BetVictor Преглед 2024 - Withdrawals

BetVictorResponsible Gambling
CASINORANK
8.21/10
БонусБонус за добредојде 100% до 1000 долари
Дневни Джакпот
Поддршка во живо достапна 24/7
1000+ слот игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дневни Джакпот
Поддршка во живо достапна 24/7
1000+ слот игри
BetVictor is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Извршување на повлекување од вашата сметка на Betvictor е многу едноставно. Сè што треба да направите е да се упатите до благајната и да го изберете начинот на повлекување што сакате да го користите. Внесете го износот што сакате да го повлечете и потврдете го повлекувањето.

Имајте на ум дека можете да го користите само истиот метод за повлекување како оној што го користевте за да направите депозит, а еве некои од достапните методи:

  • Директно банкарство
  • Маестро
  • Кредит на MasterCard
  • Skrill-Moneybookers
  • НЕТЕЛЕР
  • PayPal
  • Визен кредит
  • Дебит за виза
  • Виза електрон

Казиното ќе го разгледа вашето барање за повлекување за 24 часа, а штом ќе го пуштат, зависи од начинот на плаќање што сте го користеле, колку време ќе ви треба за да ги добиете парите. Додека вашето барање за повлекување е на чекање, можете да го вратите барањето и парите ќе бидат префрлени назад на вашата сметка.

Како да направите повлекување?

Како да направите повлекување?

Уште еднаш ќе ви посочиме дека процесот на повлекување на вашиот фонд е многу едноставен. Мора да се најавите на вашата сметка користејќи го вашето корисничко име и лозинка. Кликнете на паѓачкото мени „Услуги“ и можете да го видите салдото на вашата сметка во горниот десен агол на страницата.

Кликнете на опцијата „Повлечете“ и изберете го начинот на плаќање што сакате да го користите за да извршите повлекување. Внесете ја сумата што сакате да ја повлечете и кликнете на зеленото копче „Направи повлекување“.

Можете да користите еден од следниве методи за да направите повлекување: Нетлер, Телеграфски трансфер, Ukash, Visa Delta, Visa Electron, Visa, BACS и Skrill.

Многу е важно да ја потврдите вашата сметка пред да побарате прво повлекување.

За да им ги олесни работите на своите играчи, Betvictor воведе FustFunds опции за повлекување. Оваа опција е достапна за корисниците на VISA, а доколку ја користите, вашите средства ќе ги имате на вашата сметка 30 минути по одобрувањето на повлекувањето.

Играчите од ОК може да користат BACS, а она што го прави овој метод да се издвојува во толпата е фактот што може да го имате вашето повлекување истиот ден ако сте го направиле пред 15 часот. Ќе мора да ги пополните вашите банкарски податоци на интернет и не се наплаќа за оваа услуга.