Betwinner - Bonuses

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Bonuses

Постојат тони различни бонуси достапни за нови и постоечки играчи во казиното Betwinner. Некои од нив бараат бонус кодови, а други не.

Ако не сакате да пропуштите ништо, ви предлагаме одвреме-навреме да ја проверувате страницата за Промоција, а доколку нешто ве чека ќе има известување.

Кога ќе ја креирате вашата сметка, можете да ги искористите предностите на еден од двата бонуси за добредојде, бонусот за казино и спортскиот бонус. Ако сакате да го побарате бонусот за спортско обложување, треба да ја внесете бонусната шифра 130SPORT, на тој начин казиното може да препознае кој бонус сакате да го добиете. Наместо тоа, ќе добиете не 100 долари, туку 130 долари со овој бонус.

Имајте на ум дека треба да ги пополните сите полиња на формуларот за регистрација кога ќе ја отворите вашата нова сметка. Многу е важно да го внесете промотивниот код кога се регистрирате за сметка. Направете го потребниот депозит и средствата автоматски ќе се префрлат на вашата сметка.

Можете да барате само еден бонус во исто време. Минималниот депозит што треба да го направите за да се квалификувате за понудата е $1, а максималниот депозит е ограничен на $130. Бонусните средства ќе се кредитираат на вашата сметка веднаш откако ќе направите успешна трансакција.

Треба да го превртите бонусот 5 пати во облозите со акумулатор каде што секој акумулаторски облог мора да содржи 3 настани или повеќе. Најмалку 3 настани мора да имаат коефициент од 1,40 или поголем. Треба да ги исполните условите за обложување пред да можете да ги повлечете вашите добивки.

Пред да побарате повлекување на вашите добивки, треба да го потврдите вашиот идентитет. Можете да го направите тоа со испраќање копии од правни документи за да го докажете вашиот идентитет, адреса и начин на плаќање. Ова е еднократна зделка, но казиното го задржува правото да бара дополнителни документи доколку веруваат дека тоа е неопходно.

Бонус за лојалност

Казиното Betwinner нуди програма за лојалност и за своите играчи. Секогаш кога играте за вистински пари, ќе добивате специјални поени, а штом ќе соберете доволно поени, можете да отидете во продавницата за промотивни кодови и да ја купите опцијата за која верувате дека најмногу ви одговара.

Бонус за повторно вчитување

Откако ќе станете редовен во казиното Betwinner, можете да го искористите бонусот за повторно вчитување што е достапен секој четврток. Ова е одлична можност за играчите што им овозможуваат да го удвојат својот депозит секоја недела.

Условите за овој бонус се исти како оние за бонусот за добредојде. Ова значи дека треба да ги исполните условите за обложување или 5 пати пред да можете да побарате повлекување. Имате 30 дена да ги исполните условите за обложување и треба да направите акумулаторски облози на најмалку три натпревари со коефициент не помал од 1,40.

За да се квалификувате за оваа понуда, треба да уплатите 10 долари секој четврток помеѓу 00:00 и 23:59 часот. Максималниот износ што можете да го добиете на овој начин е ограничен на 100 долари. Единствениот начин да го добиете овој бонус, не можете да имате други активни бонус понуди на вашата сметка.

Бонусните средства ќе ги добивате автоматски, откако ќе го направите вашиот депозит. Овој бонус може да се обложи само на спортски настани.

Износот на бонусот треба да го обложите во рок од 24 часа, од моментот кога ќе го примите, во спротивно, бонусот ќе биде укинат. Сумата на бонусот треба да се обложи три пати на најмалку три настани со акумулаторски облози со коефициент од 1,40 или повисоки.

За да направите повлекување на вашите добивки, треба да ги исполните сите барања од понудата.

Бонус за регистрација

Кога ќе се регистрирате за нова сметка во Betwinner, ќе добиете 100% бонус до максималниот износ од $100.

Единственото нешто што треба да направите за да ја побарате оваа понуда е да креирате сметка во казиното и да го направите вашиот прв депозит. Бонусот ќе се кредитира на вашата сметка веднаш, откако ќе се изврши трансакцијата. Треба да ги исполните барањата за обложување на бонусот пред да можете да ги повлечете вашите добивки.

Имате 30 дена да ги исполните условите за обложување и ако не го сторите тоа, ќе ги изгубите вашите добивки и бонусните средства.

За да се квалификувате за бонусот, треба да направите депозит од најмалку 1$. За целосно искористување на бонусот ви предлагаме да го депонирате максималниот износ и на тој начин казиното ќе го удвои износот и ќе имате доволно средства на вашата сметка за играње. Максималниот износ што можете да го обложите кога играте со бонус средства е ограничен на 5 долари.

Правила за повлекување бонус

Кога успешно креирате сметка во казиното Betwinner, можете да ги искористите предностите на многу дарежливиот бонус за добредојде што ќе го подобри вашиот баланс и ќе ја продолжи вашата игра.

Речиси секој бонус што го добивате доаѓа со барања за обложување што треба да ги исполните пред да можете да направите повлекување. Ви предлагаме да ги поминете условите за секој бонус пред да го побарате.

Некои играчи одбиваат бонуси затоа што не сакаат да бидат врзани со барањата за обложување. Мораме да кажеме дека Betwinner има смислено сè и тие ги создадоа своите бонуси на таков начин што на секој играч ќе му биде лесно да игра преку фондовите за бонуси и да ги повлече своите добивки.

Total score8.9
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (43)
Јапонски
Азербејџански
Албански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Ерменски
Естонски
Индонезија
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Свахили
Словачки
Словенски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Фарси
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонусБесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусКешбек бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (31)
Австралиски долари
Азербејџански манати
Алжирски динари
Американски долари
Анголски кванзи
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Боцвански пули
Бразилски реали
Бугарски лева
Бурундиски франци
Гански цеди
Грузиски лари
Дирхами од ОАЕ
Египетски фунти
Ерменски драми
Етиопски бирс
Ирански риали
Канадски долари
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Конгоански франци
Турски лири
Хонг Конг долари
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (53)
Јапонија
Јужна Кореа
Азербејџан
Албанија
Аргентина
Бахами
Босна и Херцеговина
Бразил
Бугарија
Виетнам
Габон
Гана
Грузија
Египет
Етиопија
Замбија
Индија
Индонезија
Казакстан
Камерун
Кенија
Кина
Конго
Литванија
Мадагаскар
Македонија
Малезија
Маурициус
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Парагвај
Перу
Полска
Русија
Свазиленд
Сенегал
Србија
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Тунис
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Финска
Хонг Конг
Хрватски
Чиле
ИгриИгри (70)
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
Dragon Tiger
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
MMA
Mortal Kombat
Rocket League
StarCraft 2
UFC
Valorant
World of Tanks
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Виртуелни спортови
Галски фудбал
Голф
Гребки
Еспорт
Карибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Лакрос
ЛотаријаМини Бакара
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик БоСлотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Сурфање
Телевизија
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Шах
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
СофтверСофтвер (13)