Betwinner Преглед 2024 - Account

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
БонусБонус $1500 + 150 бесплатни вртења
Огромна разновидност на игри
Дарежливи бонуси
Добра поддршка за клиентите
Одличен избор за плаќање
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Огромна разновидност на игри
Дарежливи бонуси
Добра поддршка за клиентите
Одличен избор за плаќање
Betwinner is not available in your country. Please try:
Account

Account

За да играте за вистински пари во казиното Betwinner, прво ќе треба да креирате сметка. Ќе бидете среќни да слушнете дека сите казино игри се на само еден клик од вас. Креирањето сметка е едноставен процес и ќе го завршите за само неколку минути.

За да се регистрирате за сметка, треба да одите во казинотона официјалната веб-страница и кликнете на копчето Регистрирај се. Внесете некои лични податоци и погрижете се да ги внесете точните податоци бидејќи подоцна ќе треба да ја потврдите вашата сметка.

Ова е клучен чекор низ кој треба да поминете пред да можете да ги повлечете вашите добивки. Ќе мора да поставите копии од некои правни документи, како што се документи за лична идентификација и хартија што ги поврзува деталите на вашата банкарска сметка со вашата лична карта.

Ќе треба да чекате само 24 часа за казиното да ги ревидира вашите документи, а откако ќе бидат одобрени, ќе добиете е-пошта за потврда дека вашата сметка е успешно потврдена. Казиното го задржува правото да побара дополнителни документи доколку веруваат дека тоа е неопходно.

Бонус за нова сметка

Бонус за нова сметка

За да им посака добредојде на новите играчи, Betwinner им доделува бонус првиот пат кога ќе направат депозит. Ова е одличен почеток кој ќе ја зголеми вашата рамнотежа и ќе ви овозможи да играте подолго од вообичаеното. Ќе добиете дополнителни 130 УСД во бонус средства кога ќе го користите промотивниот код од 130 ЕВРО првиот пат кога ќе уплатите.

За да ја добиете оваа понуда, се што треба да направите е да следите само неколку едноставни чекори. Одете во официјалното казинона веб-страницата и започнете со процедурата за регистрација. Внесете ги сите потребни детали и пополнете ги сите потребни полиња. Следното нешто што треба да направите е да депонирате средства на вашата сметка и бонусот автоматски ќе се додаде. Минималниот депозит што треба да го направите е 1 УСД, а максималната сума со која ќе одговара казиното е 130 УСД.

Оваа понуда е достапна само за првпат депоненти. Бонусот за добредојде може да го барате само еднаш. Мора да ги исполните условите за обложување пред да побарате повлекување, а имате 30 дена да го направите тоа.