CasinoCasino Преглед 2024 - Account

CasinoCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус 100 долари
Бонус за враќање на готовина
Широк асортиман на slingo
Секогаш 10% враќање на готовина
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Бонус за враќање на готовина
Широк асортиман на slingo
Секогаш 10% враќање на готовина
CasinoCasino is not available in your country. Please try:
Account

Account

Ако сте нов играч, ќе треба да отворите сметка во CasinoCasino пред да можете да играте која било игра. Процесот на пријавување е многу лесен. Треба да кликнете на копчето Регистрирај се и да ги пополните бараните информации. Откако ќе завршите, набргу потоа ќе добиете е-пошта. Треба да ја следите врската што ви ја испрати казиното за да ја потврдите вашата сметка.

Правила за сметка

Правила за сметка

Секој играч во CasinoCasino треба да биде полнолетен за да се коцка.

Играчите од следните земји не можат да отворат сметка во CasinoCasino: · Обединето Кралство · Франција · САД · Естонија · Италија · Португалија · Шпанија · Романија · Русија · Турција · Авганистан · Албанија · Алжир · Ангола · Бугарија · Камбоџа · Чешка Република · Еквадор · Гвајана · Хонг Конг · Унгарија · Индонезија · Иран · Ирак · Израел · Кувајт · Лао · Латвија · Мексико · Мјанмар · Намибија · Никарагва · Северна Кореја · Пакистан · Панама · Папуа Нова Гвинеја · Филипини · Сингапур · Јужна Кореја · Судан · Сирија · Тајван · Уганда · Јемен · Зимбабве

Сите играчи кои отвораат сметка во CasinoCasino треба да се согласат со Општите услови.

Кога играчот не ги следи правилата, казиното има право да ја затвори неговата сметка и да му ги конфискува добивките.

Играчот треба да го пополни формуларот за апликација со точни информации во моментот кога ќе започне со процесот на регистрација. Во случај да има некои промени, од играчот се бара да ги ажурира своите лични податоци. Само една сметка е дозволена за играчите. Строго е забрането да се продаваат или стекнуваат сметки од други играчи.

Казиното има право да одбие апликација за сметка и во исто време има право да затвори и постоечка сметка. Сите трансакции се обработуваат во евра.

Играчот не треба да очекува никаков интерес за состојбата на сметката на казиното. Целта на казиното не е финансиска институција. Одговорноста на играчот е да ја регистрира својата добивка и да поднесе барање за данок на доход или данок на приход.

Кога се регистрирате за сметка, играчот треба да избере корисничко име и лозинка. Подоцна лозинката може да се смени. Обврска на играчот е да ги задржи информациите за најавување за себе.

Повторно отворете ја сметката

Повторно отворете ја сметката

Ако по избор или по грешка ја затворите вашата сметка, истата не може веднаш да се отвори повторно. Треба да наведете зошто сакате повторно да ја отворите сметката. Казиното останува право да го одбие вашето барање доколку верува дека сметката не треба повторно да се отвори.

Ограничете ја сметката

Ограничете ја сметката

Како играч може да имате само една сметка во CasinoCasino. Тоа е единствената сметка што можете да ја користите за да играте казино игри и во секој случај не ви е дозволено да ја продавате сметката или да стекнете сметки од други играчи.

Секоја сметка ќе биде потврдена во моментот кога играчот бара повлекување од 2.300 евра или повеќе, и кога играчот користи кредитна картичка за да направи депозит. Секој играч има право да ја затвори својата сметка во моментот кога ќе посака. Во случај да веруваат дека се впуштаат во проблематично однесување на коцкање, може да ја затворат сметката со помош на корисничка поддршка или преку нивната сметка. На играчите им се препорачува да направат повлекување пред да побараат да ја затворат својата сметка.

Корисничко име и лозинка

Корисничко име и лозинка

За да ја заштитите вашата лична сметка, треба да изберете корисничко име и лозинка. Тоа се лични работи кои играчот треба да ги задржи за себе. Тие не треба да ги запишуваат таквите информации или да го напуштат компјутерот додека се уште се најавени на нивната сметка. Откако ќе се стави облог на сметката, се верува дека облогот бил ставен од вистинскиот сопственик на сметката.

Облогот и резултатот од тој облог стануваат неповратни.