Gunsbet

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Guns Bet е казино што е основано во 2017 година и станува популарно веднаш. Уште повеќе, нивната веб-страница беше номинирана за најдобра онлајн казино во 2018. Казиното има модерен дизајн кој користи западна тема. Можете да пристапите до казиното од речиси сите ваши уреди, а исто така можете да ја инсталирате апликацијата и вашите омилени игри ќе бидат на само еден клик.

Gunsbet

/gunsbet/about/

Games

Guns Bet има многу различни игри во нивното портфолио што можете да ги играте. Тие соработуваа со некои од најдобрите провајдери на софтвер за да ги донесат најдобрите игри на вашиот пат. Без разлика каков е вашиот вкус за игри, сигурни сме дека ќе го најдете тоа што го барате овде во казиното.

Withdrawals

Кога сакате да ги повлечете вашите добивки во казиното Guns Bet, минималниот износ е 20 долари. Максималниот износ е ограничен на $4.000. Еве список на сите методи што можете да ги користите за да направите повлекување од казиното.

Виза

Mastercard

Платени парички

Скрил

Нетлер

Цимплер

Банкарски трансфер

IDebit

Instadebit

WebMoney

Ecopayz

Рапид од Скрил

Sticpay

Неосурф

Точка на Венера

Интерак

Астропеј

UpayCard

Paysafecard

Bonuses

Кога ќе се регистрирате за нова сметка, имате право на многу дарежлив бонус за добредојде. Казиното Guns Bet нуди бонус од 100 долари што е 100% бонус за депозит за совпаѓање. Ова значи дека казиното ќе го удвои износот што го депонирате првиот пат на вашата сметка до 100 долари. Исто така, ќе добиете 100 бесплатни вртења кои ќе ви дадат шанса да заработите вистински пари без да мора да ги ризикувате вашите.

Добивањето на овој бонус е многу едноставно. Сè што треба да направите е да се регистрирате за сметка во казиното Guns Bet со кликнување на зеленото копче за регистрација што може да се најде во левата странична лента.

Откако ќе ги пополните сите потребни информации, ќе добиете е-пошта со линк за активација. Ако не можете да ја најдете е-поштата, треба да ја проверите и папката Spam.

И, последниот чекор би бил да депонирате најмалку 20 долари, и ќе добиете двојно повеќе од износот што сте го депонирале. Згора на тоа, ќе добиете 100 бесплатни вртења. За целосно искористување на бонусот треба да го депонирате целиот износ од 100 долари.

Покрај понудата за добредојде, има многу различни бонуси што можете да ги побарате во казиното. Еден што сакаме да го истакнеме е петочниот бонус. Овде можете да добиете дополнителни 55% на вашиот депозит до $300. Имајте на ум дека оваа понуда е достапна само во петок.

Payments

Различни начини на плаќање се достапни во казиното Guns Bet што можете да ги користите и за депозити и за повлекување. Некои начини на плаќање може да се разликуваат во зависност од вашата локација, па затоа треба повторно да проверите со поддршката за корисници.

Account

Кога сакате да играте во казиното Guns Bet за вистински пари, прво треба да креирате сметка. Ова е многу едноставна процедура која ќе ви одземе само неколку минути од вашето време. Кликнете на копчето „Регистрирај се сега“ кое можете да го најдете на средината на екранот.

Languages

Guns Bet е казино кое е достапно во многу различни земји и поради таа причина, нивната веб-страница е достапна на многу различни јазици, вклучително и англиски, германски , казахстански, фински, норвешки , чешки, јапонски, полски, кинески, корејски, шпански , италијански, португалски, француски , бугарски, естонски, хрватски , грчки, словенечки, словачки и унгарски.

Countries

Играчите од некои земји не можат да играат во казиното Guns Bet. Можеби има многу причини зад оваа одлука, и во овој момент, играчите од следните земји не можат да играат за вистински пари: Соединетите Американски Држави, Обединетото Кралство, Шпанија, Франција и нејзините прекуокеански територии (Гваделупе, Мартиник, Француска Гвајана , Реунион, Мајот, Сент Мартин, Француска Полинезија, Валис и Футуна, Нова Каледонија), Холандија, Израел, Литванија, Холандски Западни Индија, Курасао, Гибралтар, Џерси, Руска Федерација и Украина.

