DuxCasino Преглед 2024 - Affiliate Program

DuxCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
БонусБонус $150 + 150 бесплатни вртења
ВИП третман
Дарежливи бонуси
Инстант начини на плаќање
Поддржано
Потврдено
Безбедно
ВИП третман
Дарежливи бонуси
Инстант начини на плаќање
DuxCasino is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

DuxCasino е дел од партнерската програма на Chilli Partners. Секое онлајн казино што сака да биде дел од оваа придружна програма може да се регистрира на својата официјална страница. По регистрацијата, еден од партнерите на Chilli Partners ќе контактира со казиното за да разговара за сите детали. Онлајн казината кои се дел од оваа придружна програма се следните:

  • DuxCasino
  • GetSlots казино
  • Казино HeySpin
  • NineCasino
  • ПиноКазино

Chilli Partners им обезбедува на своите членови една од најпрофитабилните провизии на пазарот. Се состои од 4 нивоа и е структуриран на следниов начин:

  • 35% удели на приходи = упатувања под 1.000 долари
  • 40% удели на приходи = упатувањата мора да надминат 1.000 долари
  • 45% удели на приходи = упатувања помеѓу 2.501 и 5.000 долари
  • 50% удели на приходи = упатувања помеѓу 5.001 и 10.000 долари