Betwinner Преглед 2024 - Promotions & Offers

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
БонусБонус $1500 + 150 бесплатни вртења
Огромна разновидност на игри
Дарежливи бонуси
Добра поддршка за клиентите
Одличен избор за плаќање
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Огромна разновидност на игри
Дарежливи бонуси
Добра поддршка за клиентите
Одличен избор за плаќање
Betwinner is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

За да привлече нови играчи, Betwinner нуди многу дарежлива понуда за добредојде. Ова е одлична можност која ќе ви овозможи да играте повеќе игри од вообичаено и да ја продолжите сесијата на играта. Кој е подобар начин да го започнете вашето патување во Betwinner од ова.

За да ја добиете понудата за добредојде, треба да креирате сметка во казиното Betwinner и да го направите вашиот прв депозит. Ова е многу едноставна процедура која ќе ви одземе само неколку минути од вашето време. Пополнете го формуларот за регистрација и погрижете се да ги внесете точните податоци бидејќи подоцна ќе треба да поминете низ процедура за верификација.

Откако вашата сметка е добра и подготвена, треба да го направите вашиот прв депозит. Изберете начин на плаќање што најдобро функционира за вас и внесете ја сумата што сакате да ја депонирате. Минималниот депозит што можете да го направите е само 1 УСД, а големината на вашиот првичен депозит ќе одреди колку ќе добиете во бонус средства.

Ако го депонирате целиот износ, ќе добиете 100% депозит за совпаѓање до 100 УСД. Ова значи дека треба да депонирате 100 долари и казиното ќе одговара на оваа сума и ќе завршите со 200 УСД на вашето салдо.

Бонусот треба да се обложи само 5 пати, а имате 30 дена да ги исполните условите за обложување. Имајте на ум дека треба да ги исполните условите за обложување пред да можете да побарате повлекување, инаку вашите добивки и вашиот бонус фонд ќе бидат загубени.