Gunsbet - Account

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Account

Кога сакате да играте во казиното Guns Bet за вистински пари, прво треба да креирате сметка. Ова е многу едноставна процедура која ќе ви одземе само неколку минути од вашето време. Кликнете на копчето „Регистрирај се сега“ кое можете да го најдете на средината на екранот.

Она што го прави различно искуството во казиното Guns Bet е кога ќе се регистрирате за сметка, можете да изберете еден од четирите ликови, Шериф, Били, Бони и Фати да ве претставува. Кога ќе одлучите кој сакате да го изберете, треба да ја внесете вашата е-пошта и да креирате лозинка.

Во следниот чекор, треба да внесете некои лични податоци. Нема што да се грижите овде бидејќи казиното ќе ги чува сите ваши податоци безбедни и приватни.

Ограничете ја сметката

Дозволено е да имате само една сметка во казиното и да бидам искрен, не ви треба повеќе од една. Создавањето повеќе од една сметка е забрането и ризикувате да ви бидат суспендирани сите сметки.

Најавете се, корисничко име и лозинка

За да играте во казиното, прво треба да се регистрирате за сметка. За време на процесот на регистрација, ќе треба да изберете единствено корисничко име и лозинка за да се најавите на вашата сметка. Треба да ги чувате овие информации за себе и да не ги споделувате со некој друг.

Бонус за нова сметка

Секој нов играч во казиното Guns Bet има право на бонус за добредојде. Казиното ќе ве награди со 100% бонус за депозит до 100 долари, а исто така ќе добиете и 100 бесплатни вртења.

Постои минимален лимит за депозит кој може да варира од земја до земја. Многу е важно да користите бонус код кога го правите вашиот депозит кој е BONUS100.

Условите за обложување за бонусот за добредојде се 50 пати, и имајте на ум дека мора да ги исполните условите за обложување пред да побарате повлекување.

Total score7.6
Добрите
Лошите
- Ниски ограничувања за повлекување

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (21)
Јапонски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Словачки
Словенски
Тајландски
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (14)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (8)
Австралија
Бугарија
Естонија
Нов Зеланд
Тајланд
Унгарија
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (49)
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
King of Glory
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Pai GowPunto Banco
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Кошарка
Крепс
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Сквош
Скијање
Слотови
Снукер
Тенис
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
СофтверСофтвер (55)