогаш банкарот ќе застане на резултат од 6 или 7, а тие ќе извлечат трета картичка на резултат помеѓу 0 и 5.

Ако извлечете 2 или 3 како трета картичка, тогаш банкарот ќе застане на резултат од 5, 6 или 7, а тој ќе извлече трета картичка на резултат помеѓу 0 и 4.

Ако играчот и банкарот имаат исти поени, играта резултира со нерешено. Во овој случај, облозите на играчот и банкарот се враќаат и ќе се исплатат само облозите за нерешено.

Процеп

Процеп

Betvictor може да се пофали со избор на онлајн видео слот игри. Тие соработуваа со некои од најдобрите провајдери на софтвер за да ги донесат најистакнатите игри на вашиот пат.

Слотовите можат да се поделат во многу различни групи, но главно ги препознаваме игрите како класични и модерни.

Класичните слотови изгледаат исто како оние што се играа во казина од тули и малтер во минатото. Тие се поедноставни и некои од нив сè уште имаат само една активна линија за плаќање.

Модерните слотови, од друга страна, нудат покомплексна игра со дополнителни функции и специјални симболи. Без разлика каков е вашиот вкус за слотови, можете да најдете одличен избор на игри во Betvictor и ако сè уште не знаете која да ја изберете, пробајте една од следниве игри:

 • 7's To Burn
 • Алоха! Кластерот плаќа
 • Античка среќа: Зевс
 • Бонанца
 • Книга на Ра Делукс
 • Кралот Бафало
 • Запалена желба
 • Дијамантите на Да Винчи
 • Опасност: висок напон
 • Мртов или жив
 • Окото на Хорус
 • Фин и Вирли се врти
 • Златна божица
 • Потрагата на Гонзо
 • Макари на Хари
 • Џемини тегли
 • Мега Мула
 • Виножито Џекпот
 • Ролна Раш
 • Спартак
 • Ѕвездено избувнување
 • Тед
 • На Goonies
 • Гром II
 • Викинзите
 • Кој сака да биде милионер
 • WinStar
 • Зевс: Бог на громот
 • Монопол: На пари
 • Богатството на виножитото
 • Капетан потфат
 • Карнавал
 • Богатството на Титан
 • Ѕвездени богови
 • Божествени соништа
 • Раш на ролна 2
 • Фатен во мрежата на вдовицата
 • Златна треска
 • Мега цреша
 • Дивината на Медуза
 • Двојни џинови
 • Џек за Ноќта на вештерките
 • Сала на боговите
 • Лил Ѓавол
 • Легендата на Ра
 • Екстра чили
 • Племето на змејови
 • Мистериозни макари
 • Црно-бел
 • Книга на Ра Магијата
 • Книга на моштите
 • Парична состојба
 • Казино Космос
 • Богатство со динамит
 • Eagle Riches
 • Fishin' Frenzy
 • Фанки спин
 • Златен куп
 • Златен билет
 • Goonies Џекпот Кралот
 • Бесмртна романса
 • Џек во тенџере
 • Џингл Белс
 • Џон Хантер и гробот на кралицата Скараб
 • Делукс со шарм на Lucky Lady
 • Мустангот пари беснее петли
 • Pixies на шумата
 • Ајкула жилет
 • Reactoonz
 • Подемот на Олимп
 • Супер графика наопаку
 • Сладок Божиќ
 • Пофините макари на животот
 • Волшебната четка
 • Тотем молња
 • Wish Upon Jackpot
 • Волк злато
 • Скараб
 • Екстра сочно
 • Редот во сенка
 • Запалена лисица
 • Коцкар на ролна
 • Полицаец на многу Џекпот Кралот
 • Мостот Тролови
 • Тркало на среќата во воздух
 • Супер жешки плодови
 • Деко дијаманти
 • Богатството на Да Винчи
 • Диви магии
 • Луча манијаци
 • Изгубени мошти
 • Ра и храмот Скараб
 • Мустанг злато
 • MegaJackpots Сибирска бура
 • Сибирска бура
 • Sunrise Reels RG
 • Авалон HD
 • Повторно скрши ја банката на Да
 • Кралица на богатството
 • Наследството на мртвите
 • Рич Вајлд и Томе на лудилото
 • Мега Форчн
 • 20p рулет
 • Atlantean Treasures Mega Moolah
 • Австралиска авантура
 • Книга на Божиќ
 • Книга на мртвите
 • Рудник за дијаманти
 • Доктор реактивен мега капка
 • Градината на гејша
 • Ирско лудило
 • Кинг Конг Кеш
 • Божица на Маите
 • Милионерска тајна кутија
 • Матрица за пари
 • Видео слот Ози Озборн
 • Rainbow Riches PicknMix
 • Безбеден крекер
 • Star Wilds Hot Spins +
 • Извртениот циркус
 • Викинзите одат Берзерк
 • Вулкан Кралицата Дијамант се врти
 • Диви елементи
 • Див рој
 • 5 среќни лавови
 • Продолжи со кампување
 • Двојна среќна линија
 • Господарот на океанот
 • Тики овошје
 • Гробот на Нефертити
 • Свртете го вашето Fortune
 • Сводот на Анубис
 • Пареа кула
покер

