CasinoCasino Преглед на казино - Security

CasinoCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
Бонус100% До 100 €
Бонус за враќање на готовина
Широк асортиман на slingo
Секогаш 10% враќање на готовина
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Бонус за враќање на готовина
Широк асортиман на slingo
Секогаш 10% враќање на готовина
CasinoCasino
100% До 100 €
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Security

Security

Вашата безбедност е приоритет на казиното. Тие целосно се усогласени со стандардите поставени од органот за игри на Малта и во исто време користат SSL шифрирање за да ги заштитат вашите податоци.

Казиното се грижи да користите солидна лозинка кога ја креирате вашата сметка. Подоцна, можете да ја промените лозинката.

Сите игри во казиното користат Генератор на случаен број и се обезбедени од Amatic индустриите, кои имаат повеќе од илјада игри низ светот во копнените казина.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот