CrazyFox - Deposits

Age Limit
CrazyFox
CrazyFox is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Deposits

За да играат за вистински пари во казиното Crazy Fox, играчите треба прво да направат депозит. Играчите ќе мора да се логираат на нивната сметка и казиното веднаш ќе ги информира за дневниот договор за враќање на готовина до 20%. За да направат депозит, играчите треба да се упатат до Касиерот и да го изберат делот Депозит, да го изберат начинот на плаќање и да ја внесат сумата што сакаат да ја депонираат и да го потврдат трансферот.

Депозитите во Crazy Fox Casino се веднаш, и штом играчот ќе ја потврди исплатата, парите ќе слетаат на нивната казино сметка. Постојат различни методи кои играчите можат да ги користат за депонирање средства на нивната сметка и тие ги вклучуваат следните:

 • Визата е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот износ е ограничен на $5.000.
 • Mastercard е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот износ е ограничен на $5.000.
 • Trustly е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот износ е ограничен на $5.000.
 • Skrill е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот износ е ограничен на $5.000.
 • Neteller е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот износ е ограничен на $5.000.
 • WebMoney е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот износ е ограничен на $5.000.
 • Банкарскиот трансфер е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот износ е ограничен на $5.000.
 • Софорт е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот износ е ограничен на $5.000.
 • Paysafecard е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот износ е ограничен на $5.000.
 • iDebit е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Времето на обработка е инстант и има вклучена такса од 2,5%. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на 30 CAD, а максималниот износ е ограничен на 5.000 CAD.
 • Interac Online е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на 30 CAD, а максималниот износ е ограничен на 7.500 CAD.
 • Неосурф е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот износ е ограничен на $5.000.
 • EcoPayz е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Времето на обработка е инстант и има вклучена такса од 2,5%. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот износ е ограничен на $5.000.
 • Брзиот трансфер од Skrill е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот износ е ограничен на $5.000.

Валута

Различни валути се достапни во казиното Crazy Fox. Во овој момент играчите можат да изберат од следниве:

 • евра „ЕУР“
 • американски долар "USD"
 • Новозеландски долар „NZD“
 • Канадски долар „CAD“
 • Норвешка круна „NOK“
 • полска злота „PLN“
 • Јужноафрикански ранд „ЗАР“
 • јапонски јен „JPY“
Total score6.9
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (21)
Јапонски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Естонски
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Словенски
Тагалог
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (2)
Без обложувачки бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (8)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (26)
Јапонија
Јужна Африка
Јужна Кореа
Аргентина
Белизе
Бразил
Венецуела
Гватемала
Германија
Еквадор
Канада
Колумбија
Мексико
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Парагвај
Перу
Полска
Суринаме
Унгарија
Уругвај
Финска
Хондурас
Хрватски
Швајцарија
ИгриИгри (2)
Golden Wealth Baccarat
Слотови
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Apple Pay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
EcoPayz
Google Pay
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
СофтверСофтвер (34)