Casino Extra Преглед на казино - Mobile

Age Limit
Casino Extra
Casino Extra is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Mobile

За да ги задоволи потребите на своите клиенти, Casino Extra е достапен и за мобилни корисници. Можете да пристапите до вашата сметка на вашиот рачен уред и да ги играте вашите омилени игри без разлика каде се наоѓате се додека имате стабилна интернет конекција.

Можете да пристапите до вашата сметка користејќи го вашиот прелистувач и не е неопходно да преземате апликација ако не сакате. Дизајнот на страницата е фино подесен, така што ќе го имате истото искуство како да играте на вашиот десктоп. Страничните менија ќе овозможат лесна навигација и кога отворате игра, екранот се ротира од портрет во пејзаж за поголема удобност.

Total score8.0
Добрите
+ Брзи и сигурни депозити и исплати
+ ВИП и програми за лојалност во понуда
+ Дневен пад и победи

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Руски
Француски
Шпански
БонусиБонуси (5)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (3)
Канада
Франција
Швајцарија
ИгриИгри (13)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
СофтверСофтвер (20)