Casino Estrella Преглед 2024 - Games

Casino EstrellaResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
БонусБонус $350 + 100 бесплатни вртења
Брзо депозит и повлекување
ВИП програма
Програма за лојалност
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзо депозит и повлекување
ВИП програма
Програма за лојалност
Casino Estrella is not available in your country. Please try:
Games

Games

Казиното Estrella додаде многу различни игри во своето портфолио за да допре до пошироката публика на коцкари. Сигурни сме дека тука ќе најдете некои од најдобрите игри и уште повеќе, ќе можете да ги играте игрите во забавен режим што е одлична можност да ги научите правилата пред да одлучите да играте за вистински пари.

Бакара

Бакара

Бакара е веројатно една од најстарите казино игри кои датираат од 14 век. Прво се играше во Италија, а подоцна беше донесено во Франција. Порано играта ја играа само искусни играчи и се веруваше дека треба многу знаење за да можеш да играш и да победиш.

Во денешно време, благодарение на онлајн казината, играта е достапна за пошироката публика и правилата се прилично едноставни, па сигурни сме дека секој што сака да ја игра може да помине неколку минути за да ја запамети. Добрата работа е што можете да играте Baccarat во казиното Estrella бесплатно додека не ги научите правилата и додека не се чувствувате доволно сигурни да играте за вистински пари.

Основни правила на Baccarat

Играњето бакара е прилично едноставно, откако ќе ги надминете основните правила на играта. Целта на играта е да се добие рака блиску до 9. Картите имаат малку поинакви вредности во оваа игра, асовите се вреднуваат со 1, картите од 2 до 9 ја имаат нивната номинална вредност, а 10-ките и картите имаат вкупна вредност од 0 Не можете да паднете кога играте Baccarat како што можете во Блек Џек и тоа е затоа што секогаш кога ќе добиете двоцифрен број, првата цифра се отстранува, а втората цифра ја покажува вистинската вредност на вашата рака. Да речеме дека добивате 7 и 8, кои се собираат до 15, тогаш вкупната вредност на вашата рака ќе биде 5.

Постојат три облози што можете да ги поставите кога ја играте играта, облогот на банкарот, облогот на играчот и облогот на нерешено. И, без разлика колку играчи седат на маса, кога играте во копнено казино, ќе бидат поделени само две раце, една за играчот и една за банкарот. Најдобриот облог што можете да го поставите е облогот на банкар, бидејќи статистички, овој облог ќе победи повеќе од кој било друг облог. Облогот на нерешено може да ви изгледа привлечно бидејќи нуди најголема исплата, но работата е што овој облог ретко ќе се случи.

Откако ќе го ставите вашиот облог, ќе добиете две карти, како и дилерот. Ако сте доволно среќни да добиете две карти кои се собираат до 8 или 9, ова се нарекува природен бакара и тука завршува играта и ја добивате вашата исплата. Во некои случаи, можно е да добиете една дополнителна картичка за да ја подобрите вредноста на вашата рака. Играчот ќе добие трета картичка кога ќе има рака со вкупна вредност од 5 или помалку, а ќе застане на рака со вкупна вредност од 6 или повеќе. Правилата за банкарот се малку посложени, но добрата вест е дека не мора да ги знаете правилата за да имате успешна сесија.

Ова е многу популарна игра, така што не е изненадување што има многу различни варијации на истата, вклучувајќи Punto Banco, Mini-Baccarat, European Baccarat, Baccarat Banque и Chemin de Fer.

Некои од овие варијации уживаат огромна популарност меѓу коцкарите благодарение на дополнителните правила што ги нудат. Овде ќе ги наведеме некои од најпопуларните игри:

· Baccarat Banque – Ова е една од најпопуларните игри меѓу играчите, а во исто време е една од најстарите варијации што се играле во Франција. Она што ја издвојува оваа игра во толпата е фактот што дилерот е одреден на почетокот на секоја рунда. Играта се игра со три стандардни палуби и откако играчите ќе ги стават своите облози, дилерот ќе ги реконструира картите. Дилерот ќе подели три раце и играчот треба да одлучи на која рака ќе го стави својот облог. Тие не можат да се обложуваат на раката на банкарот во оваа варијација.

· Punto Banco - Ова е уште еден фаворит меѓу играчите и оваа варијација се смета за онаа што наликува на класичен Бакара. Играта се игра со шест стандардни карти од 52 и тука можете да се обложите на банкарот или на Играчот. Во оваа верзија, можете да ставите облог на раката на играчот, раката на банкарот или на вратоврска.

· Mini-Baccarat – Mini-Baccarat се игра на ист начин како Punto Banco и има огромен број следбеници од играчите на baccarat. Она што ја прави оваа варијација совршена за некои играчи е фактот што нуди помали влогови, па затоа е совршена за играчи кои сакаат да играат повеќе на безбедна страна и да не ставаат големи облози. Друг плус е тоа што играта се игра со побрзо темпо, па ако тоа е нешто што сакате, пробајте го Mini Baccarat во казиното Estrella.

· Chemin de Fer – Оваа варијација на Baccarat ги следи правилата на Classic Baccarat само со една разлика. Овде, не се натпреварувате со дилерот, туку се натпреварувате со други играчи. Оваа игра е популарна во Франција и играчите можат наизменично да ја играат улогата на Банкар.

· European Baccarat – Во оваа варијација на играта ви е дозволено сами да донесете одлука за тоа како сакате да ја играте играта. Спомнавме многу пати дека Бакара се игра по однапред одреден сет на правила и не можете да донесувате никакви одлуки откако ќе го ставите вашиот облог. Кога играте European Baccarat, всушност можете и тоа го прави целото искуство поинакво и повозбудливо.

слотови

слотови

Онлајн видео слот игрите се меѓу најпопуларните игри што можете да ги најдете во казиното. Не е изненадување што тие се побројни од сите други игри. Некои од најпопуларните ги вклучуваат следните игри:

 • Онлајн слотови
 • 108 херои
 • 2 милиони п.н.е
 • 3 пријатели
 • 40 Џокер Staxx
 • 4 годишни времиња
 • Погон на 5 ролни
 • 5x Магија
 • 7 чакри
 • 7 Гревови
 • 7-ми небо
 • Божиќна песна
 • Авантуристичка палата
 • По Ноќта Паѓа
 • Агентот Џејн Блонд
 • Доба на откривање
 • Доба на Спартанците
 • Доба на Спартанците - Спин 16
 • Пленот на Аладин
 • Риболов на Алјаска
 • Алхимед
 • Вонземјански роботи
 • Алкеморовата кула
 • Алоха! Кластерот плаќа
 • Алфа одред
 • Alpha Squad Origins Captain Shockwave
 • Андре џинот
 • Ангелски допир
 • Ноќ во Париз
 • Аркадија i3D
 • Арктички агенти
 • Аријана
 • Околу светот
 • Пристигнување
 • Камења од Асгардијан
 • На Копа
 • На филмовите
 • Авалон II: Потрагата по Гралот
 • Ацтечката принцеза
 • Богатства на Ацтеките
 • Назад во времето
 • Бангкок ноќи
 • Варварскиот брег
 • Battlestar Galactica
 • Победи ботови
 • Убавицата и ѕверот
 • Ѕвоно на среќата
 • Bicicleta
 • Голем лош волк
 • Голем блок
 • BigFroot
 • Голема игра
 • Бигол Волкот
 • Полицајци и разбојници
 • Полицајци и разбојници
 • Копирај мачки
 • Космички напаѓачи
 • Космополитски
 • Игра со луди крави - спин 16
 • Голема победа мачка
 • Птици!
 • Црно злато
 • Црн лебед
 • Крвопијци
 • Крвопијци II
 • Буманџи
 • Бум Брадерс
 • Прекинете ја банката
 • Повторно скрши ја банката
 • Повторно скрши ја банката MegaSpin
 • BrideZilla
 • Бакин Бронкос
 • Бакси Мелоун
 • Бурглин Боб
 • Запалена желба
 • Пеперутка Staxx
 • Бонбони соништа
 • Капетан Кеш
 • Кашанова
 • Кашапилар
 • Готовински тек Прогресивна 3 ролна
 • Готовина поздравниот - 3 ролна
 • Готовина поздравниот - 5 ролна
 • Казино Победа Спин
 • Градител на замок
 • Мачки и готовина
 • Казино Цепелин
 • Централен суд
 • Чарми и детелини
 • Chibeasties
 • Чибести 2
 • кинеска Нова година
 • Градот на златото
 • Желбата на Клео
 • Клеопатра
 • Cloud Quest
 • Приказни за детелина
 • Шифра 211
 • Монети на среќата
 • Кул како мраз
 • Ладни банани

Онлајн видео слот игрите може да се категоризираат на многу различни начини во зависност од посебните карактеристики, линиите за плаќање и ролните, само за да именуваме некои. За да ви ги олесниме работите, поделивме слотови во 6 различни категории, вклучувајќи ги следните:

· Класични слотови – класичните игри со видео слот вклучуваат три тркала кои се активираат откако ќе кликнете на копчето Spin. Во минатото, овие игри имаа среќни седумки, шипки и симболи за овошје, но денес тие имаат поширок опсег на теми, а во некои може дури и да активирате специјални функции. Една од најголемите разлики помеѓу класичните слотови и другите помодерни игри е тоа што тие нудат ограничен број линии за плаќање кои се движат помеѓу 1 и 5. Дополнително, класичните слотови не се толку напредни кога станува збор за графичкиот дизајн и исто така немаат посебни карактеристики . Но, едно е сигурно, класичните игри со видео слот никогаш нема да излезат од мода поради едноставноста што ја нудат.

· Игри со видео слот со 5 ролни – ова е веројатно најголемата категорија на видео слот игри. Програмерите на софтвер имаат дури и повеќе можности да бидат креативни со овој вид на игра и можат да додадат повеќе потенцијални победнички комбинации. Некои игри нудат фиксни линии за плаќање, додека други ви дозволуваат да го прилагодите бројот на линии за плаќање на кои сакате да се обложувате.

· Слотови со бонус карактеристики – слотови кои нудат бонус функции не само што ја прават играта попрофитабилна, туку ја додаваат возбудата од вртењето на макари. Некои од најомилените симболи меѓу играчите се дивините и расфрланите. Дивите ја имаат функцијата да стојат за други симболи за да ја завршат линијата за плаќање, а понекогаш дури и доаѓаат со мултипликатор. Скатери, од друга страна, нудат исплата ако слетате најмалку 2 каде било на макари. Уште повеќе, симболите за расфрлање обично ја активираат бонус функцијата на играта. Слотовите кои нудат симболи за расфрлање и диви, често имаат дополнителни бонус игри кои ќе ја подобрат вашата игра.

· 3D слотови – овие слотови ги делат истите карактеристики како и видео слот игрите со 5 ролни со одредени разлики во визуелните и анимациите. Графиките се воодушевувачки и навистина привлекуваат играчи. Идејата зад овие игри е да се запознаат играчите со поелаборирани наративи за играчите да се забавуваат.

· Слотови со прогресивни џекпот - прогресивните слот игри се многу барани бидејќи нудат суми што го менуваат животот на еден среќен спин. Повеќето игри нудат фиксни суми додека во прогресивните слотови наградата продолжува да расте со секој облог направен на таа конкретна игра. Иако овие игри нудат одлична награда, вистината е дека тие не се погодни за секого, особено за оние кои играат со буџет. Работата е во тоа што прогресивните слотови не нудат редовни исплати бидејќи варијансата е висока за да можете да поминете низ некои изгубени вртења. Друга работа што е важно да се запамети е фактот дека за играње прогресивни слотови потребни се повисоки облози од вообичаено, можеби дури и ќе треба да поставите максимален облог за да ги исполнувате условите за бонусот.

· Слотови со висока и ниска деноминација - програмерите треба да размислуваат за сè кога создаваат игри. Бидејќи има различни типови на играчи, мора да има различни видови слотови. Поради таа причина, постојат две категории, слотови со мала деноминација на монети и слотови со висока деноминација на монети. Така, сега играчите со помали сметки и играчите со големи банкроли можат да најдат нешто што би сакале.

покер

покер

покер е забавна игра за играње и добрата вест е дека можете да најдете многу различни варијации на истите во казиното Estrella. Ова е игра на вештина каде што играте против други играчи и бара одреден тип на вештина. Пред сè, треба да ги научите правилата на играта пред да започнете да играте за вистински пари. Во казиното Estrella, можете да играте покер во забавен режим додека не ги научите правилата.

Иако постојат различни варијации на покер, откако ќе ги научите основните правила, можете лесно да се прилагодите на која било игра таму. Играта се игра со стандардни карти од 52 палуби и во некои варијации, Џокерите се вклучени додека во други се исклучени.

За да победите во играта, треба да имате рака со највисок ранг, или кога играте во копнено казино, можете да го блефирате патот до крај.

Играта ќе започне со тоа што секој играч ќе стави облог и ќе ги добие своите дупки. Кога ги проверувате вашите картички, треба да одлучите кој треба да биде вашиот следен потег. Ги имате следниве опции за проверка, зголемување на облогот, повикување или усогласување на облозите на вашите противници или преклопување на раката.

На почетокот на првиот круг на обложување, двајцата играчи кои седат лево од дилерот треба да ги направат задолжителните облози, малиот слеп и големиот слеп. Откако ќе се стават тие облози, ова се активностите што можете да ги преземете:

· Повикување – за да останете во играта треба да одговарате на облозите на вашиот противник. Ова значи дека треба да поставите облог што е еднаков на облогот на почетниот обложувач. Ако другите играчи веќе вложиле облози пред вас, треба да го усогласите највисокиот облог на табелата за да се квалификувате за следната рунда за обложување. Ако немате доволно чипови, можете да одите all-in, што значи дека треба да ги поставите сите чипови што веќе ги имате.

· Проверка – оваа опција ви овозможува да ја одбиете можноста за обложување. Проверката е достапна само ако другите играчи пред вас не ставиле облог. Ако облозите се ставени, тогаш можете да повикате, подигнете или преклопите.

· Обложување – ако никој пред вас не ставил облог, тогаш можете да започнете со тоа. Обложувањето е акција што ја презема првиот играч, сите останати по првиот играч можат да го повикаат својот облог или покачување. Играчите кои ги обложиле големите и малите слепи се третираат како што веќе ставиле облог, така што имаат можност да повикаат, подигнат или преклопат.

· Рајзинг – подигањето ви овозможува да придонесете во тенџерето со поголема количина чипови од претходните обложувачи. Вообичаено, постои минимален износ што играчите смеат да го подигнат на масата. За да го направите тоа, треба да го повикате претходниот облог и да направите нов што го надминува.

· Преклопување – кога виткате, практично се откажувате од раката. Ова значи дека не можете да учествувате во играта додека не заврши кругот и не можете да го вратите облогот што сте го направиле претходно.

Видео покер

Видео покер

Видео покер е одлична алтернатива за покер. Ова е игра која комбинира елементи од игра со карти и видео слот игри, па не е изненадување што привлекува огромна публика. Има многу различни игри што можете да ги пробате во казиното Estrella, вклучувајќи Aces and Eights (1 рака и повеќе рака), All Aces, Bonus Deuces Poker, Bonus Poker, Bonus Poker Deluxe, Deuces Wild (1 рака и 4-100 раце). Двоен бонус покер, двоен двоен бонус покер, двоен џокер, џекпот деуцес, дигалки или подобро, покер Џокер, СупаЏакс и десетици или подобри.

Видео покер е возбудлива игра која треба да ја пробате. За да имате успешна сесија, потребна ви е многу среќа бидејќи ова е игра на чиста шанса, но исто така треба да преминете на некои основни правила пред да одлучите да играте за вистински пари. За секоја картичка што ја добивате, имате две опции, да ја држите или да ја отфрлите. Уште повеќе, ако ја користите вистинската стратегија, можно е да се намали работ на куќата и да имате повеќе победи на долг рок.

Првото нешто што треба да направите е да ставите облог и машината ќе подели 5 карти. Ќе мора да ги знаете рацете за покер за да можете да ја донесете вистинската одлука кои карти да ги држите и кои карти да ги отфрлите. Најдобрата рака што можете да ја формирате е Royal Flush и втората најдобра рака е Straight Flush проследено со Four of a Kind, Full House, Flush, Straight, Three of a Kind, Two Pair и Jacks or Better.

Бинго

Бинго

Бинго е уште една игра што можете да ја играте во казиното Estrella. Има многу различни варијации на играта и можете да го најдете следново овде:

 • Викинг Runecraft Бинго
 • Играј сега
 • Play'n GO
 • Магично Бинго на дождовната шума
 • Играј сега
 • Play'n GO
 • Слатка алхемиска бинго
 • Играј сега
 • Play'n GO
 • Парк Бинго
 • Играј сега
 • Play'n GO
 • Жешко бинго

Она што треба да го знаете пред да започнете да играте за вистински пари е дека постојат 3 главни варијанти на играта бинго 75-топка, 80-топка и 90-топка. Еве ги главните разлики помеѓу овие игри:

· 75 бинго со топки – оваа игра се игра со 75 топки на решетката 5x5 со 24 броеви.

· 80 топки бинго – оваа игра се игра со 80 топки и тикетот има индивидуална мрежа од 16 квадрати составена од 4 реда и 4 колони.

· 90 топки бинго – оваа игра се игра со 90 топки, а бинго картата се состои од 9 броеви и 3 реда. На билетот има 27 места, но само 15 места имаат броеви.

Правилата на играта се лесни за разбирање, без разлика кои варијации ќе ги изберете да ги играте. Постојат три главни начини за победа и тие се како што следува:

· Една линија – треба да означите целосна хоризонтална линија на броеви.

· Две линии – треба да означите две целосни хоризонтални линии на броеви.

· Целосна куќа – треба да ги означите сите броеви.

Можете да купите онолку карти колку што сакате и на тој начин ќе ги зголемите вашите шанси за победа. Добрата работа кога играте онлајн е што не мора да ги бркате броевите на вашите картички, туку тие автоматски ќе бидат означени.

Блек Џек

Блек Џек

Блек Џек е многу популарна игра што можете да ја играте во казиното Estrella. Некои од варијациите што можете да ги најдете овде ги вклучуваат следните:

 • Американски Блек Џек
 • Блек Џек за еден дек
 • Понтонски Блек Џек
 • Pirate 21 Блек Џек
 • 21 Брн Блек Џек
 • Блек Џек Повеќе рака ВИП
 • Блек Џек ВИП
 • Европски Блек Џек
 • Блек Џек МХ
 • Европски Блек Џек
 • Блек Џек Кралските парови
 • Блек Џек
 • Прво лице Блек Џек
 • Блек Џек
 • Блек Џек ВИП Б
 • Блек Џек партија
 • Бесконечен Блек Џек

Ова е една од највозбудливите игри што можете да ги играте и многу е важно да ги научите правилата пред да одлучите да играте за вистински пари. Играта е прилично јасна и темпото на играта е навистина брзо, па ако ова е нешто што би сакале, треба да се потрудите. И ако ја користите вистинската стратегија кога играте Блек Џек, можете дури и да го намалите работ на куќата.

Играта е позната и по името Twenty-One бидејќи целта на играта е да се достигне оваа бројка без да се надмине. Играта започнува со ставање облог, а потоа дилерот ќе подели две карти свртени на секој играч и една карта свртена нагоре и една карта свртена надолу. Треба да формирате рака што е повисока од дилерите, без да пропаднете. Откако ќе ги видите вашите две карти и картата на дилерот, можете да одлучите кој треба да биде вашиот следен потег. Имате неколку опции на располагање за да ја подобрите вашата рака. Најдобрата рака во Блек Џек е кога ќе примите кец и карта со 10 вредност со првите две карти што ќе ги добиете. Ова е најдобрата рака и се нарекува природен блек џек.

Картите имаат малку поинакви вредности за играта. Асовите се вреднуваат со 1 и 11, картите од 2 до 10 имаат номинална вредност, а картичките имаат вредност од 10. Многу е важно да ги научите правилата пред да одлучите да играте за вистински пари. Блек Џек е прилично јасна игра. Откако ќе го ставите вашиот облог и ќе ги добиете вашите две карти, треба да одлучите кој треба да биде вашиот следен потег. Најчестите дејства вклучуваат стоење и удирање. Кога сте задоволни со вашата рака, можете да стоите и тоа значи дека нема да добивате дополнителни картички. Кога ќе погодите, ќе добиете дополнителна картичка со надеж дека ќе ја подобри вредноста на вашата рака. Можете да погодите онолку пати колку што сакате. Другите опции вклучуваат двојно намалување, разделување и осигурување и ова е кога овие дејства ќе ви помогнат. Ако имате навистина добра рака и верувате дека една дополнителна карта ќе ви донесе победа, можете да се удвоите. Ќе мора да ставите дополнителен облог и ќе добиете само една дополнителна картичка. Ако добиете две карти со иста вредност, можете да ги поделите вашите карти и да ги играте како две посебни раце. Ќе мора да ставите дополнителен облог еднаков на вашиот првичен облог. Осигурувањето е спореден облог што ви е дозволено да го поставите кога картата на дилерот е кец. Би претпоставиле дека картичката свртена надолу е со вредност 10 и дека дилерот има природен блек џек, па можете да купите облог за осигурување. Ако дилерот има блек џек, ќе го добиете облогот за осигурување, но ќе го изгубите вашиот првичен облог. Рулет Постојат различни варијации на рулет што можете да ги најдете во казиното Estrella, а некои од нив го вклучуваат следново: Рулет со молња Viva Лас Вегас Рулет Златен чип Рулет за прво лице Молња рулет Автоматски рулет 31 Страна залог Град Хиподром Казино Лондон Рулет со двојна топка Портомазо Казино рулет 2 Рулет франкофонски рулет со трака автоматски рулет La Partage Portomaso Oracle Roulette Oracle 360 Roulette3 Заеднички нерешен рулет Европски рулет Мали облози Европски прогресивен рулет Европски рулет Една од најпопуларните варијации на рулет е европскиот рулет. Играта има броеви од 1 до 36 и една нула. Сите бројки се во црвен или црн џеб, а нулата е во зелен џеб. Бидејќи има само една нула во играта, куќниот раб е прилично понизок во споредба со другите игри и поради таа причина ги привлекува повеќето играчи. Некои играчи се колнат дека Microgaming ја создал најдобрата игра досега, и ако изберете да ја играте оваа верзија за момент, можете да почувствувате дека сте во казино од тули и малтер. Тркалото можете да го најдете на горниот лев агол, а ако сакате да ја следите белата топка, има и зумиран прозорец каде што можете подобро да го видите дејството. А, на долниот дел од масата, можете да видите чипови со различна боја, а оние што ви се достапни за употреба се поставени на горниот дел од масата за рулет. Минималниот и максималниот облог што можете да го ставите кога играте зависат од варијацијата што ќе одлучите да ја играте, а тоа ќе биде јасно прикажано кога ќе ја отворите играта. European Roulette од Microgaming нема никакви задни музички записи кои во повеќето случаи се досадни и оттргнуваат, наместо тоа, тие имаат некои посебни звуци кои се вклучени во играта што личат на звуците што можете да ги слушнете во копнено казино. Има лента за историја на десната страна на екранот за играње каде играчите можат да ги видат резултатите од секој круг и да ја следат играта. Копчињата за акција се поставени под масата за рулет и лесно можете да ги контролирате вашите потези. Прогресивен џекпот рулет Ако барате повозбудлива игра и имате буџет за тоа, тогаш треба да одите на прогресивен џекпот рулет. Овие видови на игри беа создадени за да ги привлечат ролерите со високи ролери и да им дадат шанса да победат големи. Прогресивниот џекпот рулет вклучува џекпот чија сума постојано се зголемува, а доколку учествувате, со секој облог што го правите придонесувате за сумата која постојано расте. Правилата на играта остануваат исти, а ако сте запознаени со нив нема да имате мака. А ако не, ве уверуваме дека се лесни за разбирање и за кратко време ќе бидете подготвени да играте за вистински пари. Единствената разлика овде е во тоа што за да се квалификувате за џекпот треба да поставите страничен облог, облог што е одделен од вашиот оригинален облог. Значи, мора да ставате и внатре или надвор облози. Добрата вест е дека износот за страничниот облог е обично мал, околу 1 долар во повеќето варијации на играта. Уште поубава вест е дека кога некој ќе добие џекпот, износот започнува со однапред поставена сума и не започнува од нула. За да ги направите работите поинтересни за играчите, имате повеќе можности за големи победи благодарение на дополнителните бонуси. На пример, можете да добиете награда ако бројот по ваш избор победи неколку последователни пати. Игри со вистински пари Вистинската забава започнува откако ќе одлучите да ги играте игрите во казиното за вистински пари. Казиното Estrella нуди одличен избор за секој играч од некои од најдобрите провајдери на софтвер. Она што играчите уживаат во последно време е играњето во казино во живо каде што искуството со играње казино е дури и максимизирано.