Bizzo Преглед на казино - Promotions & Offers

BizzoResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
БонусДо 775 € / 350 УСД + 250 бесплатни вртења
Добра ВИП програма
Многу бонуси
Добар дизајн
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Добра ВИП програма
Многу бонуси
Добар дизајн
Bizzo
До 775 € / 350 УСД + 250 бесплатни вртења
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Bizzo Casino подготви многу изненадувања за своите играчи во форма на промоции и понуди.

За да ги започнете работите на десната нога, секој нов член ќе добие многу дарежлив бонус за добредојде не само првиот пат кога ќе направи депозит туку и вториот пат. За да се квалификуваат за понудата, тие треба да депонираат најмалку 20 долари.

Бонусот за добредојде во Bizzo Casino се пренесува преку првите два депозити што ги прави играчот. Минималниот депозит што играчите треба да го направат за да се квалификуваат за понудата е 20 долари за секој од нив.

Првиот бонус е 100% бонус за депозит до $100 и 100 бесплатни вртења. Бонусните средства ќе се додадат веднаш на сметката, додека бесплатните вртења ќе се доделуваат на 2 рати од 50 бесплатни вртења 2 последователни дена.

Вториот бонус е бонус за депозит од 50% до 300 долари и 50 бесплатни вртења.

Бонусот доаѓа со барањата за обложување 40 пати што играчите треба да ги исполнат пред да можат да ги повлечат своите добивки. Максималниот облог што играчите можат да го направат додека играат со бонус средства е ограничен на 5 долари.

Бонусот важи само за 7 дена, а играчите кои нема да ги исполнат условите за обложување во оваа временска рамка ќе ги загубат своите добивки.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот
Бицо Казино: Невреме во коцкарската индустрија
2022-01-18

Бицо Казино: Невреме во коцкарската индустрија

И покрај тоа што е новодојденец на сцената на онлајн коцкањето, Bizzo Casino се прославуваше и преземање на онлајн коцкање казино сцена од страна на бура.