CookieCasino Преглед на казино - Account

Age Limit
CookieCasino
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Account

Играчите кои сакаат да играат во Cookie Casino за вистински пари, прво треба да создадат сметка. Регистрирањето за сметка е едноставен процес кој ќе трае само неколку минути. Ова е едноставен процес каде играчите треба да кликнат на копчето за регистрација и да пополнат некои информации.

На играчите им е дозволено да имаат само една сметка во Cookie Casino. Создавањето повеќе сметки може да доведе до укинување на сметките на играчите и суспендирање на нивните исплати.

Играчите ќе мора да ја потврдат својата сметка пред да можат да побараат повлекување. За да го направат тоа, играчите треба да испратат копии од нивните правни документи за да го потврдат нивниот идентитет, адреса и начин на плаќање. Ова е многу важен чекор и ги советуваме играчите да го потврдат својот идентитет во моментот кога ќе ја креираат својата сметка. На овој начин тие ќе избегнат какво било одложување кога ќе побараат повлекување.

Бонус за нова сметка

Играчите кои се регистрираат за нова сметка, имаат можност да добијат многу дарежлива понуда за добредојде. Бонусот за добредојде се пренесува преку првите два депозити што ги прави играчот.

Cookie Casino ќе го удвои првиот депозит на играчот со 100% до 100 долари. Згора на тоа, играчите ќе добијат и 120 бесплатни вртења на Книгата на мртвите. За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код ТОРТА.

Вториот пат кога играчот ќе направи депозит, тој ќе добие депозит од 50% до 100 долари. Играчите ќе добијат и 100 бесплатни вртења на Legacy of Dead. За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код СЛАТКО.

Добрите
+ ВИП награди
+ Казино гребнатинки
+ Понудени награди по случаен избор

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (7)
Англиски
Германски
Грчки
Норвешки
Полски
Фински
Француски
БонусиБонуси (6)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (9)
Германија
Грција
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Унгарија
Финска
Чешка
ИгриИгри (1)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (16)
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
GiroPay
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
Zimpler
instaDebit
СофтверСофтвер (19)