Casino-X Преглед 2024 - Payments

Casino-XResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус $2.000 + 200 бесплатни вртења
Интерактивен дизајн
Огромен избор на игри
Темати за цртан филм
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Интерактивен дизајн
Огромен избор на игри
Темати за цртан филм
Casino-X is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Casino-X е казино кое е достапно во многу земји, па поради таа причина тие се погрижија да понудат различни начини на плаќање за своите клиенти. Најверојатно е дека ќе го најдете оној на кој сте навикнати.

Различни начини на плаќање се достапни во Casino-X, вклучувајќи MasterCard, Neteller, Visa Electron, Visa, Skrill, Neteller, Ukash, WebMoney, Maestro, EcoPayz, Przelewy24, iDEAL, Nordea, QIWI, Trustly, Yandex Money, Wallet One, Alfa-Click , Moneta, PugglePay, Wire Transfer, iDeal (од Skrill), LiqPay, Money Mail и Interkassa.

Јазици

Јазици

Casino-X е достапно на следните јазици англиски, италијански, фински, германски, полски, шведски, норвешки, португалски, шпански, романски, руски, јапонски, бугарски, чешки и арапски.