CrazyFox Преглед на казино - Software

Age Limit
CrazyFox
CrazyFox is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Software

Crazy Fox соработуваше со десетици најпознати провајдери за да им ги донесе најдобрите игри на своите играчи. Така, тие можат да најдат игри од некои од следниве добавувачи на софтвер овде:

  • 1x2 Игри
  • Аматик индустрии
  • Игри во подем
  • Elk Studios
  • Ендорфина
  • Нолимит Сити
  • Play'n GO
  • Playtech
  • Прагматична игра
  • Quickspin

Мораме да истакнеме дека секој од овие провајдери одвреме-навреме докажува дека нивните игри се најдобро оценети и уште повеќе дека се безбедни.

Игри со вистински пари

Crazy Fox Casino има извонредна колекција на различни игри. некои од најпопуларните игри се игри со видео слот, а некои од насловите што може да се најдат овде вклучуваат „Книга на мртвите“, „Волф злато“, „Викинзите одат Берзерк“, „Слатка бонанца“, „Долина на боговите“, „Money Train“, „Hotline“ и „Immortal Romance“ и многу други.

Играчите кои уживаат да играат игри на маса може да пробаат еден од многуте варијанти на блек џек, рулет, бакара и покер.

Заслужува да се спомене и делот за Казино во живо во казиното Crazy Fox. Сите игри овде се обезбедени од Evolution Gaming, Pragmatic Play Live, Authentic Gaming и Playtech, кои се едни од најпопуларните провајдери.

Total score6.9
Добрите
+ Бонус за враќање на готовина
+ Повеќејазично казино
+ Мазен интерфејс

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (21)
Јапонски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Естонски
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Словенски
Тагалог
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (2)
Без обложувачки бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (8)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (26)
Јапонија
Јужна Африка
Јужна Кореа
Аргентина
Белизе
Бразил
Венецуела
Гватемала
Германија
Еквадор
Канада
Колумбија
Мексико
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Парагвај
Перу
Полска
Суринаме
Унгарија
Уругвај
Финска
Хондурас
Хрватски
Швајцарија
ИгриИгри (2)
Golden Wealth Baccarat
Слотови
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Apple Pay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
EcoPayz
Google Pay
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
СофтверСофтвер (34)