Casino Estrella Преглед 2024 - About

Casino EstrellaResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
БонусБонус $350 + 100 бесплатни вртења
Брзо депозит и повлекување
ВИП програма
Програма за лојалност
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзо депозит и повлекување
ВИП програма
Програма за лојалност
Casino Estrella is not available in your country. Please try:
About

About

Casino Estrella е казино основано во 2012 година, а го води Mobile Technology Market Ltd. заедно со своите партнери Starplay Ltd. и Starfish Media NV Казиното нуди широк спектар на игри и сигурни сме дека ќе имате најдоброто искуство за онлајн игри откако ќе се приклучите на семејството на казиното Estrella.

Casino Estrella

Сопственик и извршен директор

Сопственик и извршен директор

Казиното Estrella е во сопственост на MTM Corp.

Број на лиценца

Број на лиценца

Казиното Estrella е лиценцирано и регулирано во Курасао со број на лиценца CEG-IP/2014-0112.

Каде е базирано казиното Estrella?

Каде е базирано казиното Estrella?

MTM Corp го има своето седиште на следнава адреса Fransche Bloemweg, 4, Curaҫao.

Starspay Limited има седиште на улица Шелтон 71-75, Ковент Гарден, Лондон, Обединето Кралство WC2H 9JQ.