покер

Една од најлесните варијанти на покер е покерот со три карти. Тоа е поедноставна, побрза варијација на играта, а ако барате игра за која не се потребни часови за да се заврши, тогаш ова е онаа за вас.

Играта може да се игра само со две лица, вие и дилерот. Ќе ја започнете играта со ставање анте облог. Откако ќе се изврши облогот, и вие и дилерот ќе добиете 3 карти свртени надолу.

Кога ќе ги видите вашите карти, треба да одлучите дали ќе ставите облог еднаков на облогот Анте или ќе го преклопите и завршите кругот.

Ако одлучите да ги совпаднете антето и облогот, тогаш и вие и дилерот ги покажувате вашите карти и има неколку различни исходи во оваа фаза, а еве ги најдобрите раце за покер со три карти:

 • Стреј флеш е кога имате три карти од ист костум во низа.
 • Три од еден вид е кога имате три карти од ист ранг.
 • Стрејт е рака кога имате три карти во низа.
 • Флеш е кога имате три карти од ист костум.
 • Пар е кога имате две карти од ист ранг.
 • Висока картичка е кога вашата највисока единечна картичка е од која било вредност.
Тексас Холд\`Ем покер

Тексас Холд\`Ем покер

Тексас Холд„Ем покерот е веројатно еден од најпопуларните варијанти на покер. Ова е играта што веројатно ќе ја играте ако се приклучите на турнир и ова е играта што е прикажана во многу различни филмови.

Играта има за цел да добие што е можно повеќе чипови. Тоа можете да го направите на два начина, со најсилната рака или со блефирање до крајот на играта.

Блефирањето е она што ја прави оваа игра попредизвикувачка и мораме да признаеме дека ова е уметност во која не се сите добри. Секој играч добива две карти и обложувањето започнува кога првиот играч седи лево од дилерот.

Ако верувате дека вашата рака вреди да се игра, можете да проверите, што значи дека не се обложувате, но сепак останувате во играта. Другите опции вклучуваат „повикување“ што значи дека одговарате на облогот.

И ако се чувствувате сигурни со раката што ја имате, можете да го подигнете облогот и секој друг играч треба да ја стави истата сума. Ако верувате дека имате лоша рака, можете да го преклопите и завршите кругот.

Еве ги победничките покер раце рангирани по редослед на сила:

 • Ројал Флеш е најсилната рака која се состои од следните карти A, K, Q, J и 10 сите во ист костум.
 • Стрејт Флеш е рака која се состои од пет карти, сите со ист костум во низа.
 • Four of a Kind е рака која се состои од четири карти од ист ранг.
 • Фул Хаус е рака која се состои од три од еден вид и еден пар.
 • Флеш е рака која се состои од пет карти од ист костум.
 • Стрејт е рака која се состои од пет карти во низа, но не во ист костум.
 • Три од еден вид е рака која се состои од три карти во ист ранг.
 • Два пар е рака која се состои од два различни пара.
 • Пар е рака која се состои само од еден пар.
 • Висока карта е рака каде што само високата карта има каква било вредност.
Блек Џек

Блек Џек

Блек Џек е многу популарна игра што можете да ја најдете откако ќе се придружите на Betvictor. Играта датира од 1600-тите и малку се променило со текот на годините. За да имате успешна игра сесија треба да ги пребродите основните правила на играта.

Ова е лесна игра за учење, па дури и ако сте почетник, нема да имате проблем да ја научите. Целта на играта е да се победи дилерот со приближување на раката до 21.

Не играте против другите играчи на табелата, што ја прави играта полесна и помалку сложена. Понекогаш тоа е она што ви треба во онлајн игра, играјте неколку рунди без да морате да се грижите за правилата.

Како што рековме претходно, играта има за цел да има рака што е поблиску до 21. За да победите во играта, треба да имате рака што е повисока од дилерите без да надминете 21.

Картите имаат малку различни вредности во оваа игра. Значи, кецовите можат да вредат и 1 или 11, картите од 2 до 10 имаат своја номинална вредност, а личните карти се вреднуваат со 10.

Откако ќе го ставите вашиот облог, ќе добиете две карти, исто така и дилерот. Ако двете карти што ги добивате се карта со вредност од 10 и кец на десетка, ова е „природен блек џек“ и вие сте победник на раката. Истото важи и за дилерот. Ако никој нема природен блек џек, тогаш играта продолжува.

Постојат неколку работи што можете да ги направите за да ја подобрите вашата рака. Ако сте задоволни со раката што ја имате, можете да стоите и нема да добиете дополнителни картички. Ако мислите дека друга карта ќе ја подобри вредноста на раката, можете да погодите и да добиете дополнителна картичка.

Ако двете карти што сте ги примиле првично се со иста вредност, можете да ја поделите раката и да ја играте како две посебни раце.

Ќе мора да ставите уште еден облог еднаков на вашиот првичен облог и за секоја рака ќе добиете уште една карта. Потоа ја играте првата рака, а кога ќе завршите со играњето, се префрлате на следната рака.

Ако не сте задоволни со картичките што сте ги добиле првично, можете да ги преклопите. Ако преклопите, ќе го изгубите вашиот облог.

Double Down е уште еден потег што го удвојува вашиот облог и ќе добиете само една дополнителна картичка.

Кога дилеротКартата со лице нагоре вреди или 10 или Ас, можете да поставите страничен облог дека дилерот има Блек Џек. Ако се случи, ќе го освоите страничниот облог, но ќе го изгубите оригиналниот облог.

Кога ќе завршите со играњето на вашата рака, тоа е дилеротНа ред е да играме. Единствените достапни опции за дилерот се да удри и да стои.

Дилерот мора да ги следи однапред поставените правила иако има рака што ќе му донесе победа. Тие секогаш треба да удрат на рака која има 16 или помалку, а мора да стојат на 17 или повеќе.

Кога дилерот ќе заврши со играњето со рака, двете раце се споредуваат и победникот ја добива исплатата.

Варијанти на Блек Џек

Блек Џек е многу популарна игра, па не е изненадување што има многу различни варијанти на истата. Добрата работа овде е што откако ќе ги научите основните правила на играта, можете да играте која било варијанта таму.

 • Класичниот блек џек е најраната форма на блек џек, и мораме да кажеме дека не е многу променето од моментот кога играта за прв пат била измислена.

 • Европскиот Блек Џек ги следи истите правила како класичната верзија на играта, но тука се користат само две палуби со карти.

