CookieCasino Преглед на казино - Countries

Age Limit
CookieCasino
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Countries

Cookie Casino прифаќа играчи од целиот свет, но за жал, на некои играчи не им е дозволено да креираат сметка. Главната причина за ова е затоа што тие живеат во земја каде што коцкањето е забрането со закон или казиното ги нема потребните лиценци за работа во нивната земја на живеење.

Добрата вест е што списокот на ограничени земји не е толку голем и ги вклучува само следниве земји: Белгија, Обединетото Кралство, Австралија, Франција, САД, Португалија, Израел, Литванија, Чешка, Естонија, Белорусија, Латвија, Обединети Кралство, Турција, Шпанија и Словачка.

Добрите
+ ВИП награди
+ Казино гребнатинки
+ Понудени награди по случаен избор

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (7)
Англиски
Германски
Грчки
Норвешки
Полски
Фински
Француски
БонусиБонуси (6)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (9)
Германија
Грција
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Унгарија
Финска
Чешка
ИгриИгри (1)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (16)
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
GiroPay
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
Zimpler
instaDebit
СофтверСофтвер (19)