BetVictor Преглед 2024 - Promotions & Offers

BetVictorResponsible Gambling
CASINORANK
8.21/10
БонусБонус $500 + 100 бесплатни вртења
Дневни Джакпот
Поддршка во живо достапна 24/7
1000+ слот игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дневни Джакпот
Поддршка во живо достапна 24/7
1000+ слот игри
BetVictor is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Бетвиктор е многу дарежлив со своите нови играчи. Тие нудат бонус за добредојде што едноставно не можете да го одбиете, а има многу различни промоции достапни и за лојалните играчи.

Значи, сè што ви преостанува е да креирате сметка и да почнете да уживате во сите поволности што ги нуди Betvictor.

Љубителите на спортот ќе бидат среќни кога ќе дознаат дека Бетвиктор има понуда за пријавување за спортската книга. Сè што треба да направите е да се регистрирате за нова сметка и да депонирате 5 долари на вашата сметка.

Направете облог од 5 долари со коефициент поголем од 2,0 и ќе добиете два бесплатни облози од 10 долари и бонус од 10 долари за прикажување игри.

Можете да ги користите вашите две бесплатни облози од 10 долари за кој било спорт што го сакате, а добрата вест е дека нема барања за обложување. Треба да ги искористите вашите бесплатни облози во рок од 7 дена, во спротивно бонусот ќе биде поништен.

Можете да направите повлекување на вашите добивки откако ќе се подмири влогот. Бонусот за прикажување на играта е предмет на барања за обложување, така што треба да го обложите вашиот бонус од 10 долари 40 пати во рок од 7 дена.

Одредби и услови за бонус на Betvictor

Одредби и услови за бонус на Betvictor

Мора да бидете нов играч во казиното за да го добиете бонусот за добредојде.

Депонирајте 5 долари на вашата нова сметка и ставете го вашиот прв облог со коефициент од 2,0 или поголем.

Тоа треба да го направите во рок од 7 дена од моментот на добивање на бонусот.

Промоцијата на бонусот на Betvictor е достапна само еднаш.

Промоцијата на бонусот не е достапна во Белорусија, Чиле, Грузија, Македонија, Мексико, Црна Гора, Непал, Нигерија или Тајланд, а исто така и во земјите каде што коцкањето се смета за нелегално.