Mobile

Можете да уживате во вашите омилени игри во казиното Guns Bet во движење сега, благодарение на нивната мобилна платформа. Можете да пристапите до казиното користејќи го вашиот омилен прелистувач бидејќи сè уште немаат достапна мобилна апликација за преземање. Ова не значи дека ќе остане вака засекогаш, а наскоро може да не изненадат со апликација.

Tips & Tricks

Играње на ан онлајн казино може да донесе толку многу забава на вашиот начин. Уште повеќе, можете да заработите добра готовина додека ги играте вашите омилени игри. И, веројатно во овој момент се прашувате дали можете да направите нешто за да ги свртите работите во ваша корист. Има неколку совети и трикови кои ќе ги споделиме со вас.

Live Casino

Еден од најдобрите делови што можете да ги најдете во казиното Guns Bet е веројатно Дилер во живо дел. Овде можете да играте една од вашите омилени игри и да имате чувство дека седите во вистинско копно казино. Некои од игрите што можете да ги најдете овде вклучуваат:

  • Варијации на рулет
  • Варијации на Блек Џек
  • Варијации на бакара
  • Сонловец
  • Hold'em покер

Promotions & Offers

Guns Bet е многу дарежлив кон сите нивни нови играчи. Тие нудат а бонус за добредојде не можете да одбиете и подоцна, има многу различни промоции достапни за лојалните играчи. Значи, ако немате сметка во казиното, ви предлагаме да креирате и да уживате во сите придобивки што ги нуди казиното.

Responsible Gaming

Многу луѓе играат онлајн игри за да поминат некое време или секогаш кога сакаат да почувствуваат возбуда. Без разлика која е вашата причина зад коцкањето, треба да знаете дека и оваа акција може да има некои последици. Кога ќе почнете да се коцкате со ова знаење, ќе бидете попретпазливи и повнимателни, така што нема да развиете никаква зависност.

Software

Guns Bet Casino соработува со некои од најдобрите провајдери на софтвер за да ви ги донесе игрите со најдобар квалитет. Можете да најдете повеќе од 1500 различни наслови овде од следниве добавувачи: Playtech , Тандеркик , Ваздан , Microgaming , NetEnt , Betsoft , Играј GO , Quickspin , Игри на среќа Yggdrasil , BGAMING , Аматик индустрии , EGT Interactive , Elk Studios , Ендорфина , Игра уметност , Quickfire , Прагматична игра , Белатра , Спиноменални , Платипус игри , Август игри , Играње на планот , Игри во подем , Booongo Gaming , Феликс Гејминг , iSoftBet , Меркур Игри на среќа , Нолимит Сити , Автентични игри , Еволуција игри , Luckystreak .

Support

Постојат неколку различни начини на кои можете да контактирате со поддршката за корисници во казиното Guns Bet. Еден од најзгодните е преку Разговор во живо карактеристика. Тие исто така имаат меѓународен телефонски број на кој можете да се јавите на +44 208 089 92 91. Можете исто така да им испратите е-пошта на support@gunsbet.com.

Deposits

Казиното Guns Bet нуди многу различни начини на плаќање што можете да ги користите за депонирање на вашата сметка. Трансферите се скоро моментални и казиното не вклучува никакви такси кога депонирате средства.

Security

Безбедноста е врвен приоритет во казиното Guns Bet. Тие користат безбеден HTTPS протокол со валиден сертификат и згора на тоа, користат и технологија за шифрирање SSL. Ова значи дека сите ваши лични и финансиски детали се безбедни и заштитени.

FAQ

Прочитајте некои од најчесто поставуваните прашања што играчите може да ги сретнат играјќи во Guns Bet.

Affiliate Program

За да се приклучите на придружната програма во казиното Guns Bet, треба да пополните апликација. Ова е едноставна процедура која ќе ви одземе само неколку минути од вашето време. После тоа, ќе треба да чекате за одобрување и добрата вест е што казиното им дава шанса на речиси сите.

Total score7.6
Добрите
Лошите
- Ниски ограничувања за повлекување

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (21)
Јапонски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Словачки
Словенски
Тајландски
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (14)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (8)
Австралија
Бугарија
Естонија
Нов Зеланд
Тајланд
Унгарија
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (49)
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
King of Glory
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Pai GowPunto Banco
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Кошарка
Крепс
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Сквош
Скијање
Слотови
Снукер
Тенис
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
СофтверСофтвер (55)