Gunsbet - About

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Guns Bet е казино што е основано во 2017 година и станува популарно веднаш. Уште повеќе, нивната веб-страница беше номинирана за најдобра онлајн казино во 2018. Казиното има модерен дизајн кој користи западна тема. Можете да пристапите до казиното од речиси сите ваши уреди, а исто така можете да ја инсталирате апликацијата и вашите омилени игри ќе бидат на само еден клик.

Gunsbet

Во казиното Guns Bet можете да најдете игри од некои од најдобрите провајдери на софтвер, вклучувајќи Playtech и Netent меѓу другите. Кога ќе се приклучите на казиното за прв пат, можете да побарате a бонус за добредојде што оди до 150 долари и 100 бесплатни вртења. Кога ќе се приклучите на казиното, можете да изберете еден од цртаните филмови како лик за да ги направите работите позабавни, Шериф, Били, Фати и Бони.

Кога ќе влезете на страницата Guns Bets, ќе бидете воодушевени од разновидноста на достапните игри. Веб-страницата има прикажани игри и тие се оние кои добиваат најмногу печат и дофат. Казиното Gunsbet е управувано од компанијата Dama NV.

Број на лиценца

Guns Bet е регистриран и воспоставен според законите на Курасао . Dama NV и лиценцирана и регулирана од Antillephone NV (лиценца бр. 8048/JAZ2020-013). Регистарскиот број на Dama NV е 152125, а неговата регистрирана адреса е Julianaplein 36, Willemstad, Curaçao. Strukin Ltd. е подружница на Dama NV, дејствувајќи како агент во име на Dama NV, регистрирана во Кипар со регистрирана адреса Pavlov Nirvana & Aipeias, 4, ALPHA TOWER, кат 1, стан 11, 3021, Лимасол, Кипар и регистрација број ΗЕ 407624.

Каде се базира казиното Guns Bet?

Казиното Guns Bet го има своето седиште на следната адреса Julianaplein 36, Willemstad, Curaçao.

Total score7.6
Добрите
Лошите
- Ниски ограничувања за повлекување

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (21)
Јапонски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Словачки
Словенски
Тајландски
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (14)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (8)
Австралија
Бугарија
Естонија
Нов Зеланд
Тајланд
Унгарија
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (49)
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
King of Glory
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Pai GowPunto Banco
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Кошарка
Крепс
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Сквош
Скијање
Слотови
Снукер
Тенис
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
СофтверСофтвер (55)