CookieCasino Преглед 2024 - Deposits

CookieCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
БонусБонус $200 + 220 бесплатни вртења
ВИП награди
Казино гребнатинки
Понудени награди по случаен избор
Поддржано
Потврдено
Безбедно
ВИП награди
Казино гребнатинки
Понудени награди по случаен избор
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

За да играат игри за вистински пари во Cookie Casino, играчите треба прво да направат депозит.

Сè што треба да направат е да се упатат до Касиерката и да го изберат делот Депозит и да го изберат начинот на плаќање што сакаат да го користат. Внесете го износот и потврдете го трансферот.

Средствата треба да ја одразуваат сметката на играчот речиси веднаш. Играчите кои ќе го направат својот прв депозит на нивната нова сметка имаат право на многу дарежлив бонус за добредојде што драстично ќе го подобри нивното салдо.

За да им ги олесни работите на играчите, Cookie Casino додаде многу начини на плаќање, за да можат да го најдат оној кој најмногу им одговара.

 • Visa е кредитна картичка што играчите можат да ја користат за да ја депонираат на нивната сметка. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $10, а максималниот износ е ограничен на $4000. Нема вклучени такси и времето за обработка е моментално.
 • Mastercard е кредитна картичка која играчите можат да ја користат за депонирање на нивната сметка. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $10, а максималниот износ е ограничен на $4000. Нема вклучени такси и времето за обработка е моментално.
 • Paysafecard е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $10, а максималната сума е ограничена на $1000. Нема вклучени такси и времето за обработка е моментално.
 • Trustly е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $10, а максималниот износ е ограничен на $5000. Нема вклучени такси и времето за обработка е моментално.
 • Maestro е кредитна картичка што играчите можат да ја користат за да ја депонираат на нивните сметки. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $10, а максималната сума е ограничена на $1000. Нема вклучени такси и времето за обработка е моментално.
 • Neteller е е-паричник што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $10, а максималниот износ е ограничен на $10.000. Нема вклучени такси и времето за обработка е моментално.
 • Skrill е е-паричник што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $10, а максималниот износ е ограничен на $10.000. Нема вклучени такси и времето за обработка е моментално.
 • Rapid by Skrill е е-паричник што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $10, а максималниот износ е ограничен на $4000. Нема вклучени такси и времето за обработка е моментално.
 • Interact Online е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $10, а максималниот износ е ограничен на $6000. Нема вклучени такси и времето за обработка е моментално.
 • iDebit е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $10, а максималниот износ е ограничен на $4000. Нема вклучени такси и времето за обработка е моментално.
 • Insta Debit е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $10, а максималната сума е ограничена на $1000. Нема вклучени такси и времето за обработка е моментално.
 • Ecopayz е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $10, а максималната сума е ограничена на $1000. Нема вклучени такси и времето за обработка е моментално.
 • Неосурф е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $10, а максималниот износ е ограничен на $10.000. Нема вклучени такси и времето за обработка е моментално.
 • Банкарскиот трансфер е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивната сметка. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $10, а максималниот износ е ограничен на $5000. Нема вклучени такси и времето за обработка е моментално.

Mastercard е достапна само во следните земји: Андора, Австрија, Белгија, Кипар, Чешка, Данска, Естонија, Франција, Германија, Гибралтар, Грција, Унгарија, Исланд, Ирска, Италија, Луксембург, Малта, Монако, Холандија, Норвешка, Сан Марино, Словачка, Словенија, Шпанија, Шведска, Швајцарија, Турција и Обединетото Кралство.

Валута

Cookie Casino нуди различни валути што играчите можат да ги користат за депонирање средства на нивните сметки. Во овој момент, ова се сите валути што можат да ги најдат во казиното:

 • евра
 • американски долари
 • CAD
 • NOK
 • PLN
 • НЗД