BetVictor Преглед 2024 - Payments

BetVictorResponsible Gambling
CASINORANK
8.21/10
БонусБонус $500 + 100 бесплатни вртења
Дневни Джакпот
Поддршка во живо достапна 24/7
1000+ слот игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дневни Джакпот
Поддршка во живо достапна 24/7
1000+ слот игри
BetVictor is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Можете да користите различни плаќања за да вршите депозити и повлекувања на вашата сметка на Betvictor Casino. Добрата вест е што казиното додаде некои од најзгодните методи, па ние сме сигурни дека ќе го најдете оној кој најдобро функционира за вас.

Skrill е виртуелен паричник кој ви овозможува да направите брз и безбеден депозит на вашата сметка. За да го направите тоа, ќе мора да ги префрлите вашите средства од вашата сметка на Skrill на вашата сметка во казино. Многу е важно да имате сметка во Skrill за да можете да ги користите нивните услуги. Neteller е уште еден виртуелен паричник на кој му веруваат и казината и играчите. Можете да го користите овој е-паричник за да вршите трансфери до и од вашата сметка речиси веднаш. Повторно, треба да креирате сметка на Neteller за да ги користите нивните услуги.

За жал, Neteller не е достапен насекаде, па играчите кои живеат во следните земји можатНе ги користат нивните услуги: Америка Самоа, Канада, Гуам, Хонг Конг, Израел, Макао, Северните Маријански Острови, Порторико, Свети Вартелемеј, Сингапур, Јужна Џорџија и Јужните Сендвич Острови, Турција, Обединетите Арапски Емирати, Мали Соединетите Американски Држави Оддалечените острови и Девствените острови.

Paypal е уште еден многу удобен начин на плаќање што е достапен во следните земји: Финска, Гибралтар, Ирска, Шведска и Обединетото Кралство. Повторно, мора да имате сметка на Paypal за да можете да префрлате средства до и од вашата сметка на казино.

Играчите кои живеат во ОК ќе сметаат дека нивните дебитни картички се најзгодниот начин за депонирање на нивната сметка. Betvictor прифаќа Visa и Mastercard, а сите трансакции се брзи и безбедни. Секој пат кога ќе сакате да уплатите, ќе мора да го користите вашиот CSC број, трите броеви насликани на задната страна од вашата картичка.

Максималниот износ што можете да го повлечете во рок од еден ден е ограничен на 100.000 УСД.

Правила за готовина

Правила за готовина

Добивањето пари е одлична карактеристика што е достапна во Betvictor и можете да ја користите на следните спортски настани: фудбал, тенис, кошарка, коњски трки, снукер, бадминтон, пинг-понг и одбојка. Секогаш кога е достапна функцијата за исплата, можете да ја видите иконата Cash Out во заглавието на пазарот за обложување.

Оваа функција ви овозможува да го затворите вашиот облог пред да се подмири некој настан.

Функцијата за наплата можеби не е секогаш достапна. Затоа ве советуваме да не се обложувате само за да ја користите оваа функција.

Делумниот Cash Out е уште една слична карактеристика, но овој пат ќе можете да искеширате само дел од вашиот облог. Откако ќе го уплатите вашиот облог, казиното ќе го пресмета преостанатиот влог и ќе се генерира нов потенцијален принос.