 • Шпански 21 е многу интересна варијација на Блек Џек. Она што ја издвојува оваа игра во толпата е фактот што 10-те вредни карти се отстранети од палубата, така што играта се игра со помалку карти. Доцното предавање и осигурувањето се достапна опција овде, што е уште еден плус.

Атлантик Сити Блек Џек е верзија на блек џек каде што ви е дозволено повторно да ја поделите раката до три пати.

Вообичаени термини во Блек Џек

Добра идеја е да ги научите вообичаените термини на играта пред да одлучите да играте. Така, ќе разгледаме некои од најкористените кои ќе ви помогнат да ја знаете вашата игра:

 1. Аце - ова е Џокер-картичката во Блек Џек бидејќи може да се вреднува со 1 или 11, кое и да е подобро за вашата рака.
 2. Акција – ова е комбиниран вкупен облог на сите ваши раце.
 3. Сидро играч - ова е играчот што седи на крајниот лев агол на табелата и ќе игра последен откако сите играчи ќе го завршат своето коло.
 4. Банкар - ова е сумата на пари со која имате на располагање за играње.
 5. Распределба на облоги – ова е соодносот на минималниот облог до максималниот сооднос.
 6. Место за обложување - ова е областа на масата што е одредена за играчот да го стави својот облог.
 7. Блек Џек - ова е комбинација од кец и карта со 10 вредности што ја добивате како почетна картичка.
 8. Биста - ова е кога вредноста на вашата рака надминува 21.
 9. Купи во - ова е терминот што се користи за размена на пари за чипови.
 10. Палуба - ова е колективното име за сет од 52 карти.
 11. Карта надолу – ова е картичката што се дели со лицето надолу.
 12. Извлекување - ова е чин на примање друга картичка.
 13. Тешка рака - ова е рака која нема кец во неа, или ако има, вредноста на кецот е 1.
 14. Хит – ова е чин на добивање друга картичка со надеж дека ќе ја подобри вредноста на вашата рака.
 15. Дупка картичка - ова е картичката со лицето надолу во раката на дилерот.
 16. Осигурување - ова е спореден облог што може да се игра кога дилерот покажува кец или 10 карта.
 17. Push – ова е термин кој се користи за кога кругот завршува со двете раце со еднаква вредност.
 18. Мека рака - ова е рака која има кец што се вреднува со 11.
 19. Стенд - ова е термин што се користи за кога не сакате друга картичка.

Постојат различни типови на варијации на блек џек што можете да ги најдете во Betvictor и ова се некои од нив:

 • BetVictor Блек Џек
 • BetVictor Блек Џек 2
 • Моќ Блек Џек
 • BetVictor сина и црна рулет
 • Класичен Блек Џек
 • Блек Џек 5 Рака Ниски Влогови
 • Блек Џек
 • Блек Џек 5 Рака
 • Hi-Lo Блек Џек
 • Блек Џек покер и парови
 • Блек Џек 5 Рака
 • BetVictor Прво лице Блек Џек
Рулет

Рулет

Рулетот е уште една игра која го издржа тестот на времето. Играта датира од 18 век кога случајно ја создал Блез Паскал.

Ова е одлична игра за почетници бидејќи нуди едноставна игра за почетници и во исто време нуди сложена игра за играчи кои сакаат повеќе предизвик. Таквата разновидност привлекува многу играчи и може да се забавува со часови.

Играта има за цел да го предвиди бројот во кој ќе слета белата топка. Постојат неколку начини да го направите ова, а се зависи од типот на облогот што сакате да го поставите.

Постојат многу различни облози достапни во рулет, но тие се поделени во две големи групи:

 • Внатре облози
 • Надворешни облози

Внатрешните облози се ставаат на одредени броеви и мала група на броеви. Овие облози нудат подобри исплати, но шансите за предвидување на овие облози се многу помали.

Надворешните облози, од друга страна, нудат речиси 50-50 шанси за победа, но исплатите се многу помали.

Како да играте рулет

Откако ќе ги разликувате видовите облози што можете да ги ставате кога играте рулет, можете да започнете да се обложувате.

Играта е многу едноставна и единственото нешто што треба да направите е да ги поставите чиповите на бројот или групата на броеви на кои сакате да се обложувате.

Ако можете, можете да ставате различни облози во исто времеНе одлучувајте само за еден. На овој начин е можно и да се победи и да се загуби во една рунда.

Кога ќе го слушнете дилерот како вели „нема повеќе облози“, топката ќе биде фрлена на тркалото и нема да може да се ставаат повеќе облози. Штом топката ќе се среди, ако точно сте го предвиделе победничкиот број, ќе ја добиете вашата исплата.

Една многу важна работа што треба да ја разберете ако сакате да играте рулет е шансите за победа. Ако штотуку почнувате, тогаш ве советуваме да започнете со надворешни облози.

Шансите да ги добиете овие облози се многу поголеми, така што нема да го изгубите балансот многу брзо на овој начин. Ова ќе ви даде можност да ја научите играта и да одржувате рамнотежа во исто време.

Варијанти на рулет

Постојат различни варијанти на рулет, но постојат три главни варијанти кои се сметаат за класични и тоа се европски, француски и американски рулет.

 • Европскиот рулет се смета за една од најпопуларните верзии на играта. Има 37 џебови, со броеви од 1 до 36 и една нула. Доколку сте почетник, ова е верзијата која би ви ја предложиле да играте. Европскиот рулет нуди предност на долниот дом, така што шансите за победа на оваа игра се подобри.

 • Американскиот рулет е уште една популарна верзија на играта, која се игра на ист начин. Единствената разлика овде е дополнителната двојна нула што го прави работ на куќата уште повисок. Значи, ако сакате да играте попредизвикувачка игра, тогаш ова е онаа за вас.

 • Францускиот рулет е веројатно најдобрата верзија на играта бидејќи нуди најниска предност од сите. Во оваа варијација, ќе добиете половина од облозите за парни пари ако топката слета на 0.

Постојат различни типови на игра со рулет што можете да ги најдете овде во Betvictor, а некои од нив вклучуваат:

 • Рулет за прво лице BetVictor
 • Прво лице Молња Рулет
 • Вистински авто рулет
 • Вистински рулет со Бејли
 • Вистински рулет со Керолин
 • Вистински рулет со Холи
 • Multifire рулет
 • Европски рулет
 • Рулет X2
 • Класичен рулет
 • 20p рулет
 • Европски рулет низок влог
 • Европски рулет
 • Рулет BetVictor
 • Рулет
 • рулет (Gamevy)
 • BetVictor сина и црна рулет
 • Инстант рулет
 • Извонреден рулет
 • Молња рулет
 • Рулет за прво лице BetVictor
 • Прво лице Молња Рулет
Прогресивни игри со џекпот

Прогресивни игри со џекпот

Во Betvictor ве чекаат три типа на прогресивни џекпот. Првиот е Flash Jackpot, а минималната почетна вредност е $100 и можете да го освоите џекпотот во само едно вртење.

Дневен џекпот е џекпот што може да се добива секој ден и минималната почетна вредност е 1000 долари.

Мега џекпот може да донесе до 20.000 долари ако среќата е на ваша страна, а бројката продолжува да расте со секое вртење.

Други џекпот игри вклучуваат:

 • Сала на боговите
 • Мега Форчн
 • Мега Мула
 • Ѕвездени фенери на MegaJackpots
 • Негативци на силата на силата
 • Џекпот на џинот
 • Херои на моќните сили
 • Wish Upon Jackpot
 • Мега Џекпот Клеопатра
 • Супер Дијамант Делукс
 • Чили злато 2 Ѕвездени Джакпот
 • MegaJackpots Wolf Run
 • Космичко богатство
 • Speed Cash
 • Арапски ноќи
 • MegaJackpots Сибирска бура
 • Мега Мула Исис
 • MegaJackpots Isle of Plenty
 • Мега Џокер
 • Брод змеј
 • Бонбони барови
 • Повеќе Ѕвездени џекпот на мајмуни
 • Богатството на Ра
 • Кралот Кашалот
 • Спортско обложување

