Betwinner Преглед на казино - Promotions & Offers

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

За да привлече нови играчи, Betwinner нуди многу дарежлива понуда за добредојде. Ова е одлична можност која ќе ви овозможи да играте повеќе игри од вообичаено и да ја продолжите сесијата на играта. Кој е подобар начин да го започнете вашето патување во Betwinner од ова.

За да ја добиете понудата за добредојде, треба да креирате сметка во казиното Betwinner и да го направите вашиот прв депозит. Ова е многу едноставна процедура која ќе ви одземе само неколку минути од вашето време. Пополнете го формуларот за регистрација и погрижете се да ги внесете точните податоци бидејќи подоцна ќе треба да поминете низ процедура за верификација.

Откако вашата сметка е добра и подготвена, треба да го направите вашиот прв депозит. Изберете начин на плаќање што најдобро функционира за вас и внесете ја сумата што сакате да ја депонирате. Минималниот депозит што можете да го направите е само 1 УСД, а големината на вашиот првичен депозит ќе одреди колку ќе добиете во бонус средства.

Ако го депонирате целиот износ, ќе добиете 100% депозит за совпаѓање до 100 УСД. Ова значи дека треба да депонирате 100 долари и казиното ќе одговара на оваа сума и ќе завршите со 200 УСД на вашето салдо.

Бонусот треба да се обложи само 5 пати, а имате 30 дена да ги исполните условите за обложување. Имајте на ум дека треба да ги исполните условите за обложување пред да можете да побарате повлекување, инаку вашите добивки и вашиот бонус фонд ќе бидат загубени.

Total score8.9
Добрите
+ Огромна разновидност на игри
+ Дарежливи бонуси
+ Добра поддршка за клиентите
+ Одличен избор за плаќање

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (43)
Јапонски
Азербејџански
Албански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Ерменски
Естонски
Индонезија
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Свахили
Словачки
Словенски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Фарси
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонусБесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусКешбек бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (31)
Австралиски долари
Азербејџански манати
Алжирски динари
Американски долари
Анголски кванзи
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Боцвански пули
Бразилски реали
Бугарски лева
Бурундиски франци
Гански цеди
Грузиски лари
Дирхами од ОАЕ
Египетски фунти
Ерменски драми
Етиопски бирс
Ирански риали
Канадски долари
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Конгоански франци
Турски лири
Хонг Конг долари
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (54)
Јапонија
Јужна Кореа
Азербејџан
Албанија
Аргентина
Бахами
Босна и Херцеговина
Бразил
Бугарија
Виетнам
Габон
Гана
Грузија
Египет
Етиопија
Замбија
Индија
Индонезија
Казакстан
Камерун
Кенија
Кина
Конго
Литванија
Мадагаскар
Македонија
Малезија
Маурициус
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Парагвај
Перу
Полска
Русија
Свазиленд
Сенегал
Сингапур
Србија
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Тунис
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Финска
Хонг Конг
Хрватски
Чиле
ИгриИгри (70)
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
Dragon Tiger
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
MMA
Mortal Kombat
Rocket League
StarCraft 2
UFC
Valorant
World of Tanks
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Виртуелни спортови
Галски фудбал
Голф
Гребки
Еспорт
Карибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Лакрос
ЛотаријаМини Бакара
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик БоСлотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Сурфање
Телевизија
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Шах
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
СофтверСофтвер (13)