BetVictor - Mobile

Age Limit
BetVictor
BetVictor is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Mobile

Betvictor има мобилна платформа која ви овозможува да се обложувате кога сакате. Сè што треба да имате е вашиот рачен уред и стабилна интернет конекција. Можете да пристапите до казиното користејќи го вашиот омилен прелистувач или да ја инсталирате мобилната апликација.

Проверете го нашиот целосен преглед на BetVictor за мобилни телефони денес.

Мобилното обложување е врвна технологија која ви овозможува да ја играте омилената игра кога сакате, без разлика на вашата локација. Мобилното казино работи непречено на сите уреди, а тука можете да најдете некои од најдобрите игри од водечките софтверски провајдери.

Мобилна апликација за Андроид

Ако сакате да ја преземете мобилната апликација на вашиот уред со Android, можете да го направите тоа лесно. Посетете го казинотовеб-страница на вашиот мобилен уред и кликнете на копчето за да ја преземете мобилната апликација Betvictor. Инсталирајте ја апликацијата и штом ќе се инсталира, најавете се на вашата сметка и почнете да играте.

Мобилна апликација за iOS

Ако сакате да го преземете Betvictor Casino на вашиот iOS уред, мора да го посетите казиното користејќи го вашиот iPhone или iPad. Кликнете на копчето за преземање мобилна апликација Betvictor и инсталирајте ја апликацијата.

Total score8.2
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2000
ЈазициЈазици (1)
Англиски
БонусиБонуси (7)
High Roller бонус
Бесплатни облози
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (5)
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (8)
Ирска
Канада
Кина
Кувајт
Нов Зеланд
Обединети Арапски Емирати
Обединето Кралство
Саудиска Арабија
ИгриИгри (48)
Golden Wealth Baccarat
Greyhounds
Live Texas Holdem Bonus
MMA
Pai Gow
UFC
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Видео Покер
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Гребки
Евровизија
Еспорт
Кошарка
Крепс
Крикет
Мини Бакара
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСлотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Телевизија
Тенис
Трки со коњи
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (12)
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
FastPay
MasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
СофтверСофтвер (8)