CookieCasino Преглед на казино - Payments

CookieCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
/10
БонусДо $200 + 220 бесплатни вртења
ВИП награди
Казино гребнатинки
Понудени награди по случаен избор
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
ВИП награди
Казино гребнатинки
Понудени награди по случаен избор
CookieCasino
До $200 + 220 бесплатни вртења
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Payments

Payments

Во Cookie Casino се достапни различни начини на плаќање кои играчите можат да ги користат за депонирање средства и повлекување на нивните добивки. Neteller и Skrill се најпопуларните е-паричници кои нудат брзи и сигурни трансфери, а добрата вест е што и двата се достапни овде.

Секој начин на плаќање има свои ограничувања и играчите можат да се упатат до благајната и да дознаат што се тие. Максималниот износ што играчите можат да го повлечат од нивната сметка е ограничен на 4.000 долари дневно и 10.000 долари неделно.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот