Gunsbet Преглед 2024 - Bonuses

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
БонусБонус $300 +100 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Кога ќе се регистрирате за нова сметка, имате право на многу дарежлив бонус за добредојде. Казиното Guns Bet нуди бонус од 100 долари што е 100% бонус за депозит за совпаѓање. Ова значи дека казиното ќе го удвои износот што го депонирате првиот пат на вашата сметка до 100 долари. Исто така, ќе добиете 100 бесплатни вртења кои ќе ви дадат шанса да заработите вистински пари без да мора да ги ризикувате вашите.

Добивањето на овој бонус е многу едноставно. Сè што треба да направите е да се регистрирате за сметка во казиното Guns Bet со кликнување на зеленото копче за регистрација што може да се најде во левата странична лента.

Откако ќе ги пополните сите потребни информации, ќе добиете е-пошта со линк за активација. Ако не можете да ја најдете е-поштата, треба да ја проверите и папката Spam.

И, последниот чекор би бил да депонирате најмалку 20 долари, и ќе добиете двојно повеќе од износот што сте го депонирале. Згора на тоа, ќе добиете 100 бесплатни вртења. За целосно искористување на бонусот треба да го депонирате целиот износ од 100 долари.

Покрај понудата за добредојде, има многу различни бонуси што можете да ги побарате во казиното. Еден што сакаме да го истакнеме е петочниот бонус. Овде можете да добиете дополнителни 55% на вашиот депозит до $300. Имајте на ум дека оваа понуда е достапна само во петок.

Бонус за лојалност

Бонус за лојалност

Програмите за лојалност нудат одлична можност за играчи кои сакаат да играат на долгорочна основа. Овој бонус функционира на двата начини бидејќи на казината им се потребни играчи кои ќе играат долго време и ќе даваат одржлив готовински тек, додека играчите сакаат да бидат наградени за нивната посветеност. Значи, да видиме како сето ова ќе функционира за вас како играч. Сè што треба да направите е да креирате сметка во казиното и да ги играте вашите омилени игри за вистински пари, тоа е толку едноставно.

Секој пат кога ќе се обложите, ќе добивате бесплатни поени, а колку повеќе имате, толку повеќе награди ќе добивате. Ова е забавно и можете дури и да ги вратите вистинските пари.

Шемата за лојалност во казиното Guns Bet е прилично креативна, мора да признаеме. Тематиката е околу оружјето за да остане доследна на својата главна тема. Додека играте, ќе собирате дополнителни поени кои подоцна можете да ги замените за готовина или бонуси, без разлика што сакате.

Првото ниво, она што го внесувате веднаш штом се регистрирате за сметка се вика Ласо. Нема достапни бонуси на ова ниво и девизниот курс е 15 спрема 1.

Револверот е второто ниво и ќе треба да соберете 150 бесплатни поени за да го достигнете ова ниво. Ќе добиете 100 бесплатни вртења штом ќе го достигнете нивото на Револвер и девизниот курс е 14 спрема 1.

Пушката е трето ниво и ви требаат 500 дополнителни поени за да стигнете до неа. Овде ќе добиете 200 бесплатни вртења, а курсот е 13 спрема 1.

Machine Gun е четврто ниво и е достапно откако ќе постигнете 1000 дополнителни поени. Ќе добиете 200 бесплатни вртења и курс од 13 до 1.

Динамитот е петтото ниво до кое можете да стигнете со 5000 бесплатни поени. Ќе добиете 200 бесплатни вртења и 100 долари штом ќе го достигнете ова ниво. Курсот овде е 12 спрема 1.

Базуката е шестото ниво и ќе ви требаат 30.000 дополнителни поени за да го достигнете ова ниво. Откако ќе го направите тоа, ќе добиете 200 бесплатни вртења, 500 долари во бонус средства и девизниот курс е 10 спрема 1.

War Cannon е седмото и крајно ниво. Достигнувањето на ова ниво ќе ви донесе најголеми награди. Ќе ви требаат 100.000 дополнителни поени за да го достигнете ова ниво и може да добиете бонус до $2000 и 200 бесплатни вртења. Курсот е 9 спрема 1.

Бонус за повторно вчитување

Бонус за повторно вчитување

Има еден бонус за повторно вчитување што можете да го барате секој петок. Мора да признаете дека ова е совршен крај на една недела. Имено, секој петок ќе имате можност да барате до 300 долари во бонус средства и 60 дополнителни бесплатни вртења. Овој бонус е достапен за сите играчи кои вложуваат депозит во петок и го користат бонус кодот LUCKNLOAD. Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е најмалку 20 долари. Овој бонус е достапен само за активни играчи, а тоа се играчи кои направиле барем еден депозит во текот на претходната недела. Бесплатните вртења ќе се дистрибуираат на ист начин како и бесплатните вртења од бонусот за добредојде, 20 дневно во следните три дена. Износот на бонусот и бесплатните вртења имаат барања за обложување 40 пати повеќе. Максималниот облог што можете да го поставите додека играте со бонус средства е врзан за 5 долари.

Бонус за регистрација

Бонус за регистрација

Најдобар начин да привлечете нови играчи е да понудите дарежлив бонус за добредојде. Мора да признаеме дека казиното Guns Bet ја заврши својата домашна задача и тие го пречекуваат секој нов играч со дарежлива понуда. Ако сте нов играч, вака бонус за регистрација работи. Мора да се регистрирате за сметка на нов играч во казиното и да го направите вашиот прв депозит. Имајте на ум дека треба да поминете низ процедурата за верификација пред да можете да правите трансакции до и од вашата сметка. Казиното бара депозит од своите играчи за да можат да докажат дека се вистински играчи и тоа покажува дека се заинтересирани да играат во казиното. За тоа, казиното им дава награда која во повеќето случаи доаѓа во форма на бонус за депозит за натпревар. Ова значи дека износот што ќе го депонирате на вашата сметка ќе биде двојно зголемен од казиното. Ова е одличен почеток, кој ќе ви овозможи да ја подобрите вашата рамнотежа и да ја продолжите играта. Не може да се каже дека бонусот за добредојде е една клучна работа што ја бараат играчите кога ќе се пријават за ново казино. Износот на бонусот можеби не е толку огромен во казиното Guns Bets во споредба со другите казина, но тој е оној што не можете да го пропуштите во исто време. Имајте на ум дека кога ќе добиете огромен бонус на вашиот прв депозит, барањата за обложување ќе бидат исто така огромни. Така, поради таа причина, казиното Guns bets нуди пореален бонус со барања за обложување што можете да ги исполните за промена.

Бонус без депозит

Бонус без депозит

Во казиното Guns Bet е достапен бонус без депозит и вклучува 10 бесплатни вртења на играта West Town. За да ја побарате оваа понуда, треба да се регистрирате за нова сметка само во казиното. Највисокиот износ што можете да го повлечете од овој бонус е ограничен на 50 долари и играчите од следните земји немаат пристап до бонусот без депозит, Хрватска, Полска и Србија.

Бонус код

Бонус код

Секој нов играч во казиното ќе добие 100% бонус за депозит до $100 на првиот депозит. Ќе добиете и 100 бесплатни вртења на избрани слот игри. За да ја побарате оваа понуда, треба да ја користите бонус код БОНУС 100.

Од време на време, казиното нуди неколку ексклузивни промо кодови кои ќе ви дадат некои одлични поволности. Затоа, ако не сакате да пропуштите ништо, ви предлагаме да ја проверите страницата за промоција секогаш кога можете.

Правила за повлекување бонус

Правила за повлекување бонус

Откако ќе ги завршите барањата за обложување, постои максимално ограничување за повлекување. Максималниот износ што можете да го повлечете од бонусот за бесплатни вртења е ограничен на 50 долари. Бесплатните вртења можете да ги обложувате само на слотови BGAMING. Имајте на ум дека ако го користите бонусот со игри на други даватели, сите добивки ќе бидат откажани.

Можете да барате кој било бонус што го сакате се додека нема ограничувања во земјата. На пример, играчите од Шведска не смеат да добијат никаков бонус.

Максималниот износ што можете да го повлечете од бонусните средства е ограничен на 10.000 УСД.

Не ви е дозволено да користите какви било стратегии додека имате активен бонус и барања за обложување што треба да ги исполните.

Максималниот облог што можете да го поставите додека играте со бонус средства е ограничен на 5 долари.

Бонусот е достапен 14 дена откако ќе го добиете, освен ако не е поинаку наведено.

Доколку не ги исполните условите за обложување во рок од 14 дена, сите добивки ќе бидат неважечки.

Можете да побарате повлекување пред да ги исполните условите за обложување, но во овој случај, средствата за бонусот ќе бидат поништени.

Кога имате бонус средства за обложување, прво играте со вашите вистински пари, а потоа играте со вашите бонус средства.

Може да имате само еден активен бонус во исто време и имате право да одбиете или да добиете кој било бонус што го сакате.

Имајте на ум дека не сите игри ќе придонесат за исполнување на барањата за обложување на ист начин.

Кога треба да ги исполните барањата за обложување, не можете да ги играте следните игри, 300 Shields, Adventure Palace, Aliens, Avalon, Avalon II, Beautiful Bones, Big Bang, Bloodsuckers, Book of Dead, Castle Builder, Castle Builder II, Champion of the Track, Cool Buck, Dead or Alive, Devil's Delight, Dr. Jekyll & Mr. , Празнична сезона, Жешко мастило, Хуго 2, Бесмртна романса, Џек Хамер, Џек Хамер 2, Џекпот 6000, Џими Хендрикс, Кралевите на Чикаго, Loaded, Среќен риболовец, Медуза, Медуза II, Мега Џокер, Месечевата принцеза, Мултифрут 81, Нинџа , Джакпот на Озвин, Peek-a-Boo, Pimped, Пинокио, Плејбој, Џебни коцки, Кралица на златото, Рагнарок, Reatoonz, Riches of RA, Robin Hood: Shifting Riches, Royal Masquerade, Scarab Treasure, Scrooge, Sea Hunter, Secret of Камењата, Симсалабим, Спектакуларно тркало на богатството, Ѕвездена прашина, Супер Ноџ 6000, Терминатор 2, Темниот витез, Д ark Knight Rises, The Reel Steal, The Wish Master, Thunderstruck, Thunderstruck II, Tomb Raider, Tomb Raider Secret of the Sword, Tower Quest, Нескротлив бенгалски тигар, Нескротлив крунисан орел, Нескротлив џин, панда, нескротлив волк чопор, Викинзи одат Берзерк , Wheel of Wealth, Wheel of Wealth, Special Edition, Who SpunIt Plus, Zombies, сите слотови за Џекпот, сите EGT слотови.

Игри на маса, класични слотови и видео покер игри ќе придонесат за исполнување на барањата за обложување само 5%.

Игрите со дилерите во живо нема да придонесат за исполнување на барањата за обложување.

Кога барате повлекување, сите добивки побарани за повлекување ќе мора да поминат проверка пред да се обработи исплатата.

Кога правите депозит користејќи биткоини, можеби ќе треба да играте различни игри од оние наведени во бонусот.

Казиното го задржува правото да ги промени условите за бонусот во секое време.

Промоција на лотарија Guns Bet

Промоција на лотарија Guns Bet

Играчите кои уживаат да играат лотарија ќе бидат среќни кога ќе слушнат дека казиното Guns Bet нуди промоција на лотарија. Играњето лотарија онлајн е исто како да играте во реалниот живот. Ќе мора да купите билет, а дозволено е да купите билети колку што сакате. Нема многу што можете да направите, откако ќе ги купите билетите. Ова е игра која се заснова на среќа за да можете само да седите и да се опуштите и да се надевате на победа.

Сепак, има нов пресврт кога станува збор за промоциите на лотаријата. Износот што ќе го депонирате на вашата сметка ќе влијае на цената на вашиот билет. Да речеме дека депонирате само 50 долари, а потоа еден билет ќе биде по цена од 10 долари. Но, ако депонирате некаде околу 1000 долари, тогаш цената на лотаријата драстично ќе падне и може да биде околу 3 долари.