CasinoCasino Преглед 2024 - Security

CasinoCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус 100 долари
Бонус за враќање на готовина
Широк асортиман на slingo
Секогаш 10% враќање на готовина
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Бонус за враќање на готовина
Широк асортиман на slingo
Секогаш 10% враќање на готовина
CasinoCasino is not available in your country. Please try:
Security

Security

Вашата безбедност е приоритет на казиното. Тие целосно се усогласени со стандардите поставени од органот за игри на Малта и во исто време користат SSL шифрирање за да ги заштитат вашите податоци.

Казиното се грижи да користите солидна лозинка кога ја креирате вашата сметка. Подоцна, можете да ја промените лозинката.

Сите игри во казиното користат Генератор на случаен број и се обезбедени од Amatic индустриите, кои имаат повеќе од илјада игри низ светот во копнените казина.