CookieCasino Преглед на казино - About

Age Limit
CookieCasino
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Cookie Casino беше лансиран не толку одамна, токму во 2020 година, и нуди повеќе од 1500 игри во овој момент. 

Казиното беше огромен успех од моментот кога им беше претставен на играчите. Со забавна страница на тема колачиња, казиното привлекува играчи од целиот свет.

CookieCasino

Cookie Casino е безбедно и безбедно онлајн казино со лиценца од Malta Gaming Authority. Казиното нуди низа безбедни банкарски методи и корисничка поддршка која е достапна 24/7.

Сите играчи кои ќе се приклучат на казиното ќе имаат можност да побараат бонус за добредојде, што е одличен начин да се зголеми рамнотежата и да се продолжи играта.

Сопственик и извршен директор

Cookie Casino е во сопственост и управувано од N1 Interactive Ltd.

Број на лиценца

Cookie Casino е во сопственост и управувано од N1 Interactive Ltd, компанија инкорпорирана според законите на Малта со регистарски број C 81457 и регистрирана адреса на 206, Wisely House, Old Bakery Street, Valletta VLT1451, Малта.

Казиното CookieCasino е лиценцирано и регулирано од страна на Органот за игри на Малта според лиценците: MGA/B2C/394/2017 (издадено на 01.08.2018).

Каде е базирано на Cookie Casino?

Cookie Casino има седиште на следната адреса 206, Wisely House, Old Bakery Street, Valletta VLT1451, Малта.

Добрите
+ ВИП награди
+ Казино гребнатинки
+ Понудени награди по случаен избор

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (7)
Англиски
Германски
Грчки
Норвешки
Полски
Фински
Француски
БонусиБонуси (6)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (9)
Германија
Грција
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Унгарија
Финска
Чешка
ИгриИгри (1)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (16)
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
GiroPay
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
Zimpler
instaDebit
СофтверСофтвер (19)