Betwinner Преглед 2024 - Deposits

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
БонусБонус $1500 + 150 бесплатни вртења
Огромна разновидност на игри
Дарежливи бонуси
Добра поддршка за клиентите
Одличен избор за плаќање
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Огромна разновидност на игри
Дарежливи бонуси
Добра поддршка за клиентите
Одличен избор за плаќање
Betwinner is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

За да играте во казиното Betwinner, прво ќе треба да направите депозит. Ова е многу едноставен чекор и многу брзо ќе префрлите средства на вашата сметка. Ако ова е вашиот прв пат да правите депозит, ние ќе ве водиме низ постапката.

Првото нешто што треба да направите е да креирате сметка во Betwinner Casino. Многу важен чекор што треба да го направите е да ја потврдите вашата сметка, а многу играчи не успеваат да го направат тоа. Ова е за да докажете дека сте тоа што сте, дека сте полнолетни за коцкање и дека ги користите вашите сопствени пари за играње. Ако не успеете да ја потврдите вашата сметка, нема да можете да направите повлекување на вашите добивки.

Кога ќе се најавите на вашата сметка кликнете на жолтото копче кое се наоѓа на врвот на страницата и ќе се појави нов прозорец за депозит. Постојат многу методи кои можете да ги користите. Изберете го оној кој најмногу ви одговара и внесете ја сумата што сакате да ја депонирате. Средствата ќе бидат префрлени на вашата сметка речиси веднаш.

Имајте на ум дека треба да сте полнолетни за да можете да префрлате средства на и од вашата сметка. Можете да уплатите само со помош на вашата кредитна картичка, така што името на вашата сметка во казино и вашата кредитна картичка треба да бидат исти. Не можете да префрлате средства од еден во друг платен систем. Кога правите депозит, треба да играте преку вашите средства барем еднаш пред да можете да направите повлекување на вашите добивки.

Методи на депозит

Методи на депозит

За да ги олесни работите за своите играчи, Betwinner додаде многу различни начини на плаќање што можете да ги користите, за да можете да го најдете оној кој најдобро функционира за вас.

Ова се достапните банкарски трансфери во казиното Betwinner:

 • Hızlı Banka Havale-EFT – минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 долар. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Paytrust88 – минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 10 долари. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • PayGiga - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Hizli QR - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

Ова се е-ваучерите достапни во казиното Betwinner:

 • HOTVouchers - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Flexepin - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 10 долари. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

Ова се е-паричниците што можете да ги користите за депонирање на вашата сметка:

 • Skrill - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 2 долари. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Skrill 1-Tap - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Совршени пари - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • FastPay - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Sticpay - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 2 долари. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • AirTM - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Neteller - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 5 долари. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • ecoPayz - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 5 долари. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Quiwi UZ - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • UzbPaymeBot - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • UzPay - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

Ова се терминалите за самопослужување што можете да ги користите:

 • Терминали за самопослужување на CyperPlat - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Paymaster.md - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Терминали за самопослужување Kassa24 - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Терминали за самопослужување e-Pay - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • 2Кликнете на терминали за самопослужување - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Терминали за самопослужување CityPay - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Терминали за самопослужување EasyPay - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Терминали за самопослужување IBox - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Система терминали за самопослужување - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • MMPS терминали - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Терминали за Quickpay - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • PBCreditors - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • 24 Целовремени терминали за самопослужување - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Quickteller - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Терминали на Paynet - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

Можете да користите и Интернет банкарство, а ова се опциите што ги имате:

 • Itau - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Banco do Brasil - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Брадеско - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 долар. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Caixa - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Multibanco - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Сантандер - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1 $. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Boleto - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 5 долари. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

Ова се достапните криптовалути што можете да ги користите во казиното Betwinner:

 • Биткоин - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 0,01 mBT. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Litecoin - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 4,00 mLTC. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Dogecoin - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 2,00 DOGE. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Цртичка - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 3,00 mDASH. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Ethereum - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 50,00 mETH. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Monero - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 2,00 mXMR. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • ZCash - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 5,00 mZEC. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • NEM - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 2,00 XEM. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • DigiByte - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 10,00 DGB. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Биткоин злато - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 10,00 mBTG. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Биткоин Кеш - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1,00 mBCH. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Ethereum Classic - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 30,00 mETC. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Врв - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 20,00 XVG. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • QTUM - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 0,05 QTUM. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Ripple - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 1,00 XRP. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Eos - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 0,10 EOS. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • Монета од американски долари - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 150,00 USDC. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

 • TrueUSD - минималниот депозит што треба да го направите кога го користите овој метод е 150,00 TUSD. Трансферот е моментален и не се вклучени трошоци.

Валута во казиното Betwinner:

Валута во казиното Betwinner:

 • A$ AUD
 • CHF CHF
 • C$ CAD
 • Кр ДКК
 • € евра
 • £ GBP
 • ¥J PY
 • Зл PLN
 • ₱ PHP
 • ₽ БРИШЕЊЕ
 • ₺ ПРОБАЈ
 • ₴ UAH
 • S$ SGD
 • HK$HKD
 • Кр НОК
 • Кр СЕК