Casino-X Преглед 2024 - Affiliate Program

Casino-XResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус $2.000 + 200 бесплатни вртења
Интерактивен дизајн
Огромен избор на игри
Темати за цртан филм
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Интерактивен дизајн
Огромен избор на игри
Темати за цртан филм
Casino-X is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Филијалата на Casino-X нуди одлична можност за секој кој сака да заработи пари промовирајќи ги своите производи. Ако имате веб-локација или сакате да го промовирате казиното користејќи ги вашите социјални медиуми, можете да се регистрирате за сметка и да започнете да заработувате.

Првото прашање што сите го поставуваат кога станува збор за affiliate програмата е, колку можете да заработите? А одговорот е едноставен, колку повеќе правиш толку повеќе заработуваш. Имено, треба да испратите вистински играчи во Casino-X и тие ќе ве наградат за вашиот труд.

Она што е одлично за провизијата на приходите е тоа што процентот за уделот на приходите е динамичен, а добрата вест е што провизијата за максимален удел на приходите е лесно да се постигне.

  • Треба да упатите помеѓу 0 и 15 пријатели за да добиете провизија од 25%.
  • Треба да упатите помеѓу 16 и 30 пријатели за да добиете провизија од 30%.
  • Треба да упатите помеѓу 31 и 50 пријатели за да добиете провизија од 35%.
  • Треба да упатите помеѓу 51 и 99 пријатели за да добиете провизија од 40%.
  • Треба да упатите повеќе од 100 пријатели за да добиете провизија од 45%.
    Откако ќе упатите повеќе од 20 пријатели, можете да побарате комисија за CPA.
Што е придружна програма Casino-X?

Што е придружна програма Casino-X?

Филијалата на Casino-X се нарекува PoshFriends. И има многу брендови кои се дел од оваа придружна група:

Casino-X е бренд кој е на пазарот од 2014 година. Причината поради која се толку долго присутни е фактот што работат во корист на нивните клиенти. Огромните бонуси и промоции и одличниот квалитет на услугата се она што го прави Casino-X да се истакнува во толпата. Казиното најпрво беше насочено кон публиката во Европа и земјите од руски јазик, но подоцна тие почнаа да нудат игри на играчи од целиот свет.
Joy Casino е основано во 2014 година и користи некои од најдобрите софтверски провајдери како NetEnt и Microgaming. Целната публика на ова казино се европските земји. Joy Casino ќе остане со нас во годините што доаѓаат бидејќи има верна публика. Тие работат во интерес на нивните клиенти нудејќи дарежливи бонуси, брзи плаќања и поддршка за корисници која е секогаш достапна. Казиното е лесно достапно од мобилната верзија, така што сега можете да играте без разлика каде сте.

Championslots Casino е прилично ново казино кое е формирано во 2018 година и е создадено специјално за пазарот што зборува руски. Казиното нуди многу дарежлив бонус и нуди инстант регистрација што ги олеснува работите за клиентите.