Bizzo - Countries

Age Limit
Bizzo
Bizzo is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Countries

Додека Bizzo Casino е достапно во многу земји низ светот, некои од нив се исто така ограничени. Ве молиме погледнете ја целосната листа на ограничени земји за да видите дали имате право да играте или не.

На играчите од некои земји не им е дозволено да се регистрираат за сметка во Bizzo Casino и да играат за вистински пари. За да видите дали играчот може или не може да креира сметка, им предлагаме на играчите да ја проверат листата на Ограничени земји, која ги вклучува следните земји:

 • Авганистан
 • Албанија
 • Алжир
 • Ангола
 • Австралија
 • Бахамите
 • Боцвана
 • Белгија
 • Бугарија
 • Колумбија
 • Хрватска
 • Чешка република
 • Данска
 • Естонија
 • Еквадор
 • Етиопија
 • Франција
 • Гана
 • Гвајана
 • Хонг Конг
 • Италија
 • Иран
 • Ирак
 • Израел
 • Кувајт
 • Латвија
 • Литванија
 • Мексико
 • Намибија
 • Никарагва
 • Северна Кореа
 • Пакистан
 • Панама
 • Филипини
 • Португалија
 • Романија
 • Сингапур
 • Шпанија
 • Шведска
 • Швајцарија
 • Судан
 • Сирија
 • Тајван
 • Тринидад и Тобаго
 • Тунис
 • Уганда
 • Обединето Кралство
 • Соединетите Американски Држави
 • Јемен
 • Зимбабве
Total score7.9
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2021
ЈазициЈазици (9)
Англиски
Германски
Грчки
Италијански
Полски
Португалски
Унгарски
Чешки
Шпански
БонусиБонуси (9)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеВИП бонусДепозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (3)
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (14)
Австрија
Бразил
Германија
Ирска
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Португалија
Сиера Леоне
Унгарија
Финска
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (6)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
БакараБлек ЏекРулетСлотови
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (20)
AstroPay
AstroPay Card
Coinspaid
Directa24
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
СофтверСофтвер (49)