Љубителите на спортот ќе бидат среќни да знаат дека Betvictor нуди спортско обложување на многу различни спортови, вклучувајќи:

 • американски фудбал
 • NFL Outrights
 • Австралиски правила фудбал
 • Бадминтон
 • Бејзбол
 • MLB Outrights
 • Кошарка
 • Бокс
 • Крикет
 • Пепелта 2021/22
 • Светско првенство во крикет 2023 година
 • Велосипедизам - пат
 • Пикадо
 • Светско првенство PDC
 • Забава
 • Еспорт
 • Еспортски контра-штрајк
 • Еспорт DOTA 2
 • Еспорт Лигата на легендите
 • Фудбал
 • премиер лига
 • првенство
 • Ла Лига
 • Серија А
 • Бундеслигата
 • Премиер Лигата Outrights
 • Надвор од Ла Лига
 • Серија А Outrights
 • Надвор од Бундеслигата
 • Лига на шампиони целосно
 • Лига Европа Аутрајт
 • Футсал
 • Голф
 • Мастерс во САД 2021 година
 • 2021 USPGA првенство
 • Отворено првенство 2021 година
 • Рајдер куп 2021 година
 • Greyhounds
 • Ракомет
 • Трки со коњи
 • Кралот Џорџ Шести Чејс
 • Фестивал во Челтенхем - 2021 година
 • Голема национална - 2021 година
 • 2000 Гвинеја - 2021 година
 • 1000 Гвинеи - 2021 година
 • Дабовите - 2021 година
 • Дерби - 2021 година
 • Хокеј на мраз
 • Хокеј на мраз
 • ММА/УФЦ
 • Политика
 • Рагби лига
 • Светско првенство 2021 година
 • Рагби унија
 • Лавови турнеја
 • Светско првенство 2023 година
 • Снукер
 • Брзина патека
 • Пинг Понг
 • Тенис
 • Австралија опен
 • Виртуелни спортови
 • Стан на виртуелен коњски трки
 • Виртуелни коњски трки скокови
 • Виртуелен фудбалски еврокуп
 • Виртуелен фудбалски клуб
 • Виртуелни трки со кучиња
 • Виртуелна кошаркарска лига на САД
 • Виртуелна кошарка Американска лига 2
 • Одбојка

Уште повеќе, казиното нуди и бонус за добредојде за спортска книга што ќе ви овозможи уште повеќе да уживате во казиното. Ќе ја продолжите вашата игра и на тој начин ќе имате шанса да освоите повеќе од вообичаено.

Игри со вистински пари

Игри со вистински пари

Кога ќе се приклучите на семејството Бетвиктор, можете да уживате во повеќе од 800 различни игри. Казиното соработува со некои од најдобрите провајдери на софтвер за да ги донесе најпопуларните игри на вашиот пат.

Затоа, бидете подготвени да најдете наслови од следниве провајдери: Aspect, Pragmatic, Quickspin, Yggdrasil, NYX, Play'n GO, Push Gaming, Realistic, Microgaming, IGT, Evolution, Extreme Live Gaming, NextGen и NetEnt.

Некои од најпопуларните и најиграните игри во казиното се онлајн видео слот игри. Без разлика каков е вашиот вкус, сигурни сме дека можете да ја пронајдете вистинската игра за вас.

Играчите кои изгледаат како предизвик, можат да најдат цел дел од слотови за џекпот што можат да им го променат животот, во само едно вртење. Само се надеваме дека дама среќата ќе биде на ваша страна кога ќе одлучите да играте.

Изборот на игри на маса не е толку голем како изборот на слотови, но сепак, тука можете да најдете некои од најдобрите игри. Може да играте блек џек, бакара и покер, како и некои од нивните многубројни варијанти.