CasinoCasino Преглед 2024 - Bonuses

CasinoCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус 100 долари
Бонус за враќање на готовина
Широк асортиман на slingo
Секогаш 10% враќање на готовина
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Бонус за враќање на готовина
Широк асортиман на slingo
Секогаш 10% враќање на готовина
CasinoCasino is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Како функционира бонусот?

Откако ќе се регистрирате за нова сметка, ќе добиете 100% бонус кога ќе го направите вашиот прв депозит. Сите овие пари од бонус ќе бидат префрлени речиси веднаш на вашата сметка и можете да ја играте вашата омилена игра. Сумата на бонусот треба да се обложи 40 пати пред да се квалификувате да ги повлечете вашите добивки. Откако ќе се регистрирате во казиното, треба да го искористите бонусот и да ги исполните условите за обложување во период од 30 дена. Износот на бонусот може да се користи само за игри со видео слот.

Минималниот износ што треба да го депонирате е 10 €. Играчите кои користат Skrill и Neteller не се погодни за бонусот за добредојде, па затоа мора да најдат различен начин на депозит за користење.

Секое казино нуди бонуси кои имаат одредени барања за обложување, инаку казиното ќе фрла пари. Во CasinoCasino треба да играте преку износот на бонусот најмалку 40 пати. Ајде да видиме како функционира ова, ако направите депозит од 50 евра, ќе добиете уште 50 евра во бонус пари и тоа ќе ви остави со 100 евра за да ја играте играта по ваш избор. Ова значи дека мора да се обложите 2000 евра во период од 30 дена пред да можете да направите повлекување.

Ако ова ви се чини премногу, еден начин да одите е да направите помал прв депозит или можете целосно да го откажете бонусот. Некои луѓе не го сакаат стресот што го носи бонусот, па затоа одлучуваат да играат само со парите што ги депонираат. Тоа е целосно твоја одлука. Доколку сакате да не го добивате бонусот, можете да ја оневозможите опцијата во делот Моја сметка. Во случај да ви треба помош, можете да контактирате со поддршката за корисници и тие ќе ве водат низ процесот.

Прифатени земји

Прифатени земји

Ова е список на земји што можат да играат во CasinoCasino: · Австралија · Нов Зеланд · ОК · Јужна Африка · Холандија · Германија · Австрија · Швајцарија · Канада · Шведска · Данска · Ирска · Норвешка · Финска

Кредити за обложување

Кредити за обложување

Максималната сума што можете да ја обложите е 5 евра на која било рунда игра.

Бонус без депозит

Бонус без депозит

Бонусот без депозит е еден од омилените меѓу играчите. Ова е шанса да освоите пари дури и без да направите депозит. Ако ја креирате вашата сметка денес во CasinoCasino, ќе добиете 10 бесплатни вртења што може да се играат на која било од 6-те избрани слот игри.