CookieCasino - Promotions & Offers

Age Limit
CookieCasino
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Promotions & Offers

Cookie Casino нуди бонус за добредојде што ќе го зголеми салдото на играчот со дополнителни 200 долари и 220 бесплатни вртења. 

Откако играчите ќе го обложат бонусот за добредојде, тие можат да бараат различни промоции што ги нуди казиното.

Бонусот за добредојде се пренесува преку првите два депозити што ги прави играчот. Бонусот за прв депозит е 100% бонус за депозит до 100 долари и 120 бесплатни вртења.

За целосно искористување на бонусот, играчите треба да депонираат 100 УСД, а казиното ќе одговара на тој износ, така што играчите ќе имаат 200 долари на своето салдо за играње.

Откако депозитот е успешен, играчите ќе добијат 30 бесплатни вртења на Книгата на мртвите, а остатокот од вртењата се додаваат во следните денови. Играчите треба да го користат промотивниот код CAKE кога депонираат за да се квалификуваат за бонусот.

Вториот пат кога играчот ќе направи депозит, може да побара 50% бонус за депозит до 100 долари и 100 бесплатни вртења. За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код, SWEET, кога ќе направат депозит.

Нова понуда на клиенти

Играчите кои се регистрираат за нова сметка, имаат можност да добијат многу дарежлива понуда за добредојде. Бонусот за добредојде се пренесува преку првите два депозити што ги прави играчот.

Cookie Casino ќе го удвои првиот депозит на играчот со 100% до 100 долари. Згора на тоа, играчите ќе добијат и 120 бесплатни вртења на Книгата на мртвите. За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код CAKE.

Вториот пат кога играчот ќе направи депозит, тој ќе добие депозит од 50% до 100 долари. Играчите ќе добијат и 100 бесплатни вртења на Legacy of Dead. За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код SWEET.

За да можат да направат повлекување на нивните добивки, играчите треба да ги исполнат условите за обложување кои се 40 пати за понудата за добредојде.

Бонус за повторно вчитување

Cookie Casino нуди неколку различни бонуси за повторно вчитување за да ги задржи играчите заинтересирани во секое време. Во овој момент, ова се достапните бонуси за повторно вчитување:

Вторник Бесплатни вртења - Играчите можат да добијат 30 бесплатни вртења за Книгата на мртвите. За да се квалификуваат за оваа понуда, играчите треба да депонираат најмалку 20 долари во вторник.

За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код ВТОРНИК кога ќе направат депозит. Во случај онлајн слотот да биде недостапен, играчите можат да го обложуваат бонусот на Златниот був на Атина.

Недела Вчитај повторно - Играчите кои депонираат во недела може да добијат бонус од 50% до 100 долари и 50 бесплатни вртења за Поголемиот бас Бонанза. За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код SUGAR кога вложуваат депозит.

Максималниот облог што играчите можат да го стават додека играат со бонус средства е ограничен на 5 долари. Во случај играта со видео слот да биде недостапна, играчите можат да го обложуваат бонусот на Miss Cherry Fruit.

Тркало на среќата – Секој петок играчите ќе имаат можност да го вртат Тркалото на слатките. За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да направат депозит во петок и да го користат бонус кодот ПЕТОК. Максималниот облог што играчите можат да го направат додека играат со бонус средства е ограничен на 5 долари.

Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (7)
Англиски
Германски
Грчки
Норвешки
Полски
Фински
Француски
БонусиБонуси (6)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (9)
Германија
Грција
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Унгарија
Финска
Чешка
ИгриИгри (1)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (16)
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
GiroPay
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
Zimpler
instaDebit
СофтверСофтвер (19)