Casino Estrella Преглед 2024 - Security

Casino EstrellaResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
БонусБонус $350 + 100 бесплатни вртења
Брзо депозит и повлекување
ВИП програма
Програма за лојалност
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзо депозит и повлекување
ВИП програма
Програма за лојалност
Casino Estrella is not available in your country. Please try:
Security

Security

Казиното Estrella прави се што е потребно за да обезбеди сигурна и сигурна средина за своите играчи. Казиното е лиценцирано во јурисдикција на Курасао и во исто време, тие ја користат најновата 128-битна SSL шифрирање за да ги зачуваат информациите на играчите безбедни.

Кога ја креирате вашата сметка во казиното Estrella, од вас се бара да изберете единствено корисничко име и силна лозинка што ќе додаде дополнителен слој на заштита на вашата сметка. Ако мислите дека некој друг ги користи вашите информации за најавување, треба веднаш да ја контактирате поддршката за корисници.