CrazyFox Преглед на казино - Bonuses

CrazyFoxResponsible Gambling
CASINORANK
6.92/10
БонусБонус за враќање на готовина 20%
Бонус за враќање на готовина
Повеќејазично казино
Мазен интерфејс
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Бонус за враќање на готовина
Повеќејазично казино
Мазен интерфејс
CrazyFox is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Во овој момент, Crazy Fox Casino не нуди понуда за добредојде, наместо тоа, играчите можат да бараат понуда за враќање на готовина секој ден врз основа на износот што го изгубиле кога играат слотови. Ова се прави како постојана промоција за наградување на играчите секој ден, а не само еднаш со понудата за добредојде.

Повратот на готовина се пресметува како 20% од вкупните загуби и износот ќе се испраќа на сметките на играчите секој ден во 1 часот по полноќ UTC и играчите ќе имаат три дена да го искористат. Секој ден поврат на готовина е за минимална загуба од $5 во слотови. Оваа понуда не е достапна за играчи кои живеат во Шведска.