Casino Extra Преглед 2024 - About

Casino ExtraResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $350 + 100 бесплатни вртења
Брзи и сигурни депозити и исплати
ВИП и програми за лојалност во понуда
Дневен пад и победи
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзи и сигурни депозити и исплати
ВИП и програми за лојалност во понуда
Дневен пад и победи
Casino Extra is not available in your country. Please try:
About

About

Казино Екстра е основано во 2013 година и оттогаш е лидер во светот на онлајн казина. Овде можете да најдете некои од најдобрите игри бидејќи казиното се стреми да им даде на посетителите најдоброто онлајн коцкање.

Casino Extra

Сопственик и извршен директор

Сопственик на Casino Extra е MTM Corporation.

Број на лиценца

Казино Екстра е управувано од MTM Corporation, компанија која е лиценцирана во Курасао и е носител на Master Gaming лиценца со следниов број CEG-IP/2014-0112.

Каде се базира Casino Extra?

Казино Екстра има седиште на следната адреса: Франше Блумвег, 4, Курасао.