Bizzo Преглед 2024 - Promotions & Offers

BizzoResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
БонусБонус $775 + 250 бесплатни вртења
Добра ВИП програма
Многу бонуси
Добар дизајн
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Добра ВИП програма
Многу бонуси
Добар дизајн
Bizzo is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Bizzo Casino подготви многу изненадувања за своите играчи во форма на промоции и понуди.

За да ги започнете работите на десната нога, секој нов член ќе добие многу дарежлив бонус за добредојде не само првиот пат кога ќе направи депозит туку и вториот пат. За да се квалификуваат за понудата, тие треба да депонираат најмалку 20 долари.

Бонусот за добредојде во Bizzo Casino се пренесува преку првите два депозити што ги прави играчот. Минималниот депозит што играчите треба да го направат за да се квалификуваат за понудата е 20 долари за секој од нив.

Првиот бонус е 100% бонус за депозит до $100 и 100 бесплатни вртења. Бонусните средства ќе се додадат веднаш на сметката, додека бесплатните вртења ќе се доделуваат на 2 рати од 50 бесплатни вртења 2 последователни дена.

Вториот бонус е бонус за депозит од 50% до 300 долари и 50 бесплатни вртења.

Бонусот доаѓа со барањата за обложување 40 пати што играчите треба да ги исполнат пред да можат да ги повлечат своите добивки. Максималниот облог што играчите можат да го направат додека играат со бонус средства е ограничен на 5 долари.

Бонусот важи само за 7 дена, а играчите кои нема да ги исполнат условите за обложување во оваа временска рамка ќе ги загубат своите добивки.

Викендот започнува рано во Bizzo Casino со четврток бонус за повторно вчитување
2023-09-26

Викендот започнува рано во Bizzo Casino со четврток бонус за повторно вчитување

Четврток е и сите чувствуваат дека викендот можеше да дојде порано. Но, во Bizzo Casino, четврток е најдобриот ден во неделата за да го започнете викендот со барање на бонус за повторно вчитување четврток. Во овој краток и прецизен преглед на бонус, ќе откриете сè за овој бонус, вклучувајќи го процентот, условот за обложување, периодот на важност и многу повеќе.

Бицо Казино: Невреме во коцкарската индустрија
2022-01-18

Бицо Казино: Невреме во коцкарската индустрија

И покрај тоа што е новодојденец на сцената на онлајн коцкањето, Bizzo Casino се прославуваше и преземање на онлајн коцкање казино сцена од страна на бура.