Casino Extra - Tips & Tricks

Age Limit
Casino Extra
Casino Extra is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Tips & Tricks

Кога ќе се приклучите на казино, ви предлагаме да истражувате за тоа пред да одлучите да играте за вистински пари. Секогаш можете да научите нешто ново иако можеби имате искуство со играње во онлајн казино.

Казино Екстра нуди бројни награди за да привлече нови играчи и да ги задржи старите секогаш заинтересирани.

Еве само некои од предностите што ги нуди Casino Extra:

  • Добар почеток – бонусот за добредојде што го нуди казиното ќе ви овозможи да играте повеќе игри без да треба да потрошите многу од вашите пари. Бонусот за добредојде драстично ќе го подобри вашето салдо и исто така ќе добивате 100 бесплатни вртења 5 последователни дена, секој ден 20 бесплатни вртења.

  • Редовни награди – како што рековме претходно, кога ќе се приклучите на казиното ќе добиете дарежлив бонус за добредојде, но забавата сепак не застанува тука. Откако ќе станете редовен во казиното, ќе добивате различни награди во редовни прилики. Општо правило е дека колку повеќе играте, толку повеќе награди ќе добивате.

  • Бесплатни вртења на нови игри – секој пат кога ќе биде објавена нова игра, најверојатно ќе добивате неколку бесплатни вртења за да ја пробате играта.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Руски
Француски
Шпански
БонусиБонуси (5)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (3)
Канада
Франција
Швајцарија
ИгриИгри (13)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
СофтверСофтвер (20)