BetVictor - Promotions & Offers

Age Limit
BetVictor
BetVictor is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Promotions & Offers

Бетвиктор е многу дарежлив со своите нови играчи. Тие нудат бонус за добредојде што едноставно не можете да го одбиете, а има многу различни промоции достапни и за лојалните играчи.

Значи, сè што ви преостанува е да креирате сметка и да почнете да уживате во сите поволности што ги нуди Betvictor.

Љубителите на спортот ќе бидат среќни кога ќе дознаат дека Бетвиктор има понуда за пријавување за спортската книга. Сè што треба да направите е да се регистрирате за нова сметка и да депонирате 5 долари на вашата сметка.

Направете облог од 5 долари со коефициент поголем од 2,0 и ќе добиете два бесплатни облози од 10 долари и бонус за прикажување на игри од 10 долари.

Можете да ги користите вашите две бесплатни облози од 10 долари за кој било спорт што го сакате, а добрата вест е дека нема барања за обложување. Треба да ги искористите вашите бесплатни облози во рок од 7 дена во спротивно бонусот ќе биде поништен.

Можете да направите повлекување на вашите добивки откако ќе се подмири влогот. Бонусот за прикажување на играта подлежи на барања за обложување, така што треба да го обложите вашиот бонус од 10 долари 40 пати во рок од 7 дена.

Одредби и услови за бонус на Betvictor

  • Мора да бидете нов играч во казиното за да го добиете бонусот за добредојде.

  • Депонирајте 5 долари на вашата нова сметка и ставете го вашиот прв облог со коефициент од 2,0 или поголем.

  • Тоа треба да го направите во рок од 7 дена од моментот на добивање на бонусот.

  • Промоцијата на бонусот на Betvictor е достапна само еднаш.

  • Промоцијата на бонусот не е достапна во Белорусија, Чиле, Грузија, Македонија, Мексико, Црна Гора, Непал, Нигерија или Тајланд, а исто така и во земјите каде што коцкањето се смета за нелегално.

Total score8.2
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2000
ЈазициЈазици (1)
Англиски
БонусиБонуси (7)
High Roller бонус
Бесплатни облози
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (5)
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (8)
Ирска
Канада
Кина
Кувајт
Нов Зеланд
Обединети Арапски Емирати
Обединето Кралство
Саудиска Арабија
ИгриИгри (48)
Golden Wealth Baccarat
Greyhounds
Live Texas Holdem Bonus
MMA
Pai Gow
UFC
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Видео Покер
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Гребки
Евровизија
Еспорт
Кошарка
Крепс
Крикет
Мини Бакара
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСлотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Телевизија
Тенис
Трки со коњи
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (12)
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
FastPay
MasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
СофтверСофтвер (8)