CookieCasino Преглед 2024 - Payments

CookieCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
БонусБонус $200 + 220 бесплатни вртења
ВИП награди
Казино гребнатинки
Понудени награди по случаен избор
Поддржано
Потврдено
Безбедно
ВИП награди
Казино гребнатинки
Понудени награди по случаен избор
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Во Cookie Casino се достапни различни начини на плаќање кои играчите можат да ги користат за депонирање средства и повлекување на нивните добивки. Neteller и Skrill се најпопуларните е-паричници кои нудат брзи и сигурни трансфери, а добрата вест е што и двата се достапни овде.

Секој начин на плаќање има свои ограничувања и играчите можат да се упатат до благајната и да дознаат што се тие. Максималниот износ што играчите можат да го повлечат од нивната сметка е ограничен на 4.000 долари дневно и 10.000 долари неделно.