Casino Extra Преглед на казино - Account

Casino ExtraResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусДобредојдовте Bonsu до 350 € + 100 бесплатни вртења
Брзи и сигурни депозити и исплати
ВИП и програми за лојалност во понуда
Дневен пад и победи
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзи и сигурни депозити и исплати
ВИП и програми за лојалност во понуда
Дневен пад и победи
Casino Extra is not available in your country. Please try:
Account

Account

За да можете да играте во Casino Extra, прво ќе треба да креирате сметка. Пријавувањето за сметка е многу едноставна процедура каде што ќе треба да внесете некои лични податоци за да го пополните формуларот за регистрација.

За да креирате сметка, едноставно одете во казиното и кликнете на копчето „Регистрирај се“. Следете ги едноставните упатства и вашата сметка ќе биде добра и подготвена за само неколку минути. Не заборавајте да го побарате вашиот бонус за добредојде првиот пат кога ќе депонирате на вашата нова сметка.

Кога ќе ја креирате вашата сметка, погрижете се да ги внесете точните информации бидејќи подоцна, ќе треба да ја потврдите вашата сметка. За да го направите тоа, ќе треба да испратите копии од правни документи за да го докажете вашиот идентитет, адреса и начин на плаќање.

Бонус за нова сметка

Како што споменавме претходно, имате право на многу дарежлив бонус првиот пат кога ќе депонирате на вашата нова сметка. Може да добиете до $350 и 100 бесплатни вртења додадени на вашето салдо. Не ви треба промотивен код за да ја активирате понудата и се што треба да направите е да го уплатите потребниот депозит. Понудата за добредојде се пренесува преку првите три депозити што ги вложувате на следниов начин:

  • Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% совпаѓачки депозит до $50 и 100 бесплатни вртења.
  • Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете депозит од 50% до 100 долари.
  • Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до 200 долари.

Бонусот за бесплатни вртења се носи во текот на 5 последователни дена, 20 бесплатни вртења дневно.