Casino Estrella Преглед на казино - Security

Casino EstrellaResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
БонусДо 350 € + 100 вртења
Брзо депозит и повлекување
ВИП програма
Програма за лојалност
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзо депозит и повлекување
ВИП програма
Програма за лојалност
Casino Estrella
До 350 € + 100 вртења
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNeteller
Добијте го бонусот
Security

Security

Казиното Estrella прави се што е потребно за да обезбеди сигурна и сигурна средина за своите играчи. Казиното е лиценцирано во јурисдикција на Курасао и во исто време, тие ја користат најновата 128-битна SSL шифрирање за да ги зачуваат информациите на играчите безбедни.

Кога ја креирате вашата сметка во казиното Estrella, од вас се бара да изберете единствено корисничко име и силна лозинка што ќе додаде дополнителен слој на заштита на вашата сметка. Ако мислите дека некој друг ги користи вашите информации за најавување, треба веднаш да ја контактирате поддршката за корисници.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот