Casino-X Преглед 2024 - Promotions & Offers

Casino-XResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус $2.000 + 200 бесплатни вртења
Интерактивен дизајн
Огромен избор на игри
Темати за цртан филм
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Интерактивен дизајн
Огромен избор на игри
Темати за цртан филм
Casino-X is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Casino-X нуди многу различни промо кодови што можете да ги користите за да добивате бесплатни вртења или бонуси. Во овој момент, казиното не нуди никаков бонус без депозит, но сепак, постојат многу различни бесплати што можете да ги искористите.

Откако ќе се регистрирате за сметката Casino-X подгответе се за многу различни подароци во форма на бонус средства и бесплатни вртења. Може да добиете до $2000 и 200 бесплатни вртења штом ќе станете дел од семејството Casino-X.

  • Првиот пат кога ќе направите депозит, може да добиете 100% бонус за депозит до 2000 долари или 150% бонус за депозит до 300 УСД, а третата опција што ја имате е да добиете 200% бонус за депозит до 50 долари.

Сето тоа зависи од износот што ќе одлучите да го депонирате првиот пат кога ќе направите депозит.

  • Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 300 долари.
  • Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до 400 долари.
  • Четвртиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до 500 долари.
  • Петтиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете депозит од 25% до 750 УСД.

Уште повеќе, ќе добиете 200 бесплатни вртења откако ќе направите депозит од најмалку 20 долари на вашата сметка. Ќе добиете 20 бесплатни вртења веднаш откако ќе направите депозит, а следните бесплатни вртења ќе ги добивате во текот на 9 дена, 20 бесплатни вртења дневно.