Betwinner Преглед 2024 - Bonuses

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
БонусБонус $1500 + 150 бесплатни вртења
Огромна разновидност на игри
Дарежливи бонуси
Добра поддршка за клиентите
Одличен избор за плаќање
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Огромна разновидност на игри
Дарежливи бонуси
Добра поддршка за клиентите
Одличен избор за плаќање
Betwinner is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Постојат тони различни бонуси достапни за нови и постоечки играчи во казиното Betwinner. Некои од нив бараат бонус кодови, а други не.

Ако не сакате да пропуштите ништо, ви предлагаме одвреме-навреме да ја проверувате страницата за Промоција, а доколку нешто ве чека ќе има известување.

Кога ќе ја креирате вашата сметка, можете да ги искористите предностите на еден од двата бонуси за добредојде, бонусот за казино и спортскиот бонус. Ако сакате да го побарате бонусот за спортско обложување, треба да ја внесете бонусната шифра 130SPORT, на тој начин казиното може да препознае кој бонус сакате да го добиете. Наместо тоа, ќе добиете не 100 долари, туку 130 долари со овој бонус.

Имајте на ум дека треба да ги пополните сите полиња на формуларот за регистрација кога ќе ја отворите вашата нова сметка. Многу е важно да го внесете промотивниот код кога се регистрирате за сметка. Направете го потребниот депозит и средствата автоматски ќе се префрлат на вашата сметка.

Можете да барате само еден бонус во исто време. Минималниот депозит што треба да го направите за да се квалификувате за понудата е $1, а максималниот депозит е ограничен на $130. Бонусните средства ќе се кредитираат на вашата сметка веднаш откако ќе направите успешна трансакција.

Треба да го превртите бонусот 5 пати во облозите со акумулатор каде што секој акумулаторски облог мора да содржи 3 настани или повеќе. Најмалку 3 настани мора да имаат коефициент од 1,40 или поголем. Треба да ги исполните условите за обложување пред да можете да ги повлечете вашите добивки.

Пред да побарате повлекување на вашите добивки, треба да го потврдите вашиот идентитет. Можете да го направите тоа со испраќање копии од правни документи за да го докажете вашиот идентитет, адреса и начин на плаќање. Ова е еднократна зделка, но казиното го задржува правото да бара дополнителни документи доколку веруваат дека тоа е неопходно.

Бонус за лојалност

Бонус за лојалност

Казиното Betwinner нуди програма за лојалност и за своите играчи. Секогаш кога играте за вистински пари, ќе добивате специјални поени, а штом ќе соберете доволно поени, можете да отидете во продавницата за промотивни кодови и да ја купите опцијата за која верувате дека најмногу ви одговара.

Бонус за повторно вчитување

Бонус за повторно вчитување

Откако ќе станете редовен во казиното Betwinner, можете да го искористите бонусот за повторно вчитување што е достапен секој четврток. Ова е одлична можност за играчите што им овозможуваат да го удвојат својот депозит секоја недела.

Условите за овој бонус се исти како оние за бонусот за добредојде. Ова значи дека треба да ги исполните условите за обложување или 5 пати пред да можете да побарате повлекување. Имате 30 дена да ги исполните условите за обложување и треба да направите акумулаторски облози на најмалку три натпревари со коефициент не помал од 1,40.

За да се квалификувате за оваа понуда, треба да уплатите 10 долари секој четврток помеѓу 00:00 и 23:59 часот. Максималниот износ што можете да го добиете на овој начин е ограничен на 100 долари. Единствениот начин да го добиете овој бонус, не можете да имате други активни бонус понуди на вашата сметка.

Бонусните средства ќе ги добивате автоматски, откако ќе го направите вашиот депозит. Овој бонус може да се обложи само на спортски настани.

Износот на бонусот треба да го обложите во рок од 24 часа, од моментот кога ќе го примите, во спротивно, бонусот ќе биде укинат. Сумата на бонусот треба да се обложи три пати на најмалку три настани со акумулаторски облози со коефициент од 1,40 или повисоки.

За да направите повлекување на вашите добивки, треба да ги исполните сите барања од понудата.

Бонус за регистрација

Бонус за регистрација

Кога ќе се регистрирате за нова сметка во Betwinner, ќе добиете 100% бонус до максималниот износ од $100.

Единственото нешто што треба да направите за да ја побарате оваа понуда е да креирате сметка во казиното и да го направите вашиот прв депозит. Бонусот ќе се кредитира на вашата сметка веднаш, откако ќе се изврши трансакцијата. Треба да ги исполните барањата за обложување на бонусот пред да можете да ги повлечете вашите добивки.

Имате 30 дена да ги исполните условите за обложување и ако не го сторите тоа, ќе ги изгубите вашите добивки и бонусните средства.

За да се квалификувате за бонусот, треба да направите депозит од најмалку 1$. За целосно искористување на бонусот ви предлагаме да го депонирате максималниот износ и на тој начин казиното ќе го удвои износот и ќе имате доволно средства на вашата сметка за играње. Максималниот износ што можете да го обложите кога играте со бонус средства е ограничен на 5 долари.

Правила за повлекување бонус

Правила за повлекување бонус

Кога успешно креирате сметка во казиното Betwinner, можете да ги искористите предностите на многу дарежливиот бонус за добредојде што ќе го подобри вашиот баланс и ќе ја продолжи вашата игра.

Речиси секој бонус што го добивате доаѓа со барања за обложување што треба да ги исполните пред да можете да направите повлекување. Ви предлагаме да ги поминете условите за секој бонус пред да го побарате.

Некои играчи одбиваат бонуси затоа што не сакаат да бидат врзани со барањата за обложување. Мораме да кажеме дека Betwinner има смислено сè и тие ги создадоа своите бонуси на таков начин што на секој играч ќе му биде лесно да игра преку фондовите за бонуси и да ги повлече своите